|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 družini v velik apartma
31.3.2009 14:00:20   
vija vaja
Ja, imam kar nekaj zahtev za letošnji dopust, pa sem že malo po netu gledala, pa me nič ne prepriča, zato bi rada našla kaj iz prve roke. Zahteve so naslednje:
  • obvezno na otoku in ne na kopnem (jadransko morje)
  • v bližini plaže primerne za otroke, pa da ni potrebno med app in plažo prečkat glavne ceste
  • prevez za čoln (gumenjak) v bližini app
  • app v prtličju z dvoriščem in zunanjim roštiljem ali kaminom
  • skupni app za dve družini (po en majhen otrok)

Do sedaj smo vsako leto bili v Nerezinah, letos smo si pa zaželel videt še kaj drugega, pa je vsak nasvet dobrodošeluser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 družini v velik apartma
31.3.2009 14:28:41   
susica




hej! kontaktiraj romano, njeni starši imajo apartma za 8 oseb, izpolnjuje v se kar hočeš, mi smo tja hodili 8 let, ampak smo se potem naveličali izte lokacije!je pa drugače super, apartma je oddaljem od morja 50 metrov, do mesta pa maš cc 20 minut peš.   Kontakt osoba: Romana Semenčić
Adresa: Primorska 11
Mjesto: Novalja
Telefon: /
Tel/fax: /
Gsm: 098/179-0-999
Web: /
Email: romana.semencic@gmail.comuser posted image
 
 
 
 
Karakteristike smještaja :
user posted image
Vrsta smještaja: Apartmani
Kategorija: user posted image
Br. apartmana: 1 (tip 4)
Br. soba: /
Opremljenost: Tv, Klimatizacija
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vija vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 družini v velik apartma
31.3.2009 14:37:54   
susica
http://www.novalja.info/hr/obj077.html

pa še stran kjer najdeš romanin apartma

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 družini v velik apartma
31.3.2009 19:44:53   
Ribica **
No, ce je to ta, kjer smo bili mi pred 13 leti oz. poznamo lastnike tudi sicer, potem ni ravno ob plazi, preckat moras glavno cesto v Novalji (plus po cesti it sploh do ta glavne ceste, plocnika ni), sploh pa je mestna plaza v Novalji za zjokat. Prednost tega apartmaja je za moje pojme edino blizina mesta. Mi smo raje visje ob obvoznici, ker se itak vozimo na plazo, pa se bolj nam ustreza vse skupaj.

Na Pagu, ce hoces lepo plazo in to pred nosom, je bolje iti v Vidalice, Kustice in podobno. Mi je pac ne rabimo pred nosom, zato smo v Novalji. Pa cetudi si v Novalji na Lokvici, kjer imas lahko morje pred nosom, moras spet cez glavno cesto na Lokvici.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 31.3.2009 19:45:27 >

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 družini v velik apartma
31.3.2009 21:44:23   
Ribica **
Joj, vse sem zamesala user posted image  

Nismo bili mi tukaj. Ampak kot receno, ce je tale apartma na Lokvici, potem velja zgoraj napisano. Pa plaza tudi ni lih biser lepote v primerjavi z vsemi ostalimi na Pagu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 družini v velik apartma
31.3.2009 22:21:09   
vija vaja
Jao, sej vem da sem smotana, sam js morem res met morje tko, da bom skor s postle not stopla ;-)

Sam mam še en problem, Pag mi je kot otok najslabši na jadranu, ne vem zakaj, pa še moj pravi, da ni nikjer dobrega placa za podvodni ribolovuser posted image

Dans sem že cel dan na netu, pa nisem še nč pametnega odkrila. Ja, očitno bodo spet Nerezine aktualneuser posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 družini v velik apartma
31.3.2009 22:29:38   
luka jan
Kaj pa v Metajni si kaj pogledala, imaš tudi luštne app, samo nismo nikoli rabili tako velikega in ne vem kdo bi ga lahko imel.
Poskusi na http://www.metajna.com/.

Je pa Pag itak zakon, jaz sem čist zaljubljena v ta otok. Tudi mi se vozimo na plažo, tako da mi ni pomembno kje smo, plaža v Novalji jeuser posted image .
V Metajni maš pa res skoraj povsod lepo plažo čez cesto, ki pa je bolj lokalne narave, skor nič prometa. Mi smo bili enkrat dol in je bilo super, pa še cena je bila čisto cool. Po moje tudi ne bi bila slaba varianta najet dva različna app, pol pač skupaj kuhate, živite, zvečer pa otroke spat v en app, vi pa žurat v drugege.user posted image
Pogoj je seveda da sta app v isti hiši.
Upam da vam rata nekaj najti.

(odgovor članu vija vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 družini v velik apartma
1.4.2009 11:01:02   
Ribica **
Mja, saj tista na Lokvici tudi ni lih ful prometna, samo ni pa pred nosom morje. Pa ce so otroci bolj storaste narave (ali pa "hiperaktivni"), potem tudi plaza ni najbolj primerna, ker so malo vecji kamni, pa polno colnov. Mi se na Lokvici kopamo samo, ce je res sila.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 družini v velik apartma
3.4.2009 12:28:31   
skuštrana
http://www.kvesic.com/

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?