|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupujemo beage mladička
30.3.2009 8:16:18   
mojgal
Pozdravljeni,

ja odločili smo se da bi imeli psička pasme beage, pa me zanima pozna katera kakega prodajalca te pasme, ker jih je zelo težko najti no vsaj meni sem mal po internetu gledala pa sem 2 rejca te pasme zasledila.
Res bi prosila za kakršno koli informacijouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupujemo beage mladička
30.3.2009 10:20:34   
anabanana
Misliš beagLeuser posted image

v tem primeru ti bo najbrž ribica znala pomagati

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupujemo beage mladička
30.3.2009 13:20:36   
beaglekriss
Pozdravljena!
O kako lepo lepo je slišati, da beaglčki pridobivajo na prepoznavnosti v Sloveniji.Mi smo našo lumpačico kupili pred 4 leti in takrat je to bila še dokaj nepoznana pasma,danes jih je pa že kr nekaj videt okrog.Bolj kot o rejcih,ki jih sicer ne poznam,ti lahko povem,da je to čudovit psiček,poln ljubezni in igrivosti,idej za zabavo in uničevanje,z ogromnim apetitom in veliko potrebo po gibanju.Vse kar potrebuje je veliko časa za potepanje,strogo in nepopustljivo vzgojo in veliko veliko mečkanja in crtanja.Srečno pri nakupu in uživajte s prelepimi rjavimi toplimi učkami!user posted image


(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupujemo beage mladička
11.4.2009 23:04:19   
Ribica **
beaglekriss, ocitno ti z zavezanimi ocmi hodis po svetu user posted image  Tudi mi smo naso dobili pred 4 leti in od takrat je OGROMNO beaglov povsdo, sploh zadnji dve leti. Samo lani je bilo pri nas 21 legel v celem letu, od tega le eno kvalitetno oz. tako, kjer se res spoznajo na to, kaj delajo in ne producirajo mladicev zgolj za zasluzek.

Sicer pa sva s prvotno avtorico tega posta ze govorili po mailu, me je kontaktirala prek drugega foruma.

LP

(odgovor članu beaglekriss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupujemo beage mladička
20.4.2009 19:05:17   
beaglekriss
Malo z zamikom,pa vendar....V našem kraju,ki ni velikosti vasi,sta samo dva,mogoče trije.Pa verjemi,da nimam zavezanih oči,ker sem jih navdušeno iskala in opazovala. Pa pa

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupujemo beage mladička
12.6.2009 19:11:22   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

beaglekriss, ocitno ti z zavezanimi ocmi hodis po svetu user posted image  Tudi mi smo naso dobili pred 4 leti in od takrat je OGROMNO beaglov povsdo, sploh zadnji dve leti. Samo lani je bilo pri nas 21 legel v celem letu, od tega le eno kvalitetno oz. tako, kjer se res spoznajo na to, kaj delajo in ne producirajo mladicev zgolj za zasluzek.

Sicer pa sva s prvotno avtorico tega posta ze govorili po mailu, me je kontaktirala prek drugega foruma.

LP


beagle so se kr popularizirali...no sej tudi cena se je kr zvišala ( rodovniški ). jest sem dala 300 eur 3 leta nazaj. zdej pa je 600 eur. tko, da kdorkoli prav, da to ni ZASLUŽEK !!!! se lahko kar takoj skregama....user posted image

ti si kr lepo izračunaj. če se odšteje prehrana in cepljenja. koliko ti na psa ostane... npr. da vse to stane na psa 300 eur. čeprav težko verjamem, da toliko, ampak dejmo pretiravat. pa imaš 6 mladičkov. 6 krat 300 = 1800 eur.

za cisterno, bi rekla moja bodoča soseda....

danes v tem svetu se pa res nič ne dela zastonj. to pa kdo se kaj spozna na vzrejništvo, je pa spet tema za kregat, ker itak vemo, da je to en VELIK LOBIJ....

hvala bogu, da se z tem ne ukvarjam, ampak imam samo psa ki ga imam rada in pika.

moje skromno mnenje....



_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupujemo beage mladička
12.6.2009 19:16:41   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: beaglekriss

Pozdravljena!
O kako lepo lepo je slišati, da beaglčki pridobivajo na prepoznavnosti v Sloveniji.Mi smo našo lumpačico kupili pred 4 leti in takrat je to bila še dokaj nepoznana pasma,danes jih je pa že kr nekaj videt okrog.Bolj kot o rejcih,ki jih sicer ne poznam,ti lahko povem,da je to čudovit psiček,poln ljubezni in igrivosti,idej za zabavo in uničevanje,z ogromnim apetitom in veliko potrebo po gibanju.Vse kar potrebuje je veliko časa za potepanje,strogo in nepopustljivo vzgojo in veliko veliko mečkanja in crtanja.Srečno pri nakupu in uživajte s prelepimi rjavimi toplimi učkami!user posted image




se popolnoma strinjam.... če bi komu mogla dat nasvet, bi uporablja ISTE BESEDE....user posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu beaglekriss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?