|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brezposelnost
9.3.2009 15:13:37   
*NikoLina*
Zdravo!
Prosila bi za nasvet, in sicer me zanima, če je prijava na zavod za zaposlovanje obvezna? Trenutno sem še na porodniški, ta mesec pa bom izvedela, če bom dobila podaljšano pogodbo ali pa odpoveduser posted image ..V tem primeru, me zanima, kako naprej (poleg iskanja službe seveda)? Ali se moram nujno prijaviti na zavod? Raje bi si sama iskala službo, kot da me zavod pošilja nekam, kar mi ne bi ustrezalo..HB še nimam takšnih izkušenj, zato prosim za kakšno mnenje oz. nasvet...

Hvala in lp,
Nikolina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brezposelnost
9.3.2009 15:16:55   
Taanikaa
imaš zsuser posted image

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brezposelnost
9.3.2009 19:26:50   
sashy
Ne ni se treba nujno prijaviti na zavod za zaposlovanje razen, če želiš dobivati neka nadomestila (ne vem točno)vem pa, da ti pripada razen, če nisi bil odpuščen zaradi lastne napake ali, če si dal odpoved sam.  Moj user posted image  se ni prijavil, ker je v pol meseca sam našel hitreje in boljšo zaposlitev kot bi jo sicer preko drugih agencij Manpower, Kariera.si...

Upam, da ti pogodbo vseeno podaljšajo in, da se ti ne bo treba ukvarjati z iskanjem zaposlitve, ker je zelo stresno!user posted image

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brezposelnost
9.3.2009 19:36:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *NikoLina*
Prosila bi za nasvet, in sicer me zanima, če je prijava na zavod za zaposlovanje obvezna?

Samo zato, ker ostaneš brez službe, se ti ni potrebno prijaviti na RZZ. Se moraš pa definitivno, če želiš uveljavljati pravico do nadomestila plače (če ti pripada).

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brezposelnost
10.3.2009 21:08:08   
ZmajTolovaj
Jaz pa mislim, da si brez prijave na zavod ne moreš uredit obveznega zavarovanja, ampak prosim, nisem 100%. Jaz vem da sem se takrat prijavila sam zarad tega.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brezposelnost
13.3.2009 10:15:22   
Spiria
Lahko si ga urediš tako, da ga sama plačuješ.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brezposelnost
13.3.2009 21:15:15   
maja&m
Sej ne vem če ti bo to kaj pomagalo, vendar vseeno-če dojiš te delodajalec ne sme, more odpustiti.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brezposelnost
14.3.2009 4:57:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m
Sej ne vem če ti bo to kaj pomagalo, vendar vseeno-če dojiš te delodajalec ne sme, more odpustiti.

Zaradi dojenja samega res ne, vendar lahko za odpoved navede malo morje drugih razlogov, katere lahko prikaže kot resnične in/ali upravičene.
Pri avtorici teme gre očitno za podaljšanje pogodbe za določen čas, tukaj pa skorajda ni omejitev - če se delodajalec odloči, da ji pogodbe ne bo podaljšal, potem je popolnoma vseeno, ali ona doji ali ne.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brezposelnost
14.3.2009 9:33:18   
*NikoLina*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Pri avtorici teme gre očitno za podaljšanje pogodbe za določen čas, tukaj pa skorajda ni omejitev - če se delodajalec odloči, da ji pogodbe ne bo podaljšal, potem je popolnoma vseeno, ali ona doji ali ne.


Res je Kerensa. In tako so se tudi odločili. Pogodbe mi niso podaljšaliuser posted image . Zdaj moram pa do 1. aprila premisliti, kaj in kako naprej...user posted image  Zavod, zavarovanje itd.user posted image Trenutno sem še v šoku, tako da niti ne morem misliti...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brezposelnost
14.3.2009 9:38:00   
Kerensa*
Saj si še na porodniškem dopustu. Koliko časa pa še? Po poteku ti pripada nadomestilo (vsaj nekaj časa) z RZZ (prijava torej obvezna, če to želiš dobiti). Če bi vam finančno zneslo, poskusi takorekoč podaljšati porodniški dopust vsaj še za čas prejemanja nadomestila (in vmes išči službo). Do konca porodniškega dopusta in med prejemanjem nadomestila si tako ali tako zavarovana (osnovno).

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?