|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 13:25:02   
Zanica
Pozdravljene, vem da je bilo že milijonkrat o plačilu vrtca.

Mi smo našo vpisali februarja v vrtec v Celje, in zdaj sem dobila položnico za 140 EUR, čeprav sploh še nisem oddala vloge za znižano plačilo! Vzgojiteljico nisem imela časa vprašati, tako da me zanima kako so prišli do tega zneska, in ali v nekaterih vrtcih ta izračun naredijo sami.... Čeprav ne vem kako...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 13:59:50   
n.nati
Vlogo za znižano plačilo vrtca moraš oddat 15 dni pred vpisom, no vsaj pri nas je tako

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 14:26:04   
benika
Povsod je tako. In če je nisi oddala, boš plačala ceno, ki je napisana na položnici. Čimprej oddaj vlogo!

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 14:59:34   
Nika v službi
Pa saj to je ful ugodno! To nikakor ne more biti polna cena vrtca, nekaj je tukaj narobe...

Vsekakor pa je vlogo treba oddati v roku kot so ti že predhodnice napisale.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 15:07:05   
J.L.
koliko časa pa se čaka na odločbo?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 15:08:17   
benika
Mi smo čakali nekje 3 tedne.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 15:56:35   
lelaval
Vlogo za znižano plačilo vrtca moraš oddat 15 dni pred vpisom, no vsaj pri nas je tako


tako je povsod, ja, drugače ti obračunajo polno ceno. Ampak 140 EUR vsekakor ni polna cena. Čimprej oddaj vlogo, pol pa se naredi poračun,če si preveč plačeval . Do odločbe pa boš plačevala to cifro.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 18:35:06   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Pozdravljene, vem da je bilo že milijonkrat o plačilu vrtca.

Mi smo našo vpisali februarja v vrtec v Celje, in zdaj sem dobila položnico za 140 EUR, čeprav sploh še nisem oddala vloge za znižano plačilo! Vzgojiteljico nisem imela časa vprašati, tako da me zanima kako so prišli do tega zneska, in ali v nekaterih vrtcih ta izračun naredijo sami.... Čeprav ne vem kako...


glede na znesek bi rekla, da so ti srednjo vrednost zaračunali. To je začasno, dokler ne pride odločba. Potem pa poračunajo. Če ne daš vloge, boš plačevala 80% polne cene.

Sami izračuna ne morejo naredit, ker nimajo tvojega dovoljenja za dostop do osebnih podatkov na DURSu.


Nekateri vrtci delajo drugače - dokler ni odločbe, zaračunajo najnižji znesek user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 19:03:42   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Mi smo čakali nekje 3 tedne.


pri nas je že ziher minilo več kot pa samo 3tedni. ali naj pokličem na občino, pa povprašam ali lahko v kratkem pričakujem.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 20:53:19   
benika
pri nas je že ziher minilo več kot pa samo 3tedni. ali naj pokličem na občino, pa povprašam ali lahko v kratkem pričakujem.


Ja najbolje bo. Če si pa iz LJ, pa itak še menda odločb niso pošiljali.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
19.3.2009 22:55:18   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: benika

pri nas je že ziher minilo več kot pa samo 3tedni. ali naj pokličem na občino, pa povprašam ali lahko v kratkem pričakujem.


Ja najbolje bo. Če si pa iz LJ, pa itak še menda odločb niso pošiljali.



jim bom jutri zatežila. user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
20.3.2009 9:01:02   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Pozdravljene, vem da je bilo že milijonkrat o plačilu vrtca.

Mi smo našo vpisali februarja v vrtec v Celje, in zdaj sem dobila položnico za 140 EUR, čeprav sploh še nisem oddala vloge za znižano plačilo! Vzgojiteljico nisem imela časa vprašati, tako da me zanima kako so prišli do tega zneska, in ali v nekaterih vrtcih ta izračun naredijo sami.... Čeprav ne vem kako...


Nekateri vrtci delajo drugače - dokler ni odločbe, zaračunajo najnižji znesek user posted image


Pri nas pa nasprotno - zaračunajo najvišji znesek in potem imaš v dobrem, če dosežeš nižji razred.

In ja, v Lj. z odločbami letos zamujajo. Naj bi bile do konca marca (pri nas v vrtcu na to temo visi obvestilo).

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
20.3.2009 9:15:23   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi


In ja, v Lj. z odločbami letos zamujajo. Naj bi bile do konca marca (pri nas v vrtcu na to temo visi obvestilo).


V MB tudi.... mi še čakamo user posted image  v tem času nam pa po starem plačilni razred upoštevajo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
20.3.2009 11:31:48   
Zanica
Hvala za odgovore!

Ja, polna cena je cca 450 EUR, jaz sem dobila za 140 eur. Pol bo itak poračun, sam predvidevala sem da bom dobila 80% od polne cene! Super da so mi tako obračunal, ker smo mal v krizi z denarjem....

Žal nikakor ne morem do Ljubljane to oddat, bom sigurno naslednji teden...

Še enkrat hvala za odgovore!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
21.3.2009 19:41:00   
mayflower
če ne daš vlog, pri nas na Goriškem plačaš polno ceno vrtca in ne 80%.  Drži kot pribito, ker vzgojiteljice vedno opozarjajo, da ne zamudimo roka.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Znižano plačilo vrtca-brez vloge?
21.3.2009 20:09:45   
benika
če ne daš vlog, pri nas na Goriškem plačaš polno ceno vrtca in ne 80%. Drži kot pribito, ker vzgojiteljice vedno opozarjajo, da ne zamudimo roka.


Ja sej 80% je polna cena za vrtce (za starše). Ostalih 20% v vsakem primeru plača občina.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?