|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:07:48   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Ja pa miškin radar na pomočnike tudi danes neki štekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bom mogla kakega ritkastega dat gor, da se nam pridružiuser posted image


to sem jaz že prej tudi opazila...sem čakala kdaj bo priletela pa je ni bilo oz je pa ni opazila...mogoče pa so ga sončni žarki zamotiliuser posted image user posted image user posted image user posted image  kaj pa veš mogoče pa doma rožico zalivauser posted image user posted image


ja točno ja....ona je tudi prava lisica veš...zej je user posted image user posted image user posted image  začela, pa jo pomočniki ne ganejo več takuser posted image user posted image user posted image user posted image ...no pa sam da se ma fajnuser posted image


čaki bo sam enkrat priletela pa bo vse pomočnike pobrala...user posted image user posted image user posted image


Pravkar končala s user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Grejo, grejo.....samo ne morem dveh del skupi delatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste ugotovile, da radar delauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:08:28   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: detelja
cveta a tvoj migec je ful živahen? moj je čisti živček...brca noč in danuser posted image


Mi smo že nakaj časa po planu...zbujanje ob 7, miganje za čas kosila in vseh malic, cartanje ob 20 in še enkrat ponoči. Upam, da bo koderček imel tak bioritem tudi potem, ko bo prijokal na svet. Se pozna, da njegova mamica uživa v planiranju in da zato tudi noče ven pred rokom user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:10:10   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: detelja
pol pa za vsak gol povej, da bosta enkrat user posted image  sam pol srčno upam, da dajo tvoji kakih 5 golov, ali želiš več?user posted image user posted image


Bodimo realni....vsak gol pomeni 1 x user posted image in manj bele tekočine, ki bi vplivala na MV. Naj bosta 2 gola in tista pošteno podmazana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:19:32   
Miška2006
Nč, grem....vidim, da smrdimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 16:22:05   
duda1
Pozdravljene vse user posted image  in tudi vse tiste, ki ste že 1+1

Danes sem imela CTG, ki je bil OK. Naš user posted image  je veselo brcal.

Drugače pa tudi jaz že komaj čakam, da tale naš pikec pokuka na ta svet.

V soboto 11.04. imam pregled v bolnici v SG-ju pri svojem porodničarju. Verjetno bom izvedela, kateri bo naš srečen datum, ko bomo spoznali našega novega člana.

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 17:25:42   
tinaaja
Imam ravno par minut - otrokcek spi, ta velika pa je zunaj z babi.

Skratka - UZIVAMOOO user posted image Tok sem srecna, da ni vec trebuha, ampak da je z nami nasa Dita. No v petek grem na pregled, vsa boga, ekr me je bolela glava. Sem si zjutraj merila pritisk in je bil 120/80. Na pregledu sem ga imela 140/93. Me pregleda in rece, da sem 3cm odprta, da je vse pripravljeno za rodit. Pol gleda pritisk in ji ni bilo vsec. Ker jaz pametujem, da sem ga imela zjutraj bp, me poslje se enkrat merit in pristisk se visji kot prej user posted image Me gleda in rece - vi greste kar rodit. Jaz pa user posted image user posted image user posted image No pol je sledila birokracija in telefonijade, da smo uredili varstvo.. Porodna zgodba je brez nekih posebnosti. Klistir - nekega ucinka ni bilo. V porodni mi mal pred 3 predrejo mehur, mal cez 3 mi dajo umetne in 3:15 dobim prvi popadek, ki si sledijo na 3 min. Babca je bila fantasticna (lila), svaka ji cast. Tokrat mi je dala super dozo protibolecinskih zadev. No ob ene pol 5 me spet pogelda in rece, da ce bom pridna bom rodila. mene skoraj kap, ker sem bila pol ure prej odprta 4 cm. In je slo pol zares. Iztis je bil svinsko bolec in naporen, ampak dokaj hiter. Porod je bil cisto drugace kot prvic. Mala je prisla na svet s 3350g in 51cm. Jaz sem dobila en lepotni siv, za kar se imam za zahvalit babci, saj sta tako porodnicar in asistentka kazala, da naj me reze, pa me ni. Kapo dol res.
Kaj se? Za tiste z MV - so imeli ravno za mano en vaginalen porod z MV user posted image

Alarm ... napisem kasneje se par zadev, ki se mi zdijo koristne za vse cakajoce


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu duda1)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 17:55:31   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Imam ravno par minut - otrokcek spi, ta velika pa je zunaj z babi.

Skratka - UZIVAMOOO user posted image Tok sem srecna, da ni vec trebuha, ampak da je z nami nasa Dita. No v petek grem na pregled, vsa boga, ekr me je bolela glava. Sem si zjutraj merila pritisk in je bil 120/80. Na pregledu sem ga imela 140/93. Me pregleda in rece, da sem 3cm odprta, da je vse pripravljeno za rodit. Pol gleda pritisk in ji ni bilo vsec. Ker jaz pametujem, da sem ga imela zjutraj bp, me poslje se enkrat merit in pristisk se visji kot prej user posted image Me gleda in rece - vi greste kar rodit. Jaz pa user posted image user posted image user posted image No pol je sledila birokracija in telefonijade, da smo uredili varstvo.. Porodna zgodba je brez nekih posebnosti. Klistir - nekega ucinka ni bilo. V porodni mi mal pred 3 predrejo mehur, mal cez 3 mi dajo umetne in 3:15 dobim prvi popadek, ki si sledijo na 3 min. Babca je bila fantasticna (lila), svaka ji cast. Tokrat mi je dala super dozo protibolecinskih zadev. No ob ene pol 5 me spet pogelda in rece, da ce bom pridna bom rodila. mene skoraj kap, ker sem bila pol ure prej odprta 4 cm. In je slo pol zares. Iztis je bil svinsko bolec in naporen, ampak dokaj hiter. Porod je bil cisto drugace kot prvic. Mala je prisla na svet s 3350g in 51cm. Jaz sem dobila en lepotni siv, za kar se imam za zahvalit babci, saj sta tako porodnicar in asistentka kazala, da naj me reze, pa me ni. Kapo dol res.
Kaj se? Za tiste z MV - so imeli ravno za mano en vaginalen porod z MV user posted image

Alarm ... napisem kasneje se par zadev, ki se mi zdijo koristne za vse cakajoce


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za porodno zgodbo


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:03:28   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Ja pa miškin radar na pomočnike tudi danes neki štekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bom mogla kakega ritkastega dat gor, da se nam pridružiuser posted image


to sem jaz že prej tudi opazila...sem čakala kdaj bo priletela pa je ni bilo oz je pa ni opazila...mogoče pa so ga sončni žarki zamotiliuser posted image user posted image user posted image user posted image  kaj pa veš mogoče pa doma rožico zalivauser posted image user posted image


ja točno ja....ona je tudi prava lisica veš...zej je user posted image user posted image user posted image  začela, pa jo pomočniki ne ganejo več takuser posted image user posted image user posted image user posted image ...no pa sam da se ma fajnuser posted image


čaki bo sam enkrat priletela pa bo vse pomočnike pobrala...user posted image user posted image user posted image


Pravkar končala s user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Grejo, grejo.....samo ne morem dveh del skupi delatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste ugotovile, da radar delauser posted image user posted image user posted image user posted image



brigita je vedela kaj mora objavit, da ti radar takoj sporoči, da moraš na rruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a ti packa ti bi pa vsak dan zalivala rožico...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ti kar daj...sam ne, da bi jo preveč zalilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:05:14   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

IZVIRNO SPOROČILO: detelja
pol pa za vsak gol povej, da bosta enkrat user posted image  sam pol srčno upam, da dajo tvoji kakih 5 golov, ali želiš več?user posted image user posted image


Bodimo realni....vsak gol pomeni 1 x user posted image in manj bele tekočine, ki bi vplivala na MV. Naj bosta 2 gola in tista pošteno podmazana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ti dam čist pravuser posted image user posted image user posted image user posted image  pa tudi, če bo sam en gol veš, da bo vsaj enkrat pa to ful dobro namazano in kvalitetno...user posted image user posted image user posted image user posted image  sam res, ko je zadnjič štorkljica rekla, da ji je gin .rekla 4-6x na dan...a ne pravijo, da je sperma kvaliteta vsak drugi dan???...pa saj tako hitr se pa res ne more obnovit...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:05:57   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Nč, grem....vidim, da smrdimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nič ne smrdiš...ampak si lisica...prideš takrat ko mačk ni doma in pol pobereš vse pomočnike in spet izgineš neznano kamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:07:03   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: duda1

Pozdravljene vse user posted image  in tudi vse tiste, ki ste že 1+1

Danes sem imela CTG, ki je bil OK. Naš user posted image  je veselo brcal.

Drugače pa tudi jaz že komaj čakam, da tale naš pikec pokuka na ta svet.

V soboto 11.04. imam pregled v bolnici v SG-ju pri svojem porodničarju. Verjetno bom izvedela, kateri bo naš srečen datum, ko bomo spoznali našega novega člana.



čestitke za uspešno opravljen prelgeduser posted image  migec pa naj kar lepo migauser posted image user posted image user posted image user posted image  in naj uživa zadnje dneve v mamicinem buščijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu duda1)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:13:09   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Ja pa miškin radar na pomočnike tudi danes neki štekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bom mogla kakega ritkastega dat gor, da se nam pridružiuser posted image


to sem jaz že prej tudi opazila...sem čakala kdaj bo priletela pa je ni bilo oz je pa ni opazila...mogoče pa so ga sončni žarki zamotiliuser posted image user posted image user posted image user posted image  kaj pa veš mogoče pa doma rožico zalivauser posted image user posted image


ja točno ja....ona je tudi prava lisica veš...zej je user posted image user posted image user posted image  začela, pa jo pomočniki ne ganejo več takuser posted image user posted image user posted image user posted image ...no pa sam da se ma fajnuser posted image


čaki bo sam enkrat priletela pa bo vse pomočnike pobrala...user posted image user posted image user posted image


Pravkar končala s user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Grejo, grejo.....samo ne morem dveh del skupi delatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste ugotovile, da radar delauser posted image user posted image user posted image user posted image



brigita je vedela kaj mora objavit, da ti radar takoj sporoči, da moraš na rruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a ti packa ti bi pa vsak dan zalivala rožico...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ti kar daj...sam ne, da bi jo preveč zalilauser posted image user posted image user posted image

Veš, vodeniko je treba vsak dan zalivatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:13:54   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Nč, grem....vidim, da smrdimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nič ne smrdiš...ampak si lisica...prideš takrat ko mačk ni doma in pol pobereš vse pomočnike in spet izgineš neznano kamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:15:37   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Imam ravno par minut - otrokcek spi, ta velika pa je zunaj z babi.

Skratka - UZIVAMOOO user posted image Tok sem srecna, da ni vec trebuha, ampak da je z nami nasa Dita. No v petek grem na pregled, vsa boga, ekr me je bolela glava. Sem si zjutraj merila pritisk in je bil 120/80. Na pregledu sem ga imela 140/93. Me pregleda in rece, da sem 3cm odprta, da je vse pripravljeno za rodit. Pol gleda pritisk in ji ni bilo vsec. Ker jaz pametujem, da sem ga imela zjutraj bp, me poslje se enkrat merit in pristisk se visji kot prej user posted image Me gleda in rece - vi greste kar rodit. Jaz pa user posted image user posted image user posted image No pol je sledila birokracija in telefonijade, da smo uredili varstvo.. Porodna zgodba je brez nekih posebnosti. Klistir - nekega ucinka ni bilo. V porodni mi mal pred 3 predrejo mehur, mal cez 3 mi dajo umetne in 3:15 dobim prvi popadek, ki si sledijo na 3 min. Babca je bila fantasticna (lila), svaka ji cast. Tokrat mi je dala super dozo protibolecinskih zadev. No ob ene pol 5 me spet pogelda in rece, da ce bom pridna bom rodila. mene skoraj kap, ker sem bila pol ure prej odprta 4 cm. In je slo pol zares. Iztis je bil svinsko bolec in naporen, ampak dokaj hiter. Porod je bil cisto drugace kot prvic. Mala je prisla na svet s 3350g in 51cm. Jaz sem dobila en lepotni siv, za kar se imam za zahvalit babci, saj sta tako porodnicar in asistentka kazala, da naj me reze, pa me ni. Kapo dol res.
Kaj se? Za tiste z MV - so imeli ravno za mano en vaginalen porod z MV user posted image

Alarm ... napisem kasneje se par zadev, ki se mi zdijo koristne za vse cakajoce



ful lepo...te pa kar zmedejo ne ko ti povejo rodit pa še nisi pripravljen...a ti si imela kao naravne porod ali si imela kako ultivo ali kaj? no, čakam na dodatne koristne informacijeuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:16:21   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Ja pa miškin radar na pomočnike tudi danes neki štekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bom mogla kakega ritkastega dat gor, da se nam pridružiuser posted image


to sem jaz že prej tudi opazila...sem čakala kdaj bo priletela pa je ni bilo oz je pa ni opazila...mogoče pa so ga sončni žarki zamotiliuser posted image user posted image user posted image user posted image  kaj pa veš mogoče pa doma rožico zalivauser posted image user posted image


ja točno ja....ona je tudi prava lisica veš...zej je user posted image user posted image user posted image  začela, pa jo pomočniki ne ganejo več takuser posted image user posted image user posted image user posted image ...no pa sam da se ma fajnuser posted image


čaki bo sam enkrat priletela pa bo vse pomočnike pobrala...user posted image user posted image user posted image


Pravkar končala s user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Grejo, grejo.....samo ne morem dveh del skupi delatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste ugotovile, da radar delauser posted image user posted image user posted image user posted image



brigita je vedela kaj mora objavit, da ti radar takoj sporoči, da moraš na rruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a ti packa ti bi pa vsak dan zalivala rožico...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ti kar daj...sam ne, da bi jo preveč zalilauser posted image user posted image user posted image

Veš, vodeniko je treba vsak dan zalivatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja ja...se najdejo take rožice, ki bi jih blo treba večkrat na dan zalituser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:17:28   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Nč, grem....vidim, da smrdimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nič ne smrdiš...ampak si lisica...prideš takrat ko mačk ni doma in pol pobereš vse pomočnike in spet izgineš neznano kamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ti, ti...joj, če bomo vse take kot ti se bomo stepleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  najprej svojega pomočnika do konca doma fentašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa bi še in še pol pa še vse rr pomočnikeuser posted image user posted image user posted image user posted image  nate pa je res ekstra vplival poroduser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:24:06   
kpmk
Oj user posted image
Danes sem imela spet ctg in spet ni bil ok, tako da ga imam ponovno jutri,.... in bomo videli kako in kaj,.... spet sem na tem, da ne vem kaj sledi,.... piuser posted image  no to je na kratko javljanje, vas grem prebrat, je dosti za pogledat user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:25:13   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Sporočam vam da  se je danes ob 3.03 rodila naša princeska Karolina  težka 4350g in velika 54 cm z mamico  sva ok in ko prideva domov vam  poročava porodno zgodbo, slikca  sledi.Srečno ostalim.
lp

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEEEEEEE MAMICI V 5user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image




ČESTITKE BRAVO user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:29:04   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Imam ravno par minut - otrokcek spi, ta velika pa je zunaj z babi.

Skratka - UZIVAMOOO user posted image Tok sem srecna, da ni vec trebuha, ampak da je z nami nasa Dita. No v petek grem na pregled, vsa boga, ekr me je bolela glava. Sem si zjutraj merila pritisk in je bil 120/80. Na pregledu sem ga imela 140/93. Me pregleda in rece, da sem 3cm odprta, da je vse pripravljeno za rodit. Pol gleda pritisk in ji ni bilo vsec. Ker jaz pametujem, da sem ga imela zjutraj bp, me poslje se enkrat merit in pristisk se visji kot prej user posted image Me gleda in rece - vi greste kar rodit. Jaz pa user posted image user posted image user posted image No pol je sledila birokracija in telefonijade, da smo uredili varstvo.. Porodna zgodba je brez nekih posebnosti. Klistir - nekega ucinka ni bilo. V porodni mi mal pred 3 predrejo mehur, mal cez 3 mi dajo umetne in 3:15 dobim prvi popadek, ki si sledijo na 3 min. Babca je bila fantasticna (lila), svaka ji cast. Tokrat mi je dala super dozo protibolecinskih zadev. No ob ene pol 5 me spet pogelda in rece, da ce bom pridna bom rodila. mene skoraj kap, ker sem bila pol ure prej odprta 4 cm. In je slo pol zares. Iztis je bil svinsko bolec in naporen, ampak dokaj hiter. Porod je bil cisto drugace kot prvic. Mala je prisla na svet s 3350g in 51cm. Jaz sem dobila en lepotni siv, za kar se imam za zahvalit babci, saj sta tako porodnicar in asistentka kazala, da naj me reze, pa me ni. Kapo dol res.
Kaj se? Za tiste z MV - so imeli ravno za mano en vaginalen porod z MV user posted image

Alarm ... napisem kasneje se par zadev, ki se mi zdijo koristne za vse cakajoce



ful lepo...te pa kar zmedejo ne ko ti povejo rodit pa še nisi pripravljen...a ti si imela kao naravne porod ali si imela kako ultivo ali kaj? no, čakam na dodatne koristne informacijeuser posted image


Glede ultive na hitrco - v LJ jo ful priporocajo zgleda. Ker me je moja G sprasevala, ce jo bom vzela, pa sem jo vprasala, da ce ni skodljiva mal za otrocka. pa je odvrnila, da neee, da je zadeva super user posted image No pri meni je bilo vsega konc v 1,5hr - od prvega popadka do iztisa, tko da niti ni bilo casa za ultivo.
Prosila sem sama za masko - smejalni plin - ne znam rec, a pomaga al ne, ampak mi je bilo kul. Pol mi je dala en shot buscopana, ker sem imela zategnjen MV, da se je lazje odpiral in kljub temu, da sem rekla,d a dolantina ne zelim, sem na njeno priporocilo sprejela polovicno dozo - tudi zaradi lepsega odpiranja in poteka poroda. moram rect, da mi je tokrat rpesenetljivo vse tole zadevanje ornk pasalo, prvic mi sploh ni. Tko da morda nasvet - da babci recete, da zelite bit ornk prisotne ob koncu poroda in da zelite, da kakrsnakoli protibolecinska sredstva pravilno tempirajo.

be back..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:31:53   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

DOBRO JUTRO PUNCE
 
Kako smo pančkale??? Mi danes kar vredu proti ostalim nočem, razen nekajkrat me je v nogi tako zgrabil krčuser posted image , da me še zdej noga boli.

Kako sem bila vesela ko sem pogledala na temo rodili smo in sem videla da smo dobili še eno aprilsko lepotičko....zato še enkrat čestitke za Karolinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
No zunaj pa se nam zopet kaže lep sončen dan, ki ga je za izkoristit....jst bom šla malo v City Center, pa mal na kavico potem pa kosilo...kak fajn da imam za danes že gotov golaž, samo še solatko zraven in široke rezance pa je kosilo gotovouser posted image .
 
Mi je včeraj prijateljica, ki je urednica enega radia poslala en full super program za delanje albumčkov, knjig, kolažov,...itd
Pa sem se odločila, da naredim spominsko knjigo svoje nosečnosti...a veste kok super prideuser posted image ...res lepo, jo bom danes dokončala, naročila in potem jo dobi moj dragi poleg majčke ko rodimuser posted image user posted image user posted image user posted image ....
 
Pa še lep spomin za kasneje jeuser posted image ....
 
Če katero zanima sem dala spodaj povezavouser posted image
 
 
http://www.digifot.com/fotoknjiga/



ta hudič pa boli...veš kaj sem si jaz zadnjič naredila, ko sem imela take hude krče v nogah...šla sem pod tuš pa sem si pod toplo vodo masirala mišice pa me je pol manj bolelo cel dan...pa mal izmenjuj toplo/hladno vodo...


Krč - jst sem jih mela full in res bolečeuser posted image , da me je noga še naslednji dan bolela in niso pomagale kalcijeve tablete niti magnesij in ker je blo toliko krčev sem  enkrat na lepem ponoči ugotovila, da ko čutim da me bo zagrabil, da moram prste stisniti proti sebi,.... poskusi mogoče ti pomaga tako kot je meni

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:33:46   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Oj user posted image
Danes sem imela spet ctg in spet ni bil ok, tako da ga imam ponovno jutri,.... in bomo videli kako in kaj,.... spet sem na tem, da ne vem kaj sledi,.... piuser posted image  no to je na kratko javljanje, vas grem prebrat, je dosti za pogledat user posted image


jau...pa kaj ni ok...a se vidijo popadki, ali ni dober srčni utrip ali kaj??? držim pesti, da bo jutri vse ok...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:36:38   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Imam ravno par minut - otrokcek spi, ta velika pa je zunaj z babi.

Skratka - UZIVAMOOO user posted image Tok sem srecna, da ni vec trebuha, ampak da je z nami nasa Dita. No v petek grem na pregled, vsa boga, ekr me je bolela glava. Sem si zjutraj merila pritisk in je bil 120/80. Na pregledu sem ga imela 140/93. Me pregleda in rece, da sem 3cm odprta, da je vse pripravljeno za rodit. Pol gleda pritisk in ji ni bilo vsec. Ker jaz pametujem, da sem ga imela zjutraj bp, me poslje se enkrat merit in pristisk se visji kot prej user posted image Me gleda in rece - vi greste kar rodit. Jaz pa user posted image user posted image user posted image No pol je sledila birokracija in telefonijade, da smo uredili varstvo.. Porodna zgodba je brez nekih posebnosti. Klistir - nekega ucinka ni bilo. V porodni mi mal pred 3 predrejo mehur, mal cez 3 mi dajo umetne in 3:15 dobim prvi popadek, ki si sledijo na 3 min. Babca je bila fantasticna (lila), svaka ji cast. Tokrat mi je dala super dozo protibolecinskih zadev. No ob ene pol 5 me spet pogelda in rece, da ce bom pridna bom rodila. mene skoraj kap, ker sem bila pol ure prej odprta 4 cm. In je slo pol zares. Iztis je bil svinsko bolec in naporen, ampak dokaj hiter. Porod je bil cisto drugace kot prvic. Mala je prisla na svet s 3350g in 51cm. Jaz sem dobila en lepotni siv, za kar se imam za zahvalit babci, saj sta tako porodnicar in asistentka kazala, da naj me reze, pa me ni. Kapo dol res.
Kaj se? Za tiste z MV - so imeli ravno za mano en vaginalen porod z MV user posted image

Alarm ... napisem kasneje se par zadev, ki se mi zdijo koristne za vse cakajoce



ful lepo...te pa kar zmedejo ne ko ti povejo rodit pa še nisi pripravljen...a ti si imela kao naravne porod ali si imela kako ultivo ali kaj? no, čakam na dodatne koristne informacijeuser posted image


Glede ultive na hitrco - v LJ jo ful priporocajo zgleda. Ker me je moja G sprasevala, ce jo bom vzela, pa sem jo vprasala, da ce ni skodljiva mal za otrocka. pa je odvrnila, da neee, da je zadeva super user posted image No pri meni je bilo vsega konc v 1,5hr - od prvega popadka do iztisa, tko da niti ni bilo casa za ultivo.
Prosila sem sama za masko - smejalni plin - ne znam rec, a pomaga al ne, ampak mi je bilo kul. Pol mi je dala en shot buscopana, ker sem imela zategnjen MV, da se je lazje odpiral in kljub temu, da sem rekla,d a dolantina ne zelim, sem na njeno priporocilo sprejela polovicno dozo - tudi zaradi lepsega odpiranja in poteka poroda. moram rect, da mi je tokrat rpesenetljivo vse tole zadevanje ornk pasalo, prvic mi sploh ni. Tko da morda nasvet - da babci recete, da zelite bit ornk prisotne ob koncu poroda in da zelite, da kakrsnakoli protibolecinska sredstva pravilno tempirajo.

be back..



jaz tudi upam, da bom v 1,5 h  rodilauser posted image user posted image  saj pri ultivi si baje tudi tak mal zadet...verjetno nekaj takega kot pri smejalnem plinu...sam ultivo ti itak odklopijo preden se začne zadnja faza poroda...joj, jaz se ne morem odločit kaj bi, če ultivo ali ea...najrajši bi bila, da bi vse tako hitro šlo, da bi sploh ne kaj ekstra rabila...sicer pa ko bom tam pa bo bolelo bom se kar hitro odločila ,a ne?user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:36:52   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ok, seznamčki so urejeni...

Zdaj pa še samo tole sporočilo: NMAG SPOROČA JANJI:
Da ji je šlogarva napovedala 7. In res je.



Jst bi tud šla k tej šlogarci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:38:18   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

DOBRO JUTRO PUNCE
 
Kako smo pančkale??? Mi danes kar vredu proti ostalim nočem, razen nekajkrat me je v nogi tako zgrabil krčuser posted image , da me še zdej noga boli.

Kako sem bila vesela ko sem pogledala na temo rodili smo in sem videla da smo dobili še eno aprilsko lepotičko....zato še enkrat čestitke za Karolinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
No zunaj pa se nam zopet kaže lep sončen dan, ki ga je za izkoristit....jst bom šla malo v City Center, pa mal na kavico potem pa kosilo...kak fajn da imam za danes že gotov golaž, samo še solatko zraven in široke rezance pa je kosilo gotovouser posted image .
 
Mi je včeraj prijateljica, ki je urednica enega radia poslala en full super program za delanje albumčkov, knjig, kolažov,...itd
Pa sem se odločila, da naredim spominsko knjigo svoje nosečnosti...a veste kok super prideuser posted image ...res lepo, jo bom danes dokončala, naročila in potem jo dobi moj dragi poleg majčke ko rodimuser posted image user posted image user posted image user posted image ....
 
Pa še lep spomin za kasneje jeuser posted image ....
 
Če katero zanima sem dala spodaj povezavouser posted image
 
 
http://www.digifot.com/fotoknjiga/



ta hudič pa boli...veš kaj sem si jaz zadnjič naredila, ko sem imela take hude krče v nogah...šla sem pod tuš pa sem si pod toplo vodo masirala mišice pa me je pol manj bolelo cel dan...pa mal izmenjuj toplo/hladno vodo...


Krč - jst sem jih mela full in res bolečeuser posted image , da me je noga še naslednji dan bolela in niso pomagale kalcijeve tablete niti magnesij in ker je blo toliko krčev sem  enkrat na lepem ponoči ugotovila, da ko čutim da me bo zagrabil, da moram prste stisniti proti sebi,.... poskusi mogoče ti pomaga tako kot je meni


ja, to vem, da pomaga...sam pa je vpr. če čutiš prej, da bo krč ali ne...mene ponavadi samo tako iz nič zagrabi pa ne morem noge niti dvignit ne pa da bi jo premaknila...sem nazadnje morala dragega zbudit, da mi je mal zmasiral..sam kaj hudič, ko te vleče krč je mišica tako boleča, da sem mislila, da mi jo bo moj odtrgal..

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 18:39:06   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


IZVIRNO SPOROČILO:  detelja

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja

lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem mojemu tudi povedala svoje...sem mu rekla, če se želi ****t okrog pol naj reče pa greva vsak svojo pot in se lahk cele dneve vlači okrog...zdaj pa ko je otrok na poti itd...pa naj mal premisli, če se splača itd...user posted image



Pa še kak se je skos smejal, prasec....
Pol je pa še reku, da ni važn, zakaj je moški usaril žensko, ampak da je važno, da ona ve, zakaj jih je dobila...Si lahk mislite?user posted image user posted image user posted image


Tipičen nasilnež, ki verjame, da če ima ženska "dolg jezik", da si zasluži eno. Pač tem čustvenim primitivcem ni jasno, da za nasilje ni izgovora, pa ni važno, kaj drugi govori, počne ... tisti, ki prvi udari, je KRIV. Takšnim pa jaz zato brez slabe vesti rečem čisti primitiv'c. user posted image



Men se zdi cela familija čudna, pa iz enga šova se selijo na drug šov user posted image  SVAŠTA

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?