|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009
7.3.2009 20:34:43   
poopsie
Dober večer srečke nosečkeuser posted image
 
Da se vam prvo pohvalim,tudi mi smo začutili prve brce in sicer danesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pri Irayi sem jih čutila v 17.tednu in so bili bolj mehurčki zdaj pa sem v 19.tednu in so vbistvu že kar brce. Seveda še čisto rahle ampak ni tistih mehurčkov in tega.user posted image
Tako,da me Iraya cel čas sprašuje,če dojenček brca in da bi ona tudi rada to čutilauser posted image
Drugače pa že opažam,da sploh noče slišat o kakšnem bratcu. Ona hoče sestrico in,ko ji kdo omeni bratca se začne histerično jokatuser posted image  Ampak jaz imam kar občutek da bomo imeli fantkauser posted image
 
aprilčica upam,da ti tedni do izvidov čimprej minejouser posted image
 
Dobrodošle vse nove nosečke
 
O imenih že na polno razmišljamo. In,če bo user posted image  Mai ali pa Lucas,če pa bo user posted image  pa bo Lejla ali pa Tiauser posted image
 
Punce,jaz vedno slabše spim ponočiuser posted image  Pred 12. sploh ne zaspim in sem ob 4ih že pokonciuser posted image  In to me čez dan ubija ker ima Iraya toliko energije.. Jaz pa stat ne morem.
 
Midva pa ne bova kupila Hoco vozička kot sva sprva mislila. Tako,da še sploh ne vem katerega.. Še moram malo pogledat okoli po Sloveniji,mogoče pa bomo še v Italijo šli.
 
Ah... Irayi moram pravljico prebrat.

_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Avgustovke 2009
7.3.2009 20:35:10   
poopsie
Sem malo obarvala besedilo,da ne bo vse sivouser posted image

_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 7:27:33   
Anonimen
jutro poopsie!user posted image user posted image user posted image za brcike!!!!
jst sem jih tud ta teden zacutla prve, in isto brez metuljckov in mehurcko....kar direkt, na polno, konkretne brce hihi!user posted image

(odgovor članu poopsie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 8:07:11   
sams

user posted image Aktualni pregledi v tem tednuuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ponedeljek 9.3.2009
user posted image  Piha
user posted image  muca83
user posted image  irency84
user posted image  Reby

Torek 10.3.2009
user posted image   šivilja 
user posted image   Drnula 
user posted image   lara27
 
Sreda 11.3.2009
user posted image    miska_mccute
 
Četrtek 12.3.2009
user posted image    Sulfinija 
user posted image    kerala
user posted image      nena1978
 
Petek 13.3.2009
user posted image    Alisa
user posted image    Serendipity
 
user posted image Aktualni pregledi v marcuuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ponedeljek 16.3.2009
user posted image  aprilčica07
user posted image       go_ta MF
 
Torek 17.3.2009
user posted image   sams
 
 
Torek 18.3.2009
                                                    
user posted image       *anč* AC
 
Ponedeljek 23.3.2009
                                  
user posted image      Flora2 MF
user posted image       Tanchy
 
                                      Torek 24.3.2009
                                               
user posted image     Lorian AC
user posted image       ema82 MF
 
Sreda 25.3.2009
                                                  
user posted image      simonalokar MF
user posted image       Urša T. MF
 
Četrtek 26.3.2009
                          user posted image        čačka
user posted image        Alja_                         
 
Petek 27.3.2009
                                                   
user posted image     Sisy MF
 
Sobota 28.3.2009
                                                   
user posted image      poopsie MF
 
Ponedeljek 30.3.2009
user posted image   eee35
user posted image       cowgirl MF
user posted image    Lorian
 
Torek 31.3.2009
user posted image    karin1
user posted image     živa25

                                      
user posted image Aktualni pregledi v apriluuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Sreda 1.4. 2009
user posted image     M1987 
 
 
Četrtek 2.4. 2009
user posted image      katyy26 
 
Petek 3.4. 2009
user posted image    opatija  MF
user posted image     SAŠA77 
user posted image     zima07  MF
 
Ponedeljek 6.4. 2009
user posted image   Piha  MF
user posted image    romana24  MF
user posted image     Joob  MF
 
Torek 7.4. 2009
user posted image    zima07
 
Torek 14.4. 2009
user posted image     tulpek  MF
 
Torek 14.4. 2009
user posted image     tejči77  MF
 
Torek 21.4. 2009
user posted image     živa25  MF

(odgovor članu sams)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 9:44:36   
opatija
Ojla user posted image !

Tako sem vesela, da je že tri dni sonček! Se bistveno bolje počutimuser posted image Danes sem malo boljše spala, prvič z banano. Res je superuser posted image Sicer mi raste trebušček, brcike čutim vsak dan, pa zelo nestrpno pričakujem morfologijop. 3.4. se mi zdi noro daleč...

V petek sem bila na obisku pri babici, ki je bila ravno sprejeta v dom za ostarele in je na srečo ful zadovoljna. Mi je kar odleglo, čeprav je zelo slabotna in nepokretna in je dom itak edina izbira. Mi vseeno veliko pomeni, da ji je všeč in da se je skos smejalauser posted image Moj user posted image je moral podaljšati v službi, Nik je bil pri moji mami, jaz pa sem si privoščila športni dan po trgovinahuser posted image Sem si kupila kar 4 oblekice in sedaj še težje čakam, da bo poletje!
Včeraj smo uživali na sprehodu, nato semnaredila torto, pekla brancine (sem naredila zraven blitvo s krompirjem in je bilo noro dobro), nato pa so prišli najini starši na praznovanje rojstnega dne mojega dragega. Sem bila zvečer čisto zmozgana...

Sedaj pa se odpravljamo na primorskouser posted image Komaj čakam da vidim in zavoham MORJE! Potem pa nekam na dobro kosilce, na obalo ali pa mogoče na Kras. Skratka, moj najljubši izlet!user posted image user posted image

Kerala Iskrene čestitke za zdravega fantka! Sem ful mislila nate!

Aprilčica Drži se, pa naj ti čim hitreje mineuser posted image

Dobrodošle vse nove, veliko bo avgustovskih dojenčkov, to bo luštno user posted image

Imejte maksimalno lep dan!

(odgovor članu sams)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 9:54:08   
aprilčica07
Jutro,

opatija: če se boste kje po Krasu potepali, pa se lahko ustavite pr meni, jst sem na tem lepem koncu domauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, sonček je, danes je res lepo vreme, jst pa moram počivat. In se pazit. Ampak vem, da je prav tako, in da je vredno prehodit to trenovo pot.

Moja dva sta šla k njegovi sestri v Il. Bistrico, pa tašča in tast tudi. Tako, da sem jst res sama, počivam in gledam tv, pa berem, pa vsake tolko pridem gor pogledat, če se katera kaj oglasi in tako dalje. Kuhala najbrž ne bom, mi bo mami kaj prinesla.. itak me vsi tako razvajajo, da imam kr slabo vestuser posted image Sploh, ker nisem tip človeka, ki bi kr ležal in počival v brezdelju...

Sem si pa včera res vzela cajt zase, najprej sem se stuširala, ma v miru, ni nobeden tolkel po vratih in tulil mama, mamauser posted image user posted image Pol po dolgem cajtu naredila fejst depilacijo nog, z mašinco, pa nohte sem si uredila, pa frizure poštimala povsoduser posted image user posted image user posted image user posted image Skratka sem si privoščila en tako kuro:):):)

Jutri grem pa k moji dohtarci, da se zmenimo za bolovanje. Upam, res upam, da mi rata bit doma dokler ne zvem vseh rezultatov vseh teh mučnih preiskav. Pol če bo vse ok pa bi šla itak spet delat, ampak trenutno pa res ne morem bit u glavo pri stvari, če mislim pa na vse druge stvari...

Tako, zdaj grem spet malo počivat.

Pazite nase in uživajte današnji sončn  dan:)  


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu opatija)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 10:22:11   
Muca83
Punce, a ima še katera že izcedek (mlezivo) iz prsi? user posted image

Jaz sem se včeraj zvečer ko sem šla spat pošteno prestrašila. Iz desne dojke mi je po kapljicah prihajala belo-prozorna tekočina. In ker se mi je isto dogajalo po abraziji v 13. tednu, sem se pošteno prestrašila, saj sem se bala, da je to kakšen znak, da se telo pripravlja na porod user posted image Sem mogla vstat, prižgat računalnik in hitro pogooglat zadevo. No, k sreči sem prebrala, da naj bi bilo to normalno ampak je pa 17. teden zelo zelo kmalu za to.

In zdaj imam problem, ker sem navajena gola spat, zjutraj sta pa potem bili dve packi na rjuhi, se pravi da mi ponoči po malem teče ven. Najbrž to pomeni, da bo treba z modrcem spat, ampak jaz bi kakšno udobnejšo rešitev. Tiste, ki že imate otroke boste najbrž vedle kako se spopasti s tem.

Imam pa na srečo jutri pregled pri G in jo bom povprašala tudi o tem, upam, da ne bom pozabila.

Pismo, kdo bi si mislil, ker nisem med najbolj obdarjenimi user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 10:27:12   
janja*
Muca83 ,da te potolažim,da to ni nič hudega.Izgleda,da boš imela veliko mleka.Iskrene čestitke za user posted image .Upam,da se me še spomniš.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 10:50:00   
Sulfinija
Drage avgustovke vsem vam vse lepo ob dnevu žena želim jaz in moja user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP Mojca17t3dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 11:18:13   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 12:19:52   
blanč
evo, pa je le prišel naš praznikuser posted image
user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 12:20:31   
Dorca
Vsem nosečkam in nenosečkam ISKRENE ČESTITKE OB NAŠEM PRAZNIKUuser posted image !!!
 
Danes se pustite razvajati, če se le da!

Meni je mož odpeljal našedve user posted image user posted image  ven, ker me očitno ta rotavirus še zdaj ni popustil in drugega ne počnem kot počivam in pijem mleko, ki je edina stvar, ki mi paše! Sem bla včerej že ful vesela, da sem ok, po večerji sem bla pa čist na tleh - sej sem tud prav pametno zvečer jedlauser posted image !

Aprilčica07 - iz srca upam, da bo z vajinim malčkom vse ok, saj vem da je spol postranskega pomena, imam tuid sama izkušnje s tem, tako da res res želim da bo otročiček zdrav - pa saj bo, drugega sploh ne misliti! Držim pesti!

Poopsie - jaz imam vozek Hoco - Taifun, sicer bo avgusta vozil že najinega tretjega/tretjo user posted image , pa ga moram ful pohvaliti, res sem zadovoljna. Pred petimi leti, ko sva ga kupila je bil ful IN, sedaj pa je že malo AUT, ampak praktičen pa do nezavesti, pa trpežen. Najbolj mi je všeč prenosna košara, katero položiš v športni voziček in to je to.
user posted image

Takega imava midva. Meni je še zdej zelo všeč, ravno včerej sem ga oprala, čeprav je avgust še daleč...

Ali mogoče v 17 tednu še katera ne čuti otročka, jaz ga še ne, pa je to že moj tretji??? Sedaj sem že kar malo preplašena, je pa res, da sem prvo user posted image  začutila šele v 21 oz. 22 tednu, ta drugo user posted image  pa v 20, ampak vseeno. Upam, da me katera potolažiuser posted image .

Sedaj grem pa mal počivat, čeprav mi je škoda tega lepega vremenauser posted image !

Čavči




_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 14:46:21   
eee35
Ojla vse user posted image ! a ni lep dan za naš praznik?user posted image
Jaz sem včeraj malo pretiravala, šla v hribčke, pa pihalo grozno, zvečer sem smrkala kot nora, še več kot ponavadi. Pa sem se zbudila ponoči, noge so me tako bolele, da nisem mogla ležat, še zlasti kolena. Tako je to, če se lenuhari, pa pol gre brez kondicije nekam.
Opatija: a si že kaj šla pogledat vadbo za nosečnice? Pismo, jaz se bom morala prav nagnat! Danes pa dobim žogo, bom probala z njo malo vaj delat, vsak 2 dan recimo, ker sem že pravi user posted image ! Se mi zdi, da s hrano tudi začnem bolj paziti, kdo bo se znebil vsega tega zalogaja maščobe pol...
Glede brcik, jaz sama ne vem, včasih se mi zdi, da nekaj čutim, pol se mi zdi, da se mi je samo zdelouser posted image  Čist zmešnjava. Po moje šele ko dobim eno pošteno brco, bom vedla, da je to!

(odgovor članu Dorca)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 18:15:40   
*anč*
oj!

jst tut že ene par dni čutim gibe, take nežne, ampak so user posted image .
u petek smo bli pa pr enih prjatlih, ki majo rok čez 2 mesca in sem sprobala AS. sm takoj najdla srček, moj je bil pa čist naudušen in je kr poslušal.   je zanimivo, sam kupovat ga pa ne mislim, ker ko enkrat čutiš gibe, veš da je dojenček živ.

mejte lep večer, jst se morm it učit.



_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 19:03:49   
modrasmotka
tudi z moje strani čestitke ob dnevu žena

user posted image

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 19:11:55   
gabi05
LP!.
Šele sedaj sem zasledila to temo na forumu!Moj predvideni datum poroda je 23.8.2009!Avgusta nas ima pa res veliko rok!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 19:29:15   
gabi05
ali gre katera ta teden na AC(amiocinteza) v lj?

(odgovor članu gabi05)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 19:51:05   
go_ta
hej punce! ta vikend je bil pa res lep!!! sem se nasprehajala, da so me noge bolele, hrbet ... ma še katera že težave s križem? mene kr fajn boli, če sem preveč aktivna!
sem pa dons čutla gibanje user posted image  in  ko sem pogledala trebušček, se je mal premaknil. ko sem hotela bodočemu očku pokazat, je pa mala žabica nehalauser posted image
eee35, ne govori o kilah!user posted image  meni že vsi govorijo, da sem fajn okrogla, trebušček mam tak kot da bi žogico pojedlauser posted image  zato se je pa treba gibat gibat! morm tud pri hrani pazit, bom kruh mal zmanjšala ... prejle je pa dragi naredil kanelone, jooooojuser posted image
ja srečen dan žena vsem! jst sm dobila rož za celo vrtnarijo!user posted image
aprilčica, ti pa kr lepo počivaj in naj te kar lepo razvajajouser posted image upam, da ti bo čas res hitro šel, da boš čim prej dobila dobre novičke, ki jih čakaš!
gabi05, dobrodošla!!!user posted image
zdaj pa mal lenart pred tv, me je sprehod kr zmatraluser posted image  pa upam, da bom ponoč bolš spala, se mi zdi da se sam premetavam, ne vem, kako naj se obrnem, pol je pa treba na wc - itakuser posted image
lep večer!!


_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu gabi05)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 20:13:38   
HeGa
VSE NAJ NAJ NAJ ZA DAN ŽENA PUNCE

Aprilčica07 prvi del je za tabo, zdaj naj pa čas hitro teče, in naj te kuverta razveseli z dobrimi novicami. Brez telefonskih klicev! Držim pesti.

Muca83 tudi meni občasno priteče iz dojk. Na srečo samo ponoči, čisto malo. Mi je pa v prvi nosečnosti tudi, proti koncu sem morala obvezno spat z modrcem in vstavljenimi blazinicami. Pa sva bla z mojim še vseeno mokra. Sem imela podloženo nepremočljivo podlogo, potem rjuho, čez pa še brisačo. Se mi ponoči ni glih preoblačilo postelje, sem samo brisače menjala. Zdaj me zgleda isto čaka.

Kerala čestitke tudi z moje strani!

Dobrodošle vse nove.

Jst sem pa danes tud čist pretiravala. Cel dan skačem naokoli, popoldne smo bili v živalskem vrtu, zdaj me pa vse boli. Se mi zdi nekam hitr za ˝heksnšus˝.
Zdej grem pa pikico počasi rihtat za spat, potem nekaj pojest, mal pred tv pol pa tud jst v mižule.

(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 20:55:31   
Muca83
janja*, ja se te spomnim še s tiste manj vesele teme... Vidim, da si ti že zelo blizu svojega cilja. user posted image

Dorca, jaz sem tudi v 17. tednu, pa nič ne čutim. No, na trenutke se mi zazdi, da mogoče kaj čutim, ampak potem spet mislim, da je plod domišljije ali da me žgačka na površju kože. Pač bo treba še malo počakat, bomo pa vse dočakale prve brcike. user posted image

HeGa, ojoj, a toliko lahko to teče user posted image Men samo par kapljic, nisem pa vedela, da se to sploh dogaja med nosečnostjo. Uf si ne predstavljam, da bi bilo tega toliko, da bi bila postelja vsa mokra. Ampak meni se tako zelo ne spi v modrcu, to je neudobno user posted image

(odgovor članu HeGa)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: Avgustovke 2009
8.3.2009 23:14:07   
zima07
Dorca, jaz sem v 18. tednu, pa še ne čutim svoje pikice...V prvo se je to zgodilo okoli 21. tedna...Ne skrbi...

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: Avgustovke 2009
9.3.2009 7:06:31   
Sulfinija
Jutro!
 
Tudi za mano je lep vikend in tudi jaz sme pretirava,včeraj zvečer pa me je vse spodaj bolelo na desni strani pri rzeu od slepiča ne vem kaj je sedaj tole.Zgleda bo treba počivati,počivati malo več.
V soboto sma se imela zelo,zelo lepo šla sma na pizzo jaz sem se najedla do onemoglosti ful lepo so mi obložili piizo kot bi vedele,da sem nora nanjo.Včeraj pa sma z mojim bila na sončku,pri tašči,....potem smo še šli na pijačo,...Bom cel teden pridno počivala,ker v soboto pa gremo z svakinjo in svakom na muziko upam,da bom mela tolk energije.Danes bom spet dalje pletla za najino user posted image .Joj komaj čakam četrtek,da zvem kako je kaj z najino user posted image  me že skrbi kajti štiri tedne oziroma šest je nisem videla na UZ.Ko bom šla iz preleda bom pa še šla v Kiko da pogledam ali majo kake fanj cunjice,baretkice,...noro si želim lepih reči za najino user posted image .

Punca imate idejo kaj kupiti svojemu user posted image  za rojstni dan????Lansko leto sma imela oba okrogle in je dobil mobitel ta boljši in debelo zlato verižico Zlatarne Celje,ter torto z čarobnim vulkanom in v gostilni za 20.ljudi kosilo.Mei pa je on pripravil piknik,ter prenosnika mi je kupil.

Letos bom izbrala malo manj in nujno morem kupiti tale mesec,ker ima sicer aprila moj dragi rojstni dna vendar na isti dan kot moj ata in ata ima letos okroglo takole,da bo letos treba dati malo več njemu in bo strošek za april absolutno prevelik in še velika noč no.Aha rojstni dna imata pa na isti dan in letos pade en dan pred veliko nočjo.Ima katera kako pamento idejico???

takole šibam skuhat kavico za svoje potem pa na kavč in veeslo za pletilke.

LP Mojcauser posted image 17t4dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: Avgustovke 2009
9.3.2009 8:26:11   
tejči77
Uf, sulfinija, pri vas so pa kar draga darila v navadi. Bi ti težko pomagala. Mi si podarjamo bolj kakšne malenkosti in vedno samo eno stvar. Lani je moj dobil na razprodaji kupljeno smučarsko bundo (40€) in je bil ful vesel. Za novo leto pa karto za zimski bazen za deset kopanj, da je imel malo rekreacije pozimi. Se pridno hodi kopat in prav uživa. Ne vem kaj imata tvoja dva rada, s čim se ukvarjata. Pri nas so v navadi bolj praktična darila, za ata pa žal nikoli nisem kupovala darila, ker je že dolgo, kar ga ni med nami.

Dobrodošle "nove" nosečke!user posted image  Čim več nas je tem bolje.

Aprilčica07, samo da je mimo, pa čim lažje čakanje na rezultate ti želim. Sicer bo pa vse ok.

Glede iztekanja mleziva, tudi meni je v prejšnji nosečnosti, mislim, da se je začelo tam okoli 25 tedna. Se ne spomnim točno, pa potem nisem imela dovolj mleka za dojit. Tako, da to je relativno, ni pa nič nenavadnega.

Glede mazanja trebuščka: v prvi nosečnosti sem si mazala z L'ocitanovim mandljevim oljem in res do poroda nisem dobila nobene strije. Na porodu sta se mi na trebuh dve babici obešale in so se mi naredile okoli popka. Take grde, temne, si sploh nisem mogla pogledat trebuha. Pa kaj češ. Potem sem se malo pozanimala, kako to stran spravit, pa so mi vsi rekli, da strij ne moreš z ničemer odpravit, da itak po letu same zbledijo.
Zdaj sem si kupila od Mustele serum proti strijam, prav za nosečnice. In ne morem verjet, v enem tednu so postale čisto blede, vidijo se v bistvu le še brazgotine. Sem bila ful presenečena ker takega efekta res nisem pričakovala. Bom kar nadaljevala s to kremo. Maže me pa moja 20 mesečnica, je čisto navdušena, dalahko packa s kremo in me boža. user posted image user posted image

Mi smo bili pa v soboto na Rogli, moj se je smučal, midve z Lariso sva pa morale biti bolj v koči, ker je noro pihalo.Si je revica kar rokavičke pred obraz tiščala. Sva šle za eno urco in pol na sprehod in se malo vozičkat. Ampak je bilo res neznosno. In sva potem tudi sankanje odpovedali, se mi je zdelo bolj pomembno, da ne zboli.
No, včeraj zjutraj sem pa po dolgem času spet bruhala. Pojma nimam kaj je bilo, mogoče je pripomogel kašelj, želodec je pa skozi bolj na robu.user posted image  In ravno takrat je bil moj lubi na WC-ju. Preden sem uspela pritečt v kuhinjo, ker nisem vedla kam naj grem, mi je že vse vrglo čez. Jaaaaoooo. Kakšne imamo mi. Upam, da nisem kateri zagrenila dan.
Smo se pa potem popoldan lepo na sončku vozičkali ob jezeru, Larisa je pa seveda lepo drnjohala. Ji tako paše, da spi v vozičku. Verjetno bom morala našega drugega sončka nosit, ker mu Larisa ne bo hotela odstopit vozička. Me prav zanima, kako bo tole zgledlo pri nas, na sprehod it.user posted image



_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: Avgustovke 2009
9.3.2009 8:49:39   
Drnula
Dobro jutro user posted image

Za voziček sem pisala prej narobe, Hoco je ti tisti ki ga imam, približno tak je
http://www.hoco.at/modules/viewer.php?t=3954&k=180_DE_O 
samo, da je moj zelene barve. Skratka, meni se je totalno razštelal, dobesedno razpadel, vijaki so popadali ven, kar naprej sem ga mogla nekaj šraufat in je tudi čisto zmajan. Ampak, ČISTO ZMAJAN. Vozila sem ga pa zelo malo. V štartu mi je bil super. Ima eno stvar, ki se mi zdi zelo pomembna, lahko po mili volji obračaš ročaj, torej položaj otroka, da se vozi naprej ali nazaj. Jaz sem to uporabljala zelo veliko in se na ta način lahko vedna ubranila vetru ali soncu. Zdaj bi ga najraje odpeljala na smetišče, ampak bo moral bit, kaj čem.
Je pa res, da ima te firme voziček tudi sestra in zdaj v njem vozi 2. otroka in pravi, da bi se zdaj odločila za enakega. Pa je naredila z njim ene kilometrine ... hmm kaj pa vem. Jaz ga ne priporočam, zgleda kot loterija, al fašeš ok al pa tud ne user posted image

Brce pa čutim že stalno, čez cel dan. Najbolj pa dopoldan ali ko ležim na levem boku. Jaz nosim, vsaj trenutno, ekstremno na levi strani. Tudi Neco sem. Leva stran trebuha je polna, trda, desna še bolj prazna. Saj kmalu ne bo več tako. Še malo pa bomo na polovici. Joj kako gre hitro čas. Zdaj ko grem od doma malo po šest je že svetlo in ptiči na veliko prepevajo. Kolk nam bo lepo potem doma user posted image  Sam zdaj mi pa ni za bit in sem raje kar zdrava in v službi user posted image

Jutri pa pregled in frej dan user posted image  ... no frej, imam za cel dan kup opravkov in pač izkoristim ta dan. Upam, da bo še kaj od vremenauser posted image

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: Avgustovke 2009
9.3.2009 8:58:43   
aprilčica07
Dobro jutro:)

madona, se bom odpočila in naspala te dni, sem še kr sama, mali je danes spet cel dan pr tašči v varstvu, ker če bi bil tle doma (mi smo spodaj, moja mama na vrhu) bi kr naprej hotel kaj od mene, pa to ne bi blo še lih ok:) Ga pa pogrešam, mojga miškota malega:):)

Sulfinija: glede darila ti ne znam pomagat, mi tudi nimamo naved kupovat dragih daril... sicer za 30 rojstni dan mi je moj kupil prstanček, ampak to je blo res najbolj drago, kar mi je podaril.. drgači pa kašne malenkosti, lani sem dobila parfum, jst sem njemu kavbojke kupila, kako bo letos bomo še vidli.. ampak okroglo ali ne okroglo si dragih daril ne kupujemo....

tejči77: glede mlezia iz dojk  je blo pri meni isto kot pri tebi, začelo tečt ven relativno hitro, sem bla vsa pomazana preko noči, ampak mleka ni blo niti za 14 dni dojit.. tako, da po moje to ni pokazatelj ali mleko bo  ali ne..

Danes popoldan grem k svojemu zdravniku, upam, da mi ne bo kompliciral glede bolniške in bom lahko doma čakala na izvide in mi ne bo treba hodit delat.. Res srčno upam.. Itak sem ful malo na bolovanju (hvala bogu) ampak zdaj bi ga pa krvavo potrebovala... Upam, da se mi ta moja želja le izzide:):)

Zdaj grem malo kopalnico poštimat, nest umazane cunje v pralni stroj in take reči. Kaj težjega ne bom še delala.. Niti ni potrebe in niti ne bi blo pametno:)

Lepo se imejte.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?