|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
22.4.2009 8:53:09   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Mi trenutno še brez, pa smo itak državljani žnj stopnje, kajne? user posted image


Ne bi rekla, da je tako. S tem hočejo vspodbudit državljane k izobrazbi. S tem da so te subvencije zelo majhne v primerjavi s hrvaško. Od sestrične mož je podpisal pogodbo, da bo dokotriral do nevem katerega leta, država pa mu je sofinancirala nakup stanovanja. On plačuje kredita 250€ mesečno, drugače pa bi plačeval 500€ 20 let.

Čaki... zdej pa ti men tole pojasniuser posted image Ker se je zavezal, da bo naredil doktorat, so mu subvencionirali nakup stanovanja?

Aja, ups... na Hrvaškem, sem šele zdaj videla user posted image Sem te hotela vprašat kje se to prijaviš, ker če bi bilo to pri nas, grem takoj delat doktorat.

Sam so se znašli - Hrvati glede tega. Pri nas pa ko te j... bolj si izobražen, bolj se te izogibajo. Že res, da je prav, da spodbujajo izobraževanje, sam ne s subvencijami za mlade družine. To je čist mim...
Pol pa npr. narediš faks,dobiš subvencijo in se ti zgodi celo, da ne dobiš službe. Ker pardon, ampak pri nas je boljše bit frizer ali pa avtomehanik, kot pa dipl. ing. ali celo kak dr. Kar je sicer velik feler za SLO, ker nas bodo drugi očitno kmalu prehiteli, danes pa je znanje, inovativnost velika vrednost - sam pri nas te zaradi osebnih interesov nekaterih hočejo čim bolj onesposobit, da ja nebi bil kje slučajn boljši od koga...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
22.4.2009 9:15:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Že res, da je prav, da spodbujajo izobraževanje, sam ne s subvencijami za mlade družine. To je čist mim...


Imaš prav...če je subvencija za mlade družine, naj bo za mlade družine, ne pa da zraven še toliko pogojev postavljajo.

Tista subvencija na Hrvaškem, je bila pa izključno za izobrazbo, ker on takrat ni bil poročen, otroka pa še nimata. In to je subvencija v pravem pomenu besede, ne pa pri nas, ko razmišljaš, če se ti sploh splača letat s papirji za tistih par 100€. To je glih tolk, da lahko rečejo, da smo socialna državauser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 22.4.2009 9:16:24 >

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
22.4.2009 9:42:19   
end1
torej če si kupil stanovanje pred letom 2006 in plačuješ kredit se lahko obrišeš pod nosom?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
23.4.2009 11:44:35   
pupika
end1 točno tako, šteje se samo kar je od 1.3.2006 dalje. Tudi mene je razjezilo to.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
23.4.2009 13:47:39   
end1
sicer sem žalostnauser posted image user posted image user posted image , ampak hvala vseeeno za inf. se vsaj ne bom sikirala kam z denarjem

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
12.5.2009 13:34:16   
romanca9
Vprašanje: isponjujeva pogoje, imava user posted image user posted image  otročička, ampak nisva prijavljena na istem naslovu. Ali pripada, če se prijavim začasno?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
12.5.2009 13:35:45   
Anonimen
OMG!!!!!
mi2 sva kupla 24.2. 2006!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu romanca9)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
20.5.2009 11:57:54   
J.L.
tajtaja poslala sem ti ZS. 

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
26.5.2009 22:07:20   
Ronči
če živimo pri partnerejvih starših, s tem, da imam jaz začasno bivanje...lahko dam vlogo ali ne?
torej jaz imam diplomo, pratner ne....je to tudi ovira.... ma ne štekam user posted image


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
16.7.2009 13:39:08   
lea23
punce kakor sem jst razumela to subvencijo KAR SE TIČE KONČANEGA FAKSA, to s faksom velja samo za najemnino?? če si pa stanovanje kupil oz. ga renoviral, pa ne potrebuješ končanega faksa.. al se motim??

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Končno objava subvencije za mlade družine
27.7.2009 12:07:55   
PikicaStonoga
 
++++++++
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

punce kakor sem jst razumela to subvencijo KAR SE TIČE KONČANEGA FAKSA, to s faksom velja samo za najemnino?? če si pa stanovanje kupil oz. ga renoviral, pa ne potrebuješ končanega faksa.. al se motim??



prav maš

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?