|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
28.2.2009 10:12:40   
tinca84
                     Mk8 vse naj naj!

user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: junijke 2009
28.2.2009 10:13:46   
princ_princeska
Pozdravček ob tako sončnem jutru

mmm kako je zunaj lepo, tak da bom šla kar na en dolg sprehodek z dragim in user posted image ...

Mk8 vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo bodite...se tipkamo

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: junijke 2009
28.2.2009 10:23:52   
lino
Jutrouser posted image user posted image user posted image

Hvala za kavico.user posted image
Tudi jaz bi šla na morje, me vzameš zraven loveforever???user posted image user posted image Hahaha, si že zamišljam kako uživava na terasi ob morju in pijeva kavico, veter nama pa nežno mrši lase in tisti zrak, tisti s soljo prepojen morski zrak, ...
Grem se zdaj tuširati in se bom namazala z oljem za sončenje...sam tk za lušte.user posted image user posted image

Se potem kaj oglasim, uživajte kjerkoli že ste.user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: junijke 2009
28.2.2009 12:27:40   
loveforever
hahahaha lino mislim da ena drugi lušte delama user posted image user posted image user posted image . moj dragi spet dela tak da nč ne bo, ob nedeljah pa ponavad spimo. včasih bi najraje na vrata napisala NEDELJA JE DAN ZA DRUŽINO, ker sem najdejo takšni ki že ob 12 pridejo in se ob 5 spakajo pa nima nič od njih ko pa samo čvekanje in obrekavanje.......... no dovolj o tem 

mk8 vse najnaj, sej sama veš kaj vse tu notri spada a ne?

kaj boste delale za kosilo oz ste že?

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: junijke 2009
28.2.2009 12:37:59   
bamoocham
U js sem zdjle eno kitico oddremala, moj mi je avto peljal oprat in posesat, ker je bil že res umazan.
Danes za južno pa boma imela pečenice in tinstano zelje. Ker se mi zelja lušta (upam, da me ne bo preveč napenjalouser posted image ).

Midva boma pa verjtno šla kar kak krog okoli našega dragega jezera, pase mal sončku nastavljat (ni glih morje, pa dober, za prvo silo bouser posted image ).


(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: junijke 2009
28.2.2009 15:48:03   
lino
Mk8 prejmi še od mene vse naj naj ob tvojem prazniku.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa naj se ti uresničijo vse skrite želje.user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: junijke 2009
28.2.2009 16:45:32   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Goldy jaz še vedno nobenega ne dobim na telefon v Litiji za 3D.Bom naslednji teden klicala.Sem že skoraj obupala.user posted image user posted image


G je na dopustu ta teden. V ponedeljek pride - sem klicala. Tako da se bom tudi jaz šele v ponedeljek naročila.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: junijke 2009
28.2.2009 17:05:09   
luši
Pozdravljene souser posted image ...
Najprej najlepša hvala vsem za lepe želje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in vse ostalo kar ste mi poslale ...

Sedaj pa pojasnilo kaj se je sploh zgodilo... Moj dragi je imel delovno nesrečo (del enga delovnega stroja mu je priletel v glavo), zato so mu močno otekli možgani, ima počeno lobanjo, komplet desno stran reber pa zlomljeno in zarito v pljuča... Za to ga držijo v umetni komi (koliko časa še ne vemo)... Trenutno je še v kritičnem stanju, ne vedo ali bo preživel ali ne...
Vse to pa je name imelo tak grozen psihičen vpliv (sploh ker sem bila pri njem in sem videla kako izgleda), da sem v sredo zjutraj dobila popadke in rjavkast izcedek... Pri osebnem zdravniku sem dobila napotnico za porodnišnico, tam pa so me pregledali (kri, vodo, bris, ultrazvok...), kjer je bila diagnoza sledeča: Zaradi izcedka, ki je pomešan s porodno vodo, ker je maternični vrat dolg samo 1.7cm (moral bi biti več kot 2 - pri vas je verjetno tam okrog 3,5cm), jaz pa sem imela popadke na pb 10 min... to pa je izgledalo tak da me je začelo špikat v križu (kot bi ti nekdo zaril nož v hrbet), trebuh je postal čisto trd, bolelo me je pa v trebuhu ko svina...
Zaradi vsega tega sem morala ostat v porodnišnici, dobila sem samo buscopan proti krčem (in antibiotik hiconcil - ker sem močno prehlajena) drugače pa bi mogla samo ležat... 3x dnevno so mi delal ultrazvok, ma prkloplena sm bla na CTG... zaradi popadkov...
No včeraj po viziti pa je rekel, da me v porodnišnici ne morjo več imet, ker so prezasedeni, men pa itq ne more nč drucga pomagat kt to da ležim in grem 2x tedensko na ultrazvok... buscopan mi je popadke tolk umiril, da mam samo še 2 dnevno, drugače pa ne smem preveč hodit (po hiši lahko ampak takoj ko ni v redu moram ležat), sedet pa sploh ne smem... tko morm zdej bit do 28tedna nosečnosti (kar pri meni pomeni 5tednov),  oz dokler se popadki popolnoma ne umirijo in se maternični vrat ne zapre...

Še enkrat hvala vsem za lepe želje, pa se beremo še naprej... na srečo sva mi2 trdoživa, za user posted image pa vsi držimo pesti...


_____________________________

Ljubezen je edina smiselna stvar tega nesmiselnega življenja... Življenje dobi smisel šele, ko ga posvetiš ljubljeni osebi...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: junijke 2009
28.2.2009 17:10:51   
majana79
luši, lepo od tebe da si se oglasila, upam da imaš koga, ki ti lahko pomaga. user posted image Ti samo skrbi za vaju z user posted image , tvoj user posted image   pa misli na vaju in ga to drži, sigurno. Mislim na vas. user posted image  user posted image user posted image user posted image

mk8, tebi pa vse naj naj! user posted image user posted image

(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: junijke 2009
28.2.2009 17:33:41   
Janci F
mk8 tudi jaz ti želim vse naj naj!

Luši pridno počivaj in pazi na user posted image .

Jaz imam že par dni čist trd trebuh in kar zelo močne krče, ki se mi pojavljajo ene 10-15x dnevno.
Čutim jih po večini na zgornji strani trebuha, občasno pa še na strani trebuha.
Na krče na spodnji strani trebuha sem se pa že itak navadila.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: junijke 2009
28.2.2009 17:39:07   
kalanteja
luši drži se user posted image user posted image user posted image

MK vse najboljše

mene bebika tako brca v mehur, da je včasih že neprijetno, ne vem kaj bo ko bodo brce že bolj močne

bamoocham tudi jaz nimam večjega bušija, pravjo, da tam ko so punčke, da so bušiji manjši


cel dan mi internet vn meče, tk da res težko kaj pogledam gor, ma ne vem kaj jim je danes





_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: junijke 2009
28.2.2009 18:41:56   
lenika
Luši upam, da se bo za vse tri ta zares grda preizkušnja končala kar se da najbolje.

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: junijke 2009
28.2.2009 21:50:18   
Lsica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Luši,
mislimo na najbolje in držimo pesti za vse tri user posted image user posted image  user posted image ,
za srečen konec te težke preizkušnje. Ti se zdaj samo čuvaj, sebe in  vajinega user posted image



< Sporočilo je popravil Lsica -- 28.2.2009 21:52:14 >

(odgovor članu luši)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: junijke 2009
28.2.2009 21:54:43   
Lsica
mk8 vse naj naj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: junijke 2009
28.2.2009 22:29:45   
lino
Luši, tudi jaz držim pesti za tvojega user posted image in za user posted image in mislim na vas. Če pa nas karkoli rabiš, pa veš kje smo.
Tele ti pa skupaj z najboljšimi željami pošiljam, da pazijo nate in na tvoje drage.user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: junijke 2009
1.3.2009 7:14:53   
kaminek
še moj buši, k sm ga obljubila, da ga bom ob priliki slikala in dala gor:


user posted image

sm pa 25/1 noseča, pa se mi zdi da mam ogromnga, ga ful "žegnam", zato tolk rasteuser posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: junijke 2009
1.3.2009 8:13:28   
tecka
Dobro jutro, soborke. Danes dopolnjujem 26t in nazdravljam 3. tromesečju. S koprivovim čajem, da iz sebe spravim malo vode. Jutri tudi pri nama sledi slikanje in zdaj bi bil pa res že čas, da vam pokažem največji trebuh med junijkamiuser posted image
Ve pa izvoliteuser posted image
Po bajti pa strašim že od pol petih zjutraj, tako da imam oprana že 2 stroja cunj, prebran časopis, zakureno v kmainu in napihnjeno žogo. Ja, včeraj sem si v Sanolaborju kupila žogo za telovadbo/sedenje. Tako žogo smo uporabljali tudi na telovadbi in mi je bila prav fajn, baje da obstajajo tudi vaje za dojenčke. Vsekakor pa je prav blagodejna za mojo bolečo hrbtenico in trtico. Cena žoge je pa 20 eur, kar se mi ne zdi pretirano.
Še dobro, da sem si včeraj privoščila daljši sprehod po soncu, ker danes ga očitno ne bo več. Dan bo namenjen lenajrenju in prebiranju forumov. In taki dnevi mi čedalje bolj pašejo.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: junijke 2009
1.3.2009 8:44:56   
fragola
luši bomo držali vsi mčno pesti, da bo z tvojim dragim vse v redu in ti da boš rodila junija in nič prej!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: junijke 2009
1.3.2009 9:18:17   
bamoocham
Jutro.

Luši user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image za vas!

Kavica je popita. Pa še ena za vse vas user posted image
Danes smo si namislili piknik, ko tk lepo sonček sije. Mnjamiuser posted image
Tak da bomo spet po žaru dišaliuser posted image

Js sem tut že pridna bla na vse zgodaj, zdj mam še samo brisače za oprat, zokne morem obesit, potem pa lahko cel dan lenarimuser posted image


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: junijke 2009
1.3.2009 10:00:37   
biba14
Jutrček...tudi moja user posted image  je že popitauser posted image . Zdaj pa sezačenjam še z Donatom nalivat, ke mem ful krče v bušiju, da dobim malce dodatka magnezija...
Luši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Lep dan vsem souser posted image
 

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: junijke 2009
1.3.2009 10:28:15   
Mala_princeska
Mk8 vse najboljše (malo z zamudo, a iz srca). user posted image user posted image user posted image user posted image

Luši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi jaz želim, da se user posted image ne rodi nič prej kot junija, počivaj, pazi nase; v mislih smo s tabo in s tvojim, da bi se zdravje čimprej povrnilo. Naj se res ta težka preizkušnja srečno konča.

Kaminek luškan buši. user posted image

Jaz sem včeraj tudi precej prehodila - hodila sicer samo kakšno dobro urico v obe smeri, vendar kar ugotavljam da sem brez kondicije. Vendar je kar pasalo, se malo "prefrišit" na zraku. Danes po ogledu slaloma, pa tudi šibnemo ven na sonček.

Jutri pa pregled, komaj čakam da spet slišim srček.

Moj user posted image je kar živahen, zanimivo pa je da ko hoče user posted image začutiti brce (ko da roko na trebuh), pa nič user posted image . Je pa naša princesa toliko bolj navdušena user posted image .

Vsem souser posted image želim prijeten preostanek te nedelje.

Zdaj pa me čaka likanje, da bo potem čez teden mir s perilom.



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: junijke 2009
1.3.2009 13:58:00   
loveforever
LUŠI  user posted image user posted image user posted image  naj tvoj dojenček pride ven ko bo pripravljen na življenje, četudi malo prej ali ne po naravni poti samo  da bo zdrav!!!!!!!!! tako da samo srečo ti želim......
za tvojega srčeka pa upam da bo vse ok in upam da bo v mislih na vaju dva ozdravel!!!!!! vso srečo vsem!!!!!!!

joj imam kr kurjo kožo, kaj vse lahko psiha naredi......

no jaz pa sem danes kosilo skuhala vse pospravla, sedaj pa malo na računalniku, zunaj pa piha ko hudič tako da sem raje zakurila in bom na toplem.... malo sem zmrzljiva. sedaj pa cel teden dež napovedujejo tako da mbom bolj kot ne lenarila:):)

no lepo nedeljsko popoldne vsem...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: junijke 2009
1.3.2009 14:16:54   
bjondi
Mk8-vse najboljše za user posted image  dan in naj se ti uresniči vsaj kakšna skrita želja iz seznama želja...

Luši-tebi in tvoji pikici pa en velik objemček,tvojemu user posted image  pa seveda čimprejšnje okrevanje in držim pesti za vse tri da se čimprej pošlihtate...

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: junijke 2009
1.3.2009 14:26:25   
bačko
Dan!
Lepi bušiji in ostale slikice.user posted image user posted image user posted image
Luši počivaj in drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da bo z tvojim dragijem kaj kmalu bolje in da ti kdo stoji ob strani!
Alina ti pa si pridna punca ko tako lepo seznam popravljaš in rihtaš!user posted image user posted image user posted image
Mk8 vse najboljše.Oprosti za zamudo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Smrketa hvala za informacijo!Srček si!user posted image user posted image
Jaz pa čakam da se naša pikica zbudi in da ji dam potem jesti potem pa gremo rezervirati v gostilno za moj rojstni dan.
Punce čuvajte se.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: junijke 2009
1.3.2009 14:51:27   
lino
Pozdravljene drage souser posted image .

No jaz pa še vedno kuham, ker sem šla dopoldne na kavico in se malo preveč zadržala...user posted image
Sedaj pa so sitni (mama kdaj bo, pa mi smo lačni...user posted image ). No pečem pa polnjenega piščanca, pa zelenjavni riž z bučkami obložen in pečen krompir tk da...bo ko bo, ker pišek se mora kr dobr spečt...

No se vam še po kosilu oglasim.

Lep dan.user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?