|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:03:44   
zoya_
Zanima me, če mogoče kdo ve, kje bi dobila informacije o nekem podjetju, če je mogoče v kakšnem sodnem postopku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:06:59   
kofetek2010
v kakšnem sodnem postopku?

če je slučajno v stečaju dobiš to informacijo v stečajni pisarni na sodišču

napiši kaj več, ti mogoče lahko pomagam... ;)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:08:39   
zoya_
Z mojim kopujeva parcelo, ki je last ene firme, pa me zanima, če niso mogoče v kakšni tožbi in bi čez kakšen mesec ali dva prišla plomba na najino zemljišče.

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:11:40   
Anonimen
uf, mogoče IBON?:zmeden2:
Sodišče?:zmeden2:

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:17:11   
kofetek2010
iz Ibona ne bo izvedela tega... 8)

v zemljiški knjigi na sodišču ti lahko pogledajo, če je dan predlog za vpis plombe, podlago za to lahko dobiš na izvršilnem oddelku na sodišču ali pa ti naj da firma potrdilo, da ni v kakšnem sporu

četudi je mogoče že plomba na nepremičnini /sedaj preden jo kupiš) - lahko se poplača in dobiš izbrisno pobotnico za to plombo ;)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:18:12   
Anonimen
Vau jana carica

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:25:58   
Anonimen
zoya na spletni strani banke slovenije lahko pogledaš še, če ima podjetje blokiran račun!

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:29:33   
kofetek2010
ja, ampak blokiran račun ne pove kaj dosti! :zmeden2:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:30:58   
zoya_
nimajo nč blokiran :)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:46:18   
mammika
Vse si lahko pogledaš v zemljiki knjigi

LP :sloncek:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:49:06   
Anonimen
Ja, nič kaj dosti ne pove ampak če je podjetje v sodnem postopku zaradi kakšnih dolgov potem najprej blokirajo račun.

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:51:04   
kofetek2010
blokirana so lahko sredstva na TRR računih, ne pa tudi nepremičnine ;) zemljiška knjiga in izvršilna pisarna na sodišču bosta prava naslova ;)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:51:43   
mammika
Jana a si ti pravnica????

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:54:05   
Anonimen
jaz bi rekla da že mora bit nekaj v tej smeri.:zmeden2:

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   informacije o podjetju
29.4.2005 11:54:17   
kofetek2010
mammika - nisem pravnica (bi bila pravnica, če bi se mi dalo študirat :)- ), ampak sem kar nekaj let delala na teh področjih ;)

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   informacije o podjetju
29.4.2005 12:00:39   
mammika
Aha se mi zdelo ker si tako izstrelila tist odgovor o plombah da sem kr vedla da si nekaj v tej smeri...

LP :sloncek:

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   informacije o podjetju
29.4.2005 12:25:22   
Anonimen
Zemljiška knjiga, če imaš mobitel:

http://portal.sodisce.si/vpogledi/zk.portal

Pojdi na vpogled, vpiši mail... saj si brihtna se boš že znajdla.

Za parcelno št. verjetno veš, če ne poskusi tle:

http://prostor.gov.si/

Pojdi na javni vpogled, rabiš pa tudi mobitel, ker plačuješ prek monete.
Vpogled v ZK je 380 sit, se mi zdi, v prostor, pa par sit za eno parcelo.


(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: informacije o podjetju
25.12.2008 12:11:21   
Piamarina
Ali Vas morda zanimajo bonitete.si( imajo informacije o podjetjih, če je mogoče v kakšnem sodnem postopku)? IBon Vam je verjetno malo bolj znan, bonitete.si pa so bistveno cenejše in Vam nudijo več podatkov. A mi zaupate svoj e-mail, Vam pošljem ponudbo? Zdaj imate tudi mnogo ugodnosti, ker je tukaj decembrski čas.čas obdarovanj. Lp 
Za dodatne informacije sem vam na voljo na 01 6202 880 ali na marina.mursic@bonitete.si. [color="navy" size="2"]   
Marina Muršič
Svetovalec Bonitete.si   user posted image user posted image  Bisnode, d. o. o., Likozarjeva ulica 3, 1000 Ljubljana, tel.: +386 1 62 02 880, fax: +386 1 62 02 709, e-pošta: info@bonitete.si user posted image   user posted image   

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: informacije o podjetju
1.1.2009 21:38:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Piamarina

Ali Vas morda zanimajo bonitete.si( imajo informacije o podjetjih, če je mogoče v kakšnem sodnem postopku)? IBon Vam je verjetno malo bolj znan, bonitete.si pa so bistveno cenejše in Vam nudijo več podatkov. A mi zaupate svoj e-mail, Vam pošljem ponudbo? Zdaj imate tudi mnogo ugodnosti, ker je tukaj decembrski čas.čas obdarovanj. Lp 
Za dodatne informacije sem vam na voljo na 01 6202 880 ali na marina.mursic@bonitete.si. [color="navy" size="2"]   
Marina Muršič
Svetovalec Bonitete.si   user posted image user posted image  Bisnode, d. o. o., Likozarjeva ulica 3, 1000 Ljubljana, tel.: +386 1 62 02 880, fax: +386 1 62 02 709, e-pošta: info@bonitete.si user posted image   user posted image   


Če sem prav razumela pravilnik, se ne bi smelo takole oglaševati?user posted image

(odgovor članu Piamarina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: informacije o podjetju
3.1.2009 14:16:21   
k1
www.ajpes.si - brezplačno se registriraj, pa dobiš podatke o firmi, če je v kakem postopku (stečaj, izbris itd.) Išči pod Iprs.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?