|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
24.3.2009 16:01:46   
modrooka
Pozdravljeni,

izbiramo med tema dvema hoteloma. Zanimajo nas prednosti in slabosti obeh.

Hvala!

Lp

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
24.3.2009 18:27:32   
nbiba
v Andriji smo bili predlani za 1. maj. Hotel kar o.k., samo sobe so bile potrebne prenove. Mogoče so letos že prenovljene.
Bi pa če bi šli še enkret izbreli hotel Ivan. Mi deluje bolj fini, pa še notranje bazene imaš zraven.
Imaš pa v tem naselju tako imenovano Dalmatinsko selo, kjer imajo res fino hrano. Pa tudi dosti igral za otroke, sprehajalne potke...

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
24.3.2009 19:40:41   
modrooka
Oba hotela sta v celoti prenovljena, hotel Andrija od lanskega leta ponuja all inclusive varianto. Hotel Ivan ima polpenzion. Razlika v ceni je približno 150 EUR na en teden (konec junija). Andrija je toliko dražji od Ivana. Zanimajo me predvsem sobe (imamo namreč dva otroka) in bi bilo fajn, da bi v sobo lahko spravili dve prenosni posteljici.

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
24.3.2009 20:17:52   
luka jan
Mi gremo letos v hotel Andrija. Kako je pa ti žal ne morem povedat, konec julija pa ti lahko.user posted image

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
24.3.2009 20:31:11   
modrooka
Mi gremo konec junija, tako, da bom jaz lahko tebi poročala, kako in kaj!

user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
25.3.2009 7:37:08   
nbiba
Naša soba v Andriji je bila majhna. Mogoče imajo tudi kaj večjih, ne vem. Sin je bil na dodatnem ležišču in ko je bilo to ležišče raztegnjeno si komaj hodil vmes, res majhne sobice. Dvomim da bi šli notri dve otroški posteljici. Mogoče pa imajo kake družinske povezane sobe, vprašaj.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
25.3.2009 8:47:05   
modrooka
Družinske dobe so v tem terminu zasedene... user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
27.3.2009 18:02:30   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: modrooka

Mi gremo konec junija, tako, da bom jaz lahko tebi poročala, kako in kaj!

user posted image


Fino, upam da boš zadovoljna, pa tud če ne bo vse perfect si sami naredite svoj perfect dopust.user posted image


(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
29.3.2009 21:58:41   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: nbiba

Naša soba v Andriji je bila majhna. Mogoče imajo tudi kaj večjih, ne vem. Sin je bil na dodatnem ležišču in ko je bilo to ležišče raztegnjeno si komaj hodil vmes, res majhne sobice. Dvomim da bi šli notri dve otroški posteljici. Mogoče pa imajo kake družinske povezane sobe, vprašaj.


Mi smo bili 2007 v hotelu Niko in je soba bila približno tako majhna. Po načrtu nadstropja sodeč so bile tudi večje sobe.

Smo pa si malo pobliže (od znotraj) ogledali hotel Ivan in sem bila šokirana - nikjer nobene klančine! Ne pred vhodom v hotel, ne znotraj hotela, kjer je bilo kar nekaj stopnic. Res neprijazno za vozičke (otroške in invalidske) user posted image  Mogoče je zdaj kaj boljše.


Hotela Andrija pa žal takrat nismo gledali, ker me zdaj tudi mika zaradi AI.


Na splošno pa nam je bilo v Solarisu super user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
29.3.2009 22:02:11   
Ekaz
V hotelu Andrija sva bila pred dvemi leti. Super restavracija in super hrana. Sobe klasične, kopalnica izredno majhna, balkon pa je bil zelo velik in v senci. Večina, ki jih gleda na morsko stran, gledajo v borov gozdiček in morje res zelo malo, če sploh ga, vidiš. Je pa senčka in mir. Sedaj smo trije in razmišljamo, da bi šli v Andrijo in me res zanima, če so sobe prenovljene in ali imajo kakšno, ki je nekoliko večja.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
31.3.2009 12:19:00   
modrooka
Meni je na turistični agenciji zagotovila, da so vse sobe prenovljene in da je hotel sedaj all inclusive. Nekaj sob (družinske sobe) imajo večjih, vendar so v našem terminu (konec junija) že zasedene.

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
31.3.2009 14:15:15   
luka jan
Sobe so sigurno prenovljene, kolega ki dela na turistični agenciji mi je zatrdil iz prve roke, baje jih je že sam videl in pravi da je lepo porihtano. Smo pa mi dobili družinsko sobo, ampak men itak soba ni tako zelo pomembna poleti. Takrat mi je najbolj važn morje.user posted image Ni pa nič narobe če je fajn porihtana.user posted image
Aja, pa hrana je all in je baje odlična, tolk sem jaz slišala.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
2.4.2009 14:59:58   
Ekaz
Luka Jan: govoriš o sobah v Andriji?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hotel Ivan ali hotel Andrija - Šibenik
2.4.2009 15:12:40   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Luka Jan: govoriš o sobah v Andriji?

Ja, o Andriji.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?