|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VIR ali NIN
26.2.2009 16:37:33   
LAVKK

Pozdravljene!

Upam, da se bo zdaj katera našla tukaj na RR-u in mi malo pomagala.

Odločamo se med VIRom in NINom. Pa me zanima iz vaših ust, kje so bolj primerne plaže za 3 letnega otroka in da so kje kakšne sprehajalne poti.

Hvala in lep pozdrav!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VIR ali NIN
26.2.2009 18:06:52   
galek
Mi že 5 let dopustujemo na Viru in tudi letos bomo. Plaže so zelo primerne za majhne otroke. Edini problem je pitna voda, saj nimajo vodovoda. Za kuhanje in pitje je potrebno uporabljati ustekleničeno vodo (prodajajo po 5 in 10 litrov). Za umivanje pa je voda iz cistern, ki jo ima soraj vsaka hiša. Ponekod kjer so cisterne majhne, vodo ustrezno klorirajo in se voda v njej hitro meja jo uporabljajo tudi za kuhanje. Toda mi raje iz preventive kuhamo z kupljeno, letos pa bomo zaradi dojenčka še posebej. Ne vem pa kako je v Ninu.

Upam da sem kaj pomagala!

(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VIR ali NIN
26.2.2009 18:30:10   
luka jan
Če bi bil na tvojem mestu bi oba kraja črtala s seznama možnih dopustov, če pa že nekaj moraš izbrati potem Nin.

Lani sem bila na Viru in ti ga toplo odsvetujem. Vir izgleda tako, kot če bi se čas leta 1950 ustavil. user posted image user posted image user posted image . Vse po kavbojsko, povsod nekaj delajo in zidajo po svoje, kakor je komu všeč, pač živi, živi Balkan. Men je bilo grozno, vse neurejeno, plaže za moj okus nikakve, veliko cest makedamskih, zvečer v centru taka gužva da te kap. Edino apartma smo imeli lep, pa fajn družbo, drugač bi pa že 1. dan ušla. Res ja bila to lani najslabša izbira ki se mi je zgodila.

Smo bili tud v Ninu in je mal boljš, vsaj plaža, ostalo pa tako tako.

(odgovor članu galek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VIR ali NIN
26.2.2009 18:31:19   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: galek
Plaže so zelo primerne za majhne otroke.





Pa kje na svetu božjem si našla primerno plažo za otroke?????user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu galek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VIR ali NIN
26.2.2009 18:47:16   
metuljčica1
Mi smo tudi bili lansko leto na Viru pa nam sploh ni bilo všeč.Sam apartma je bil res krasen, drugače pa na plaži niti ene sence, vse okrog samo skalovje, poleg tega smo se pa po obrazu pa zobe mogli umivat s kupljeno vodo.Pa tudi nekih primernih stez za sprehajat se ni bilo.Edina dobra stvar je še bila, da so imeli vrtiljake za otroke, sicer malo ven iz Vira ampak so bili smešno poceni.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VIR ali NIN
26.2.2009 20:21:15   
galek
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: galek
Plaže so zelo primerne za majhne otroke.





Pa kje na svetu božjem si našla primerno plažo za otroke?????user posted image user posted image user posted image user posted image



Pač kako gledaš na to:
teta ma hišo čist pri plaži. Ko sem pomislila na primerno plažo sem bolj mislila plitko vodo, kamenčki in mivka, marele pa smo tud drugje nosili na plažo.
Čez leto mam pestro v službi, pa tudi veliko prijateljev in s tem piknikov, zato na morju ne iščemo turističnih centrov. V tem času se bolj posvetim otrokom in možu, samu tu pa tam kakšen sladoled, drugače pa sprehodi ob morju, družabne igre...
Ja če pa bolj pomislim, pa je res bolj po kavbojsko. Verjetno če ne bi imeli sorodniki hiše me bi hodili.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VIR ali NIN
26.2.2009 20:29:39   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
Vir izgleda tako, kot če bi se čas leta 1950 ustavil.


Vau, to je pa nekaj za nas.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VIR ali NIN
26.2.2009 22:19:23   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: galek

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: galek






Pač kako gledaš na to:
teta ma hišo čist pri plaži. Ko sem pomislila na primerno plažo sem bolj mislila plitko vodo, kamenčki in mivka, marele pa smo tud drugje nosili na plažo.
Čez leto mam pestro v službi, pa tudi veliko prijateljev in s tem piknikov, zato na morju ne iščemo turističnih centrov. V tem času se bolj posvetim otrokom in možu, samu tu pa tam kakšen sladoled, drugače pa sprehodi ob morju, družabne igre...
Ja če pa bolj pomislim, pa je res bolj po kavbojsko. Verjetno če ne bi imeli sorodniki hiše me bi hodili.

Ja to je pa že bolj logično, mi smo pa za ta dopust kar fino plačali. ZA TA DENAR BI RES LAHKO DOBILA KAJ BOLJŠEGA.

(odgovor članu galek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VIR ali NIN
3.3.2009 8:24:59   
ksenjak
100% se strinjam z luka jan. Groza, nikoli več na Vir.

Lp

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VIR ali NIN
4.3.2009 21:42:44   
buček
VIR.... otok samih počitniških hiš in vikendov...zelo neokusno, nametano(me spominja na rakovo jelšo) nič za videt, nič za delat, plaže nurejene (vsaj lansko leto)...Jaz ne bi šla več nikoli. premisli mislim da je veliko lepših destinacij za malo denarja. 

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VIR ali NIN
5.3.2009 22:39:27   
LAVKK

Pozdravljene!

Hvala vsem za vaša mnenja.

Zdaj smo se že 100% odločili, da gremo vseeno še malo nižje od Nina ali Vira - v MAKARSKO user posted image user posted image user posted image . Joj komaj čakam. Za isto ceno apartmaja dobiš dol v Makarski kot v Ninu ali Viru.

Če bo pa malček hotel kaj prej priti na svet, pa bog pomagaj, bo pa prelepi dalmatinček/ica user posted image .

Hvala res vsem za vaše informacije.



(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VIR ali NIN
6.3.2009 9:32:32   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: LAVKK


Pozdravljene!

Hvala vsem za vaša mnenja.

Zdaj smo se že 100% odločili, da gremo vseeno še malo nižje od Nina ali Vira - v MAKARSKO user posted image user posted image user posted image . Joj komaj čakam. Za isto ceno apartmaja dobiš dol v Makarski kot v Ninu ali Viru.

Če bo pa malček hotel kaj prej priti na svet, pa bog pomagaj, bo pa prelepi dalmatinček/ica user posted image .

Hvala res vsem za vaše informacije.





Ne vem sicer kam v Makarsko, ampak mislim da set se dobr odločl.

(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VIR ali NIN
6.3.2009 11:19:30   
LAVKK

LUKA JAN: Prav v mesto Makarska gremo, samo 700m od mesta user posted image   in 300 m od plaže user posted image . Res pa da gremo v pred sezoni ko ne bo gužve, ne na cesti in ne na plaži (od 13.-20.6).

To bo kar lepi sprehod do mesta v 33 tednu nosečnosti user posted image . Zato sem prej napisala, če se kaj prej zgodi, da pride na svet naš mali dalmatinček/ica.

Lep pozdrav!



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VIR ali NIN
13.3.2009 21:05:20   
buček
makarskauser posted image

(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VIR ali NIN
14.3.2009 18:35:14   
Zamima
Mi smo se pa imeli že 3x na Viru čist fajn. Pač vodo moraš kupit, v center greš pa v Zadar. Je pač bolj umirjen Otok. En del je res bolj "kavbojski", tam ko smo bili mi,so pa zelo lepe hiške user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VIR ali NIN
19.7.2009 15:47:44   
Urša
A je res tako porazno? user posted image  Še kakšno mnenje prosim...

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?