|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: orgazem
20.3.2009 15:23:32   
Ulrica
Pri meni pa je orgazem oz njegova intenzivnost odvisna od ciklusa. Med ovulacijo je zares močan, pred pričetkom menstruacije pa ga ne dosežem na noben način. Pa naj se partner še tako trudi.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: orgazem
20.3.2009 16:08:41   
komarka
Ni glih da bi se hvalu s tem da ne doziviš orgazma ko je pa to tok in.user posted image

Sam kaj nej...a se delam, kt da ne vem o čem se govori?

Ne, ne dozivim ga zmeri in ni vedno enako močan. Najbrz mi ni treba razlagat, da je velik faktorjev in da ni vedno samo partnerja nesposobnost kriva da ga ne.

Res da je velik lepše kadar ga dozivim, a ni tako zelo zanič tudi kadar ga ne. Zase sem ugotovila, da se mi dostkrat ne da tok truda vložit... (čeprav mi je na koncu žal). In mi je dostkrat hitr seks (v pravem momentu) ljubši od dolgotrajnega vzpenjanja na hrib. še posebej če grozi nevarnost, da se ta vzpon ne bo koncal in bom hitro morala sestopit in nazaj uspavat tamalga...

Kja pomaga? Da se totalno odklopim od sveta okrog mene in mi je popolnoma vseeno za vse na svetu, razen za najino "akcijo".


(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: orgazem
23.3.2009 14:22:02   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne, skozi nožnico še nisem doživela orgazma, me pa moj pri vsakem odnosu zadovolji, tako da doživim orgazem.


Enako user posted image  Vedno doživim orgazem. čeprav po porodu sem imela težave user posted image  vsak mesec sem dobila vnetje. Tudi, če je bilo vse ok nisem imela feeling tam dol user posted image user posted image  Sedaj po 8mes je malo bolje in sem pravkar danes začela z novo terepijo in upam, da bo sedaj vse ok user posted image

Tudi skozi nožnico bi rada user posted image  Kje je ta G-SPOTuser posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: orgazem
23.3.2009 14:44:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Jaz sem "pogumna" in se ne bom nič skrivala pod anonimno; nomalna stvar je da kdaj pa kdaj poštulimo tudi to temo, a ni tako? user posted image
In ja, orgazem doživim zmeraj pri vsakem sexu, pa ne le enga, temveč več! user posted image  Kaj pa morem, če mam tako sexy partnerja, ki zmeraj prvo poskrbi zame, pa pol šele zase?!user posted image  

Sem pa imela prej enga partnerja skoraj desetletje,...tist pa ni vedel, da ženske lahko tudi doživimo orgazemuser posted image .




Jaz bi tudi bila pogumna, če bi vsak dan doživela vsaj tri orgazme.......user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
23.3.2009 15:38:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: orgazem
23.3.2009 16:05:31   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ne jaz ga doživim vsakič med sexom čeprav hitreje sama  z prstki.


ja seveda, ker si veverička pa imaš take micene hitre prstke.


OMG!!! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: orgazem
24.3.2009 22:01:25   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ne jaz ga doživim vsakič med sexom čeprav hitreje sama  z prstki.


ja seveda, ker si veverička pa imaš take micene hitre prstke.


Ja tud pamet je bolj veveričje velikostiuser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: orgazem
24.3.2009 22:11:40   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ne jaz ga doživim vsakič med sexom čeprav hitreje sama  z prstki.


ja seveda, ker si veverička pa imaš take micene hitre prstke.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: orgazem
24.3.2009 22:27:35   
Anonimen
Hej punce...ok...moj decko pravi da je g spot tista hrapava zadeva nekje 1cm od vhoda v nožnico, mislim da na zgornji strani. Pravi, da je velikost razlikuje od punce do punce, ampak zagotavlja da so to imele vse njegove bivse in da imam tudi jaz :P Res je obcutek zelo drugacen ko mi z prstom masira tisto in tudi orgazem je boljsi. user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?