|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Na čem spite v šotoru?
19.4.2009 10:23:02   
mala zirafa
Jaz sem spala na napihljivi blazini kot ubita.Ampak takrat sem imela 20 letuser posted image .Mogoče je tudi odvisno kolko se čez dan zmatraš.ne vem jaz čez te blazine nimam pripomb, bla pa sem po vseh kampih v ZDA (cenejša varjanta kot moteli)), tako da smo bili zvečer kar utrujeni in takoj zaspali.Blazino pa sem kupila tam.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Na čem spite v šotoru?
19.4.2009 16:26:48   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Jaz sem spala na napihljivi blazini kot ubita.Ampak takrat sem imela 20 letuser posted image .


Ja no, saj to je meni jasno, da nisem več tako komot, ko sem bila pri 16 letih, ko sem brez problema samo na spalki spala. Saj zato sem pa otroka tudi zvabila na probo. Pa on ful uživa, se mu ful dogaja, da kje drugje spi, kot v svoji postelji. Ampak ne, on ni zdržal, ker se mu "ni ugrezalo niti za dihanje".user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Na čem spite v šotoru?
20.4.2009 9:33:14   
Babsi
Me tudi spimo na samonapihljivih Quechua 5 cm. Pa se tamali (ki znata sicer fajn komplicirat) nista niti enkrat pritožili. Jih pa ne napihnem čisto čisto do konca. Pa čez imamo spalke pogrnjene, ker je ponavadi poleti itak prevroče, da bi vanje zlezle. Pa povšter, pa z rjuho pokrite.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Na čem spite v šotoru?
22.4.2009 7:15:28   
Splišni
Na prospektu od Lindla zdaj je taka blazina, ampak je široka 120 cm in stane 30 evrov. Fajn bi bilo, če bi imeli ožje tudi.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Na čem spite v šotoru?
22.4.2009 8:11:07   
anika87
Zdaj jih imajo tudi v jysku, če ste doma na območju blizu jyska (Brežice,  Murska in Celje).
Gledam po spletu, pa ni v letaku, zgleda da ga dajo od jutri dalje, ker je akcija od jutri do 6.5.
Samonapihljive blazine so Open Air, cena: 12,50€ 183x51x3, 20€ 200x60x5 in 27,50€ 200x65x7,5.  Barve na sliki: modra, zelena in rdeča.
V letaku je še cel kup ostalih stvari za kampiranje (spalke, blazine, šotori, pumpe, stoli, mize...)


< Sporočilo je popravil anika87 -- 22.4.2009 8:19:00 >


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Na čem spite v šotoru?
22.4.2009 9:00:11   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Zdaj jih imajo tudi v jysku, če ste doma na območju blizu jyska (Brežice,  Murska in Celje).
Gledam po spletu, pa ni v letaku, zgleda da ga dajo od jutri dalje, ker je akcija od jutri do 6.5.
Samonapihljive blazine so Open Air, cena: 12,50€ 183x51x3, 20€ 200x60x5 in 27,50€ 200x65x7,5.  Barve na sliki: modra, zelena in rdeča.
V letaku je še cel kup ostalih stvari za kampiranje (spalke, blazine, šotori, pumpe, stoli, mize...)



A to govoriš o Lidlovem letaku, mi je na netu?

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Na čem spite v šotoru?
22.4.2009 9:50:53   
anika87
Ne Splišni, saj pravim - to je trgovina jysk. Sem vidla v Lidlu, samo ni v vseh prodajalnah, zgoraj so navedene, pri nas v Brežicah recimo ga ni.
Od jutri bo v jysku, ampak jysk je le v Brežicah, Celju in Murski - če je katera od tam.
Lahko pogledaš na http://www.jysk.si/ če bojo dali jutri nov letak gor, danes še ni videt, sem prej gledala, imam pa letak doma, akcija je od jutri dalje. Verjetno potem jutri zamenjajo z novim na spletu.

< Sporočilo je popravil anika87 -- 22.4.2009 9:52:49 >


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Na čem spite v šotoru?
22.4.2009 10:47:00   
Splišni
Aja, ne, unega jiska pa ne poznam.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?