|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dalmacija - otok Vis
20.3.2009 14:37:30   
ebranka
Če še kdo ne ve kam bi šel na morje, pa ga vleče v Dalmacijo priporočam otok Vis - miren otok, primeren za družine z malimi otroki.
Obala otoka je zelo razčlenjena in raznolika (od raznih žal, mivke, kamnov, kamnitih plošč), lahko si v gužvi ali pa se odmakneš kam na samo. Mislim, da se za vsakega nekaj najde. NI pa veliko nočne zabave, kakor npr. na Hvaru ali Braču.

Veliko slik otoka najdete na spletni strani www.vis-otok.com


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dalmacija - otok Vis
20.3.2009 17:45:56   
bskrle
Zna biti pa problem, ker rado zmanjka vode.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu ebranka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dalmacija - otok Vis
20.3.2009 20:25:23   
Zala01
Mi gremo že kar nekaj let vsak julij na Vis, pa se še ni zgodilo, da bi vode zmanjkalo. Je pa res, kot je napisala ebranka zelo lepo, ker ni pretirane gužve.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dalmacija - otok Vis
20.3.2009 20:46:12   
Spiria
Midva sva se lani vrnila resnično navdušena nad tem otokom, tako da se letos spet vračava, le da za malce dlje časa user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dalmacija - otok Vis
20.3.2009 20:50:17   
matejast
V katero mesto oz. kraj na Visu pa naj bi šli če se nam dopade, da gremo zvečer mal ob morju z vozičkom na eno šetnjico pa na kakšen sladoled itd.. Skratka, da se turistično kaj dogaja- štanti, bifeji,..?

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dalmacija - otok Vis
20.3.2009 20:53:20   
Spiria
V Komiži so recimo eni 3 štanti (popravite me, če se motim, ampak definitivno ne več kot 5 user posted image ), bifejev pa precej, ob celi rivi...
Ampak meni je krasno, res ne znam opisat, mestece ima en prav poseben utrip...

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dalmacija - otok Vis
20.3.2009 20:55:43   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Spiria

V Komiži so recimo eni 3 štanti (popravite me, če se motim, ampak definitivno ne več kot 5 user posted image ), bifejev pa precej, ob celi rivi...
Ampak meni je krasno, res ne znam opisat, mestece ima en prav poseben utrip...


Ja Komiža ima res nek čar - meni deluje prav aristokratsko v primerjavi z ostalimi turističnimi kraji na Jadranu.


(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dalmacija - otok Vis
30.3.2009 2:54:36   
miki_miska83
Na otoku zelo redko zmanjka vode, saj imajo svoje napajanje neki na sredini otoka. To mi je povedala gospa, ki v komiži oddaja apartmaje. Je najbolj zelen otok na jadranu. Lansko poletje sva preživela 14 dni na tem otoku in naslednje leto se vračamo.
V mestu Vis je več štantov in večja sprehajalna pot, je pa več starejših ljudi. Medtem, ko je v Komiži mogoče 4 štanti. Ena z knjigami, oblačili, kokice in keramični spominki (Miro). Midva sva bila v Komiži in nama je bilo več kot samo všeč, ampak je populacija mlajša. Govorim v času zadnji teden avgusta, prvi teden septembra.
Je pa to predvsem miren kraj za dopust. Veliko različnih plaž, nekatere dostopne, nekatere malo manj. Meni so bile najbolj všeč v Milni-peščena, Rukavac-kamenje, stiniva-kamenje (30min po hribu navzdol, vendar v obuvalu, ki prekrije gleženj, zaradi varnosti!) in na otoku biševo ne vem točnega imena-peščena (dostopno z barčico s katero se gre na ogled plave špilje ali vodnim taxijem).

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dalmacija - otok Vis
30.3.2009 14:14:22   
S*
Vis priporočam tudi sama. Midva sva bila 1 krat v Komiži v hotelu, enkrat pa v apartmajih v Rukavcu. Obakrat sva se imela super in definitivno se bova na Vis še vrnila, ko se naveličava potepanja po svetu.

(odgovor članu miki_miska83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dalmacija - otok Vis
30.3.2009 16:55:27   
Zala01
S* eno vprašanje prosim zate-a je Rukavac ful odročen-mislim v smislu, če je kakšna trgovina s hrano tam v bližini, ali se je treba vozit (npr.po kruh) v Vis ali Komižo?
Mi smo bili zdaj 4 leta v Komiži, pa gremo letos prvič v Rukavac.user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dalmacija - otok Vis
31.3.2009 12:20:51   
modrooka
Rukavec je meni najboljši, je pa res, da ni tam nobene trgovine. Vsako jutro pa pripeljejo s kombijem kruh, tako, da glede tega ni problem.

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dalmacija - otok Vis
31.3.2009 17:46:27   
Spiria
Hihi user posted image , tega kombija se pa spomnim, ja...
Ob jutrih, ko sva se skozi Rukavac peljala do plaže Srebr(e)ne, sva ga večkrat opazila v tej vasi.
Drugače pa je meni še vedno najbolj všeč Komiža... ravno prav veliko mesto, ravno prav živahno, umirjeno, ampak ne dolgočasno, ma super, res... magično!!!

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dalmacija - otok Vis
31.3.2009 20:03:58   
Zala01
No, samo da lačni ne bomo...user posted image

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dalmacija - otok Vis
1.4.2009 10:21:35   
S*
Jaz sem bila v Rukavcu leta 2000 se mi zdi in takrat je bila tam majhna vaška trgovina. Res pa je, da si mogel kruh naročiti 1 dan prej.
drugače pa je meni Srebrna plaža ena najlepših plaž na kateri sem se kopala.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dalmacija - otok Vis
1.4.2009 20:51:22   
citrončica
Vis je tudi moj (najin) otok, že ko sem bila majhna,smo bili parkrat tam, zdaj pa večinoma vsako leto september 14dni, 2x celo za novo leto....meni je všeč,povsod, stanujem pa najraje prav v Visu...

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dalmacija - otok Vis
7.4.2009 3:39:55   
hondas
Nas pa zanima, če je otok primeren tudi za kolesarjenje user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dalmacija - otok Vis
7.4.2009 18:12:11   
Zala01
Ma v bistvu je...vzponi in padci...cesta od Komiže do Visa bi bila lahko kar fajn (sem srečala kar nekaj kolesarjev na cesti), ma se mi zdi malo nevarna-precej ovinkasta in nepregledna. v notranjosti Visa, kjer so grički, zna biti pa kar zanimivo.

(odgovor članu hondas)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dalmacija - otok Vis
13.4.2009 15:07:55   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: hondas

Nas pa zanima, če je otok primeren tudi za kolesarjenje user posted image


ja, je,
otok je majhen, a s kolesom prevozen, lahko malo bolj na "easy", lahko pa v klance,... kar precej kolesarijo zadnje čase, malo si na netu poišči o otoku, pa boš videla...user posted image

(odgovor članu hondas)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?