|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Usnjena jakna
2.4.2009 11:21:46   
Ženkica
Nameravam kupit usnjeno jakno; tako, da bi bila "moderna" še kakšno sezono, ne samo letos. Pomislila sem na Sportino in Urko; morda še kakšna ideja, kje bi lahko pogledala. Aja, a mislite da bo cca 100 EUR dovolj??

Hvala,

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 12:29:31   
mika
v URKOTU  bo najbrž stala več. Jaz sem jo kupila ...

....hjojuser posted image zdaj sem pa pozabila ime trgovine v Europarku (ta trgovina je bila tudi v centru Mb v gosposki)....stala pa je malo manj kot 90€-lani

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 12:32:13   
Belika
Kaj pa italija (Trbiž)? tam dobiš tudi zelo lepe in kakovostne usnjene jakne, pa še za ceno se lahko zdilaš....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 12:41:43   
mika
Sem se spomnilauser posted image  Orsay

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 12:52:53   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Sem se spomnilauser posted image  Orsay


V Orsayu sem res gledala, bolj bežno, samo sranje user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 12:53:50   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Kaj pa italija (Trbiž)? tam dobiš tudi zelo lepe in kakovostne usnjene jakne, pa še za ceno se lahko zdilaš....


Ja, sem pomislila, ampak do tja je treba tudi pridt, torej gre veliko časa, ki mi ga že itak ful primanjkuje, potem pa še bencin, pa kakšna kavica, pa ne vem, če se ravno izplača. user posted image

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 12:56:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Sem se spomnilauser posted image  Orsay


V Orsayu sem res gledala, bolj bežno, samo sranje user posted image



Letos še nisem bila v Orsayu, tako da ne vem....ne vem pa kaj zate pomeni sranje.  Prilepi kakšno sliko jakne, ki ti je všeč.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 13:10:58   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Sem se spomnilauser posted image  Orsay


V Orsayu sem res gledala, bolj bežno, samo sranje user posted image



Letos še nisem bila v Orsayu, tako da ne vem....ne vem pa kaj zate pomeni sranje. SKAJASTE, PLASTIČNE JAKNE   Prilepi kakšno sliko jakne, ki ti je všeč.


Nimam cajta iskat, sory - služba.

< Sporočilo je popravil Ženkica -- 2.4.2009 13:11:27 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 13:26:00   
helloKitty
Jaz sem jo kupila v Mangu in sem ful zadovoljna z njo. Dala sem cca 120€. user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 13:31:14   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Sem se spomnilauser posted image  Orsay


V Orsayu sem res gledala, bolj bežno, samo sranje user posted image



Letos še nisem bila v Orsayu, tako da ne vem....ne vem pa kaj zate pomeni sranje. SKAJASTE, PLASTIČNE JAKNE   Prilepi kakšno sliko jakne, ki ti je všeč.


Nimam cajta iskat, sory - služba.


aja, skaj.....fuj user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Usnjena jakna
2.4.2009 18:11:31   
titania
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

Nameravam kupit usnjeno jakno; tako, da bi bila "moderna" še kakšno sezono, ne samo letos. Pomislila sem na Sportino in Urko; morda še kakšna ideja, kje bi lahko pogledala. Aja, a mislite da bo cca 100 EUR dovolj??

Hvala,

Ženkica



Jst bi tut ful mela eno lepo usnjeno jakno.. Ja zej če ti ni važno, da je pravo usnje, jo je ena kolegica kupla v Clarku za 20€... Zgleda čist ko prava, narejena je ful dobr...Men je čist kul...Pa še bolj mirno vest boš mela, če si boš drug let spet novo kupla...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?