|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 14:07:28   
veveričica
čao punce.javljam  vam  da je moja lara zbolela.prvič.nosek ima čist zabasan in  noče skoraj nič jest.vročino  je imela 38.a ji moram zbijat.prosim za pomoč in lep dan

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 14:10:27   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

čao punce.javljam  vam  da je moja lara zbolela.prvič.nosek ima čist zabasan in  noče skoraj nič jest.vročino  je imela 38.a ji moram zbijat.prosim za pomoč in lep dan


Ja itak,da ji moraš zbijat-sploh če ima čez 37.5 vročine.user posted image Jaz ji sicer, če že ima vročino zbijem s sirupom calpolom.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 14:15:31   
sayuri
Bili na telovadbi, bili na kafetu, pogrešali Viliko in Vida. Drugače je bilo fajn. user posted image  Še po Filipa sem šla v vrtec spotoma.... Zdajle sem skuhala polento, L&Z sta čist ponorela za tem kužom Ferdijem al kaj je že user posted image user posted image user posted image .

ZojaMiša jaz naredim kus kus tko, kot recimo rižoto. Na maslu prepražim malce čebulce, narežem bučke, cvetačo, korenček...ali katero drugo zelenjavo, pražim pražim pražim na malem ognju, dodam kuskus, zalijem z vodo, pokrijem s pokrovko in pustim še kakih 5 minut na ognju. To je to. Enostavno in hitro. user posted image

sandra user posted image  mi je kar dih zastal. Ja, v sekundi se lahko zgodi nesreča. Pol si pa takole očitamo. Samo, da ji ni padel na glavo. user posted image  Bogica mala user posted image
Krysia jst sm tud prebrala, da ste bili v živalskem vrtu v Zagrebu user posted image . Sicer pa pravijo, da je tam res lepo user posted image  Je že bila katera?
Ryssa ojej, pa je vseeno bronhitis user posted image . Zgleda, da virusni., če je še vročina. user posted image  Čimprej pridita domov zdrava. user posted image user posted image

matejchi bravo za vrtec user posted image
anita goitan user posted image  na 72 mestu? Kaj zdaj to pomeni? Toliko otrok je preveč? Ojej. user posted image  Kaj boš pa sedaj?

Pri nas bojo odločbe tudi bajke šele junija user posted image . Saj je bil vpis komajda zdajle user posted image  Jaz sem čist v precepu glede vrtca, res. Erin, ti boš vedela- dam lahko L&Z v vrtec s 1.9., čeprav bom na porodniški do 6.10? Me srce boli po eni strani, po drugi strani bi ju pa res lahko poačsi počasi uvajala.user posted image  Do približno 20.9. ne bom vedela ali mi bojo porodniško še kaj podaljšali ali ne. Če mi jo bojo podaljšali, moram otroka izpisat iz vrtca, a ne? In potem ostanem brez mesta user posted image  Mah...sploh ne vem, kaj naj? ALi naj dam prošnjo za podaljšanje in reskiram, pa mogoče tudi januarja dobim vrtec (kar je pri nas skoraj nemogoče)user posted image  ALi naj ne dam prošnje in gresta otroka normalno s 1.9. v vrtec (ali 1.10). Moram se še odločit sama pri sebi user posted image

Erin ajej, dolgo se čaka na datum pri endo...? Kdaj imate vi?
bella držim pesti za jutrišnji izpit. Ma ti boš to z levo roko user posted image
tejkaz ojej, Eva je pa orng usekala z glavo ob beton user posted image  Uf...tele buškice.
buhtlčk, čestitke za prvo buško user posted image  Jah..vse je enkrat prvič user posted image
Tamy našemu kožica ne gre cela dol. Imajo čas tja do nekje 2-3 let. Potem so mojmu starejšemu na polikliniki dol potegnili user posted image , kolikor je manjkalo. Je bilo zoprno-kakšne 14 dni je bil kar bogi. user posted image Ampak je minilo user posted image . Ovsene kosmiče daj namočit v vodo vsaj kake 2 urce pred pripravo obroka. JAz jih potem zmešam s sadjem (banano, hruško, jabolko, suhe marelic, slive...karkoli. Jih pa nič ne miksam (kosmiče mislim) user posted image

Vsi bolančkani...čimprej se pozdravite user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 14:28:06   
Neža7
za seznam; 9mes: 8700g in 74cm (dolžina ni 100% ker nisem dobro videla in tudi niso za mene napisala) user posted image  

Z Nežo imam težave danes. Samo joče se, ker je takooooooooo utrujena. Mi je v vožičku lepo zaspala 5 min pred blokom in seveda se je zbudila in konec user posted image

grem jo naprej rihtat.....

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 14:40:16   
matejchi
lana to smo imeli mi enako, 3 dni vročina, poleg pa še vnete oči.
Žiga ima pa zdaj vročino...

sayuri mi smo bili predlani v ZOO Zagreb , niso imeli slona in žirafe, ker mislim, da slon je poginil, za žirafo so pa premajhni po kvadraturi.. vstopnina 30 kn za odrasle za otroke do 7 nič (se mi zdi, da je bilo takrat manj, ali pa se mi je zdelo..)

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 14:53:24   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

čao punce.javljam  vam  da je moja lara zbolela.prvič.nosek ima čist zabasan in  noče skoraj nič jest.vročino  je imela 38.a ji moram zbijat.prosim za pomoč in lep dan


Vročina se zbija po 38.5 Redno ji nosek čisti, po malem naj skoz pije in to je to. Zbijaj pa s calpolom.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:08:23   
Zoja Miša
Pa kaj je sedaj to z boleznimi?!user posted image  Šč, šč!

Vsem bolančkom user posted image user posted image user posted image , pa čim prej se pozdravite!

Pri nas je pa malo poškropilo.user posted image Saj ni čudno da otrok spi, če je pa tako nizek pritisk, men kar glavo skupaj tišči.user posted image  Pa nisva šli do Domžal, se mi ni dalo. Jutri, verjetno, bom videla kaj bo z obiskom.

Sayuri, kul recept, bom poskusila. Hvala. Glede vrtrca, kaj vem, jaz bi se verjetno raje odločila za bolj ziher varianto. Imaš pa res kolobocijo okoli tega.

Tamy, tudi jaz kosmiče samo namočim v vroči vodi.

Neža, ja dan je tak zopern, pa so otroci občutljivi.

Pri nas tudi ni bilo nič pošte z vrtca. Po mojem še ne bo ta teden.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:10:17   
Zoja Miša
Mi pa nimamo Fredija, saj ni čudno da otrok noče plazituser posted image user posted image user posted image  Moram pobrskati, če se ga da dobiti. Mogoče katera ve, ali kdo prodaja?

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:15:22   
anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Mi pa nimamo Fredija, saj ni čudno da otrok noče plazituser posted image user posted image user posted image  Moram pobrskati, če se ga da dobiti. Mogoče katera ve, ali kdo prodaja?


kaj je touser posted image  


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:23:35   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan


IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Mi pa nimamo Fredija, saj ni čudno da otrok noče plazituser posted image user posted image user posted image  Moram pobrskati, če se ga da dobiti. Mogoče katera ve, ali kdo prodaja?


kaj je touser posted image  



Un kuža ko se odmika. So ga imeli v BC, pa ga nimajo večuser posted image

Glede petka mi razloži, nič jasnouser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:27:26   
tejkaz
Krysia, zaenkrat samo še ti nisi odpovedala glede jutri. Naty pride. 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:28:51   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Krysia, zaenkrat samo še ti nisi odpovedala glede jutri. Naty pride. 


Lepo pozdravi Naty, je pa res nič ne slišimo, videla sem jo pa itak samo enkratuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:32:01   
matejchi
user posted image
anita to je to,.. samo naša ga ima pa tut ne plazi...user posted image , mogoče se zaradi njega kužkov boji.. no Freda se ne.. tistih kužkov copat pa se boji, samo gleda jih pa skoz.. lisica mala.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:32:21   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan


IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Mi pa nimamo Fredija, saj ni čudno da otrok noče plazituser posted image user posted image user posted image  Moram pobrskati, če se ga da dobiti. Mogoče katera ve, ali kdo prodaja?


kaj je touser posted image  



Un kuža ko se odmika. So ga imeli v BC, pa ga nimajo večuser posted image

Glede petka mi razloži, nič jasnouser posted image


sej ga tud naša nima..se bo že plazila.

Lubica, kaj ti ni jasnouser posted image user posted image user posted image glej, ob 9ih pelem avto na servis..šibam z vozkom k Tamari se ostrižt in vsa lepa te čakam na kavi a ni fajnuser posted image ..še prej te pokličem


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:34:37   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


ŠE EN ODPOKLIC <--- klikni tole (sem vedla, da nobeni ne bo kliknilo) user posted image

menda so predvsem blondinke kupovale, ker so mislile, da je pištola za otroke...user posted image



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:39:12   
anita goitan
matejchi boste kaj v peskovnikuuser posted image sm odkrila unga med bajtami, nobeluser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:47:13   
sayuri
ZojaMiša, jaz sem kuža Fredija kupila na MAma.si za 10€. Sicer je trajalo kakih 14 dni, da se je našla mamica, ki ga je imela. Poskusi dat oglas. Zgubit nimaš kaj user posted image .

L&Z sta danes spala točno NIČ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:47:32   
matejchi
anita mi smo v čem drugem... pa še vroče nam je..user posted image , sem že tako potrebna.............. svežega zraka, mojga pa še kar ni.. so se šli pelat v Portorož z motorji - službeno. Na hitro spečem mafine in pičimo se poslovit od boterce za en mesec.. user posted image (ko bo krst)


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:48:55   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

anita mi smo v čem drugem... pa še vroče nam je..user posted image , sem že tako potrebna.............. svežega zraka, mojga pa še kar ni.. so se šli pelat v Portorož z motorji - službeno. Na hitro spečem mafine in pičimo se poslovit od boterce za en mesec.. user posted image (ko bo krst)



uuu a rabjo perspektivne "mlade" mamice..se naučim tud furat z motorjiuser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:51:39   
veveričica
ali vasši tudi nimajo apetita ko so bolni.meni je  pojedla danes samo 100 ml in  nekaj požirkov čaja.bojim se da bi dehidrirala.kakšni so znaki dehidracije

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:54:03   
tejkaz
Veveričica, normalno je da nima apetita, če je bolna. Čimveč ji dajaj za pit. Tudi po žlički. Kar sili jo. Tudi nam ne paše jesti če smo bolni. Znaki dehidracije - vdrta mečava, siv obraz, apatičnost,..

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:54:46   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
uuu a rabjo perspektivne "mlade" mamice..se naučim tud furat z motorjiuser posted image


za prikaz kako se ne vozi?user posted image al misliš v okviru javnih del?? user posted image user posted image
Drugače imajo pa radi mlade punce ja, jih kar nekaj poznam...user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:55:46   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
uuu a rabjo perspektivne "mlade" mamice..se naučim tud furat z motorjiuser posted image


za prikaz kako se ne vozi?user posted image al misliš v okviru javnih del?? user posted image user posted image
Drugače imajo pa radi mlade punce ja, jih kar nekaj poznam...user posted image



to jauser posted image




_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 15:58:46   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


ŠE EN ODPOKLIC <--- klikni tole (sem vedla, da nobeni ne bo kliknilo) user posted image

menda so predvsem blondinke kupovale, ker so mislile, da je pištola za otroke...user posted image




je kliknilo, je... user posted image Sam ni mi jasno, al slučajno na te stvari naletiš, al jih spešl za nas poiščeš user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 16:02:32   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

ali vasši tudi nimajo apetita ko so bolni.meni je  pojedla danes samo 100 ml in  nekaj požirkov čaja.bojim se da bi dehidrirala.kakšni so znaki dehidracije


A ti imaš apetit, ko si bolnauser posted image   Mislim, kaj tebi ni jasno?
Ne zameri, ampak ali veš, da obstajajo tudi vejice, pike, vprašaji in velike začetnice za lepše branje?



_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?