|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:00:48   
S*
barvar, nimam besed, hudo mi je zate user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:01:11   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

BEBIII, posvet sva že imela, prav tako spermiogram. Konec meseca imava ponoven posvet, da pregledamo izvide spermiograma, potem pa grejo takoj papirji na konzilij. Tako, da pričakujem, da bom maja imela že odobren postopek. user posted image

Drugače se je pa tudi moja M odločila, da počasi le pride. user posted image


Suzi, supeeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tudi moj je dal 6.1 spermiogram in izvidi so bili narejeni hiro, samo meni so karton zgubili in sem zaradi tega morala počakat drugi termin za konzilij, tako da ti boš sigurno že naslednji mesec v akciji, juhuuu super občutek ne?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:03:11   
Rakica_80
Barvaruser posted image user posted image user posted image žal mi je, da se ti je moglo to zgodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni pravično, res!!!!!!!!
Zjoči se, naj gre ven iz tebe, potem pa zberi moči in hotro v nove boje!!!!!!

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:05:57   
miska73
Tečnobica ne bodi žalostna, ampak glej to korak v pravi smeri.
Saj vmes se lahko zgodi, da ti bo ratalo naravno... ko boš čakala na kak posvet, preiskavo ali postopek.
A veš kolikokrat se je že to zgodilo.
Sicer boš prišla v roke strokovnjakom in to je dobro in obrodi sadove.
Kar poglej nekatere izmed nas.

Fargi potem bomo pa še mal bol navijale, da tala IUI porata.

Trini user posted image Kak lepo da ste že doma in ste zdravi in veseli in uživate. Še za nas dej malo.

Neelek kak UZ-ji?


Jst mam pa tudi eno novico.
Sem danes šla do osebne G po napotnico za LJ, ki bi jo že morala zadnjič imeti, ko sem bila na krvnem, pa je nisem...
No vglavnem... me je popisala in mi že kar naredila UZ in sta dva in pri obeh je že bilo zaznati srčni utrip user posted image user posted image . Danes je pa 6t1d.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:11:46   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Jst mam pa tudi eno novico.
Sem danes šla do osebne G po napotnico za LJ, ki bi jo že morala zadnjič imeti, ko sem bila na krvnem, pa je nisem...
No vglavnem... me je popisala in mi že kar naredila UZ in sta dva in pri obeh je že bilo zaznati srčni utrip user posted image user posted image . Danes je pa 6t1d.




Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....miška! Ti ne veš, kako sem vesela zate!!!!  Sedaj pa že res komaj čakam ponedeljek, da te objamem in čestitam tud v živo!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Neelek kak UZ-ji?


Danes pade stopka, v petek IUI. Zopet stavimo samo na enega konja, s katerim bom seveda čisto in zelooo zadovoljna.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:13:30   
Rakica_80
Miška73, čestitke zauser posted image user posted image , kako je to lepo prebrat, uživaj in lepo jih grejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:16:33   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: neela


Danes pade stopka, v petek IUI. Zopet stavimo samo na enega konja, s katerim bom seveda čisto in zelooo zadovoljna.




Neela, naj te ta stopka pripelje do želenega rezultatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo sproščeno in pozitivnouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:20:16   
S*
Miska73, kako lepo user posted image  user posted image  user posted image za oba user posted image  user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:32:25   
neela
IZVIRNO SPOROČILO: miska73
... in sta dva in pri obeh je že bilo zaznati srčni utrip user posted image user posted image .



...torej, če bosta dve deklici, potem veš, kako ju moraš poimenovati - po dveh tvojih največjih user posted image user posted image , ki sta te še na GK prišli bodrit, kajne??? user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 19:38:27   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: miska73
... in sta dva in pri obeh je že bilo zaznati srčni utrip user posted image user posted image .



...torej, če bosta dve deklici, potem veš, kako ju moraš poimenovati - po dveh tvojih največjih user posted image user posted image , ki sta te še na GK prišli bodrit, kajne??? user posted image



user posted image user posted image ... saj ne da vama nisem neskončno hvaležna... ampak za tole bomo še vidli...

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 20:06:45   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: neela

IZVIRNO SPOROČILO: miska73
... in sta dva in pri obeh je že bilo zaznati srčni utrip user posted image user posted image .



...torej, če bosta dve deklici, potem veš, kako ju moraš poimenovati - po dveh tvojih največjih user posted image user posted image , ki sta te še na GK prišli bodrit, kajne??? user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 20:21:27   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Jst mam pa tudi eno novico.
Sem danes šla do osebne G po napotnico za LJ, ki bi jo že morala zadnjič imeti, ko sem bila na krvnem, pa je nisem...
No vglavnem... me je popisala in mi že kar naredila UZ in sta dva in pri obeh je že bilo zaznati srčni utrip user posted image user posted image . Danes je pa 6t1d.



Da ti še tukaj čestitam za noro dobro novico. Punca, bravo za dvojno srečo in že za danes vidna  user posted image  user posted image . user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

p.s.
Maš ful lep tikerček user posted image  
Pa neela ma ful lepo ime user posted image , Fargi p tud. user posted image   

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 20:21:34   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: neela


IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Neelek kak UZ-ji?


Danes pade stopka, v petek IUI. Zopet stavimo samo na enega konja, s katerim bom seveda čisto in zelooo zadovoljna.



Super!!!! Eden, a dobiten user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !!!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 20:24:18   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: neela


IZVIRNO SPOROČILO: miska73
Neelek kak UZ-ji?


Danes pade stopka, v petek IUI. Zopet stavimo samo na enega konja, s katerim bom seveda čisto in zelooo zadovoljna.



Super!!!! Eden, a dobiten user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !!!


Se strinjam.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 20:53:56   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: barvar

Živjo. Pom esecu in pol sem spet med vami. V desetem tednu nosečnosti so mi točno pred enim tednom delali abrazijo. Na pregledu je ginekolog rekel samo, tu pa ne bo vse vredu! Ni utripa!user posted image Se mi je podrl svet. Pa bo že boljše. Smo zdaj na pavzi vsaj tri mesece, potem pa bo spet potrebno zbrati pogum.



user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: klomifenke 2008 II.del
18.3.2009 20:55:55   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Jst mam pa tudi eno novico.
Sem danes šla do osebne G po napotnico za LJ, ki bi jo že morala zadnjič imeti, ko sem bila na krvnem, pa je nisem...
No vglavnem... me je popisala in mi že kar naredila UZ in sta dva in pri obeh je že bilo zaznati srčni utrip user posted image user posted image . Danes je pa 6t1d.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 8:48:48   
Martinki
Barvaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Miska73user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Men eje pa včer mal panika zagrabla...že od zadne user posted image  me skoz neki špika in cuka dol po jajčnikih, da ne omenjam bradavičk - pižama je k šmergl papiruser posted image g je sicer reku, da je to od Cyclo P.user posted image  Včer zvečer sva z mojim iz pojstle gledala tv. Kr naenkrat me začne bolet desni jajčnik. Sm prov mogla nehat gledat tv in se obrnit na drugi bok...nič boljše. Bolečine se je tok stopnjevala, da sm že začela računat v katerem tednu bi bila, če so slučajno testi zatajil in da bi bla to izvenmaternična nosečnostuser posted image  Prov ornk sm se ustrašila. Sm si mislna, da ja ne bi blo to res ker mam jutr zagovor diplome...itak ima zdravje 100 % prednost, ampak vseeno ti ni fajn, če se na neki pripravljš pol pa vse v vodo pade. Moj mi je reku, da mi da pol ure cajta in me pol pele na urgenco. Zadnji atom sem pokurla, da sem se skoncentrirala, da je vse ok, da mam vrjetn sam od hudiča ovulacijouser posted image . Dons sm že 3 ure pokonc in je vse pod kontrolo. Sm vam mogla povedat, ker sem se res ustrašila, da sploh ne morm pozabt.

Pošiljam vamuser posted image user posted image user posted image , da ja ne bo spet snegauser posted image

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 10:41:07   
misk2
miska73 ...... a sm rekla da sta dva .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... danes ponoci je prisla user posted image ....tko da ne vem... a naj sploh najdaljujej z klomifenom al kaj naj... mal me je zbil to...in sm prejokala celo noc....tko da moj user posted image sploh ni hotu v sluzbo.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 11:06:13   
Rakica_80
Misk2user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem jemala Klomifen dva mesca in sem na lastno pest prekinila, ker sem vedela, da je brezveze, ker sem imela 100% zamašene jajcevode in kljub Laparo mi je Dr. rekel, da imam minimalne možnosti, tako da.....
Nevem sicer, kakšen je tvoj problem, ampak če imaš vse vredu z jajčniki in jajcevodi, ti svetujem da nadaljuj!!!!

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 11:17:27   
misk2
sej glih zarad tega sem se bolj zbita...ker je bilo tko obetavno.......sem lepo odreagirala na K in je bila sluznica debela in veliko foliklov...dobila stop injekcijo in nic.... reku pa mi je da bova samo dva mesca..ker ce po dveh ne rata pol tudi ne bo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 11:44:48   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: misk2

miska73 ...... a sm rekla da sta dva .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... danes ponoci je prisla user posted image ....tko da ne vem... a naj sploh najdaljujej z klomifenom al kaj naj... mal me je zbil to...in sm prejokala celo noc....tko da moj user posted image sploh ni hotu v sluzbo.... user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Mene tud zmeraj to potre. Nazadnje sem se orng zjokala. Še dobro, da je moj tako razumevajoč. Pa probaj še en mesec jemat, če imaš še tablete na zalogi.


(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 11:59:38   
tecnobica
No, da povem mojo štorijo od torkovega obiska pri ginekologu.

V torek pridem k njemu v ordinacijo, začne brat kartoteko, jaz mu dam izvide spermiograma. No, že tukaj me je malo zmotilo, ker zdaj sem bila pri njemu že 4 v roku 4 mesecev in bi lahko me mal bl poznal. No, pa saj vem, same nove stranke, ker je bl nafrišno tukaj, pa si ne morem zapomnit nobenga.
Pogleda spermiogram, mi začne razlagat, da ni glih dober, čeprav je Pušenjak reku, da je mal slabši, ampak ni katastrofalno. Pol je reku, da bi rabu še mnenje androloga, pa zakaj sem šla v Postojno. Sem rekla, da je na napotnico napisal spermiogram in da sem šla v PO, ker mi je bližje in ker mende pa ja se ne razlikujejo rezultati od laboratorija do laboratorija.
No, pol me pa vpraša, če čm it v neplodnostno. In rečem, da ja. Pa je na napotnico kekec napisal prov gin. amb Postojna. Mater. Šele pol mi je padlo na misel, ko sem bla že zunaj, da bi lahko napisal splošno, pa bi šla jaz, kjer je prej. Pa nisem šla nazaj. Se bom pozanimala, kje je prej, pa če bo v LJ prej, grem nazaj do njega, da mi da novo napotnico.
Pol sem mu rekla še, če lahko mi nekam napiše, al pa skopira izvid od krvi. Pa je kar zadaj na napotnico prepisal. Men je že vse dol padlo, tko da ga nisem nič "podučila" da je blo to itak brezveze, ker me je dal kar enkrat proti konca ciklusa na pregled, moral bi pa 3 do 5 dan po menstruaciji. Se mi zdi, da je ta obisk sodu zbil dno, in da bom iskala tudi drugega osebnega ginekologa. Sicer so ga druge ženske pohvalile, kako je fejst, ma mene je že prvi obisk pri njemu mal zbegal, ker mi je na recept za Klomifen napisal, da naj ga jemljem od 1 do 14 dan od začetka M.

Ma sploh ne vem, kaj naj si mislim. Še dobro, da smo v dobi elektronike, in se lahko z vami, ki ste dale že mal več skoz, pogovorim.

No, zdej bi vas pa prosila za telefonske številke, če imate. Bi pa rabila od PO in LJ. Kam se pokliče, pa kako poteka vseskupaj. Saj vem, da ste že pisale, ampak sem zdele tolk žalostna že par dni, da ne morem prov nič. Mal imam v spominu, da te dajo na HSG, laparo in histeroskopijo al kako že to gre. Sam jaz sem mislila, da me bo dal moj ginekolog. No, sam če grem v neplodnostno, me bojo verjetno pa oni napotili na te raziskave.

Hvala, ker ste brale, ma sem mogla ven dat. user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 12:01:18   
tecnobica
Aja še to. Rezultati krvi so bili takrat (ne vem če se vseeno lahko upošteva kaj)

fsh 8,2 ne vem enote
LH 7,82
prolaktin 12,4

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 15:16:27   
lučka 25
Martinki, upam da si sedaj res že bolje. Če ne pa za vsak slučaj naredi test. Pa pridna si za diplomo.user posted image

misk, ja te user posted image  so res od hudča. Vsakič znova te potrejo. Kar se pa tiče jemanj K pa se odloči sama. Je pa tako, da ne še vržti puške v koruzo. Jaz bi ta ciklus še poskusila, potem pa ste se itak z G odločili, da ne boste več nadaljevali.

tecnobica, tale tvoj G je pa res zmeden. Pa saj ne morem vrjet kaj vse počne. Glede neplodnostne ti ne morem svetovati, ker meni je vse to delal moj osebni G, me je eveda vprašal, če sem za to, da pač on raje vse naredi sam in potem šele, ko pride čas za umetno oploditev pošlje na neplodnostno. Pa mi ni žal. Edino k andrologu sva šla na GK. Kar se tiče telefonskih za vse skupaj ti bodo punce z GK povedale, lahko p si malo še prebereš na zgornji temi "Napotki za IVF/ICSI...". Je pa res, da najprej naredijo UZ (ali imaš PCO), nato te dajo najprej na HSG ( jaz sem to opravila še pred prvim jemanjem K), potem sem šla jaz na laparo (driling jajčnikov zaradi PCO, pa še manjše korekcije so opravili, bolj lepotne baje - eno zarastlino od slepiča so mi odstranili, pa miniaturne miome, je rekel moj G, da če že dela, da bo orenk naredil, da bom lepa še opd znotraj user posted image ). Potem pa sem spet 3 cikluse jemala K in nato me je takoj poslal na IVF - me je vprašal kam želim it, na katero kliniko, da sem se gotovo že sama pozanimala. Pa sem rekla kar k Rešu, pa je bil on tudi takoj za to, kerga pozna. Na GK pa sva šla edino k andrologu, pa še to mi je napotnico napisal drug G, ki je bil ravno takrat dežuren, ko sem imela pregled, je rekel, da brez veze spet čakat 1 mesec, da mi ta papir napiše moj G.
Mogoče sem imela pri vsem tem tudi veliko sreče. Edino na laparo sem čakala celo večnost (5,5, mescov in to v KR), ker so bili vmes dopusti, pa ne vem kaj še. Ko sem pa uporabila vezem, sem pa bila na vrsti v roku 10 dni. Če bi prej vedela.....
Vem pa, da j kar šok, ko enkrat prideš do tega, da moraš opravit vse posvete, preglede, posege,... Pojdi v akcijo, vzemi telefon se pozanimaj....naberi si moči, voljo, pa z dvignjeno glavo naprej. Krize pa še bojo, to pa ti ne bom lagala. Važno, da imaš partnerja, ki ti stoji ob strani in ti njemu.
A ja še glede spermiograma. Na GK je Zorn rekel, da ma moj spermiogram v redu, ni pa suoer, da pa se bo dalo nejkaj narediti. Reš pa je rekel, da je njegov spermiogram za vikat, da so plavalci kot supermani. Res pa je, da je potem jedel vitaminski dodatek E vitamin. Tako, da lahko tvoj tudi jemlje že sedaj E vitamin in Qencim.
Vrednost hormonov pa se meni zdi v redu, a nisem preelik stručko.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: klomifenke 2008 II.del
19.3.2009 17:11:46   
Fargesia
punce, v ponedeljek mamo srečanje...

bo katera še prišla od vas, al bomo štiri čveke?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?