|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
17.4.2009 8:14:19   
Tanchy
Že dlje časa premišljujemo o nakupu Tefalovega cvrtnika ActyFry, na forumih pa je glede le tega zelo malo napisano user posted image .

Predvsem me zanimajo vaše izkušnje - če ga katera ima?
Kako deluje, kako se ga čisti in ali se lahko na primer krompirček primerja s tistim, ki je pečen v tooolikem olju? Vemo, da takšen ni zdrav, zato ga zelo malokrat pečemo. Morda bo potem pomfri večkrat na mizi user posted image .

Vsak komentar je dobrodošel!!!

Hvala



_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
18.4.2009 6:38:10   
Tanchy
Izgleda, da se za tako fritezo ni odločilo veliko uporabnikov in ni izkušenj user posted image .

Sicer je res zelo visoka cena, ampak glede na izkušnje moraš za kakovost običajno kar plačati - ni pa vedno tako.

Koliko pa se vas je želelo odločiti za nakup in zakaj se še niste (poleg visoke cene)?


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
18.4.2009 20:42:29   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: TanchyKoliko pa se vas je želelo odločiti za nakup in zakaj se še niste (poleg visoke cene)?



Jaz bi jo imela. Čakam da se bo pocenila.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
20.4.2009 21:09:26   
zoyaa
enako...tudi jaz čakam na nižjo ceno


(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
21.4.2009 10:10:20   
ely*
Jaz sem gledala reklamo in zgleda super. Koliko pa stane to?

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
21.4.2009 10:21:35   
Anonimen
meni se zdi pa to cisto nepotreben nakup. Ker jaz na isto varianto specem pomfri v pecici,tudi spoham.Kapljico olja,ponavadi dam se peki papir spodaj in je to to.

(odgovor članu ely*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
22.4.2009 13:58:03   
Tanchy
Kot sem sama gledala cene, so sedaj v različnih trgovinah dokaj enake - 190 €.
Tudi meni se zdi cena pretirana, se je pa od prvih ponudb (ko sem jaz zasledila) padla iz 240€, vendar je še vedno draga ko user posted image user posted image user posted image .

Se pa z mami pogovarjava, da bi dali vsaka pol user posted image , potem bi pa še nekako šlo, saj imamo na nek način skupno gospodinjstvo. Tudi jaz sem že poskusila pečt v pečici, pa ne vem, se kar ne odločim za to - se mi zdi, da krompirček ni tak kot bi moral biti ali pa ne znam user posted image . Sem tudi dala na peki papir pa čisto malo olja... Res pa je da se zelo dolgo peče - tudi v tem cvrtniku traja kar 45 minut!, ampak ok, se prej pripraviš, da bo dlje trajalo...

No, saj zdajle, ko bo poletje ga ne rabimo, bo prišla investicija verjetno kar v jeseni, ko je bolj čas za tako hrano...., pa še cena se bo mogoče znižala user posted image .


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
22.4.2009 14:02:56   
rija
mah....jaz sem ga hotela kupiti, samo ko sem videla ceno, sem si premislila....user posted image
sem pred ene 15 leti za takratnih 30 jurjev (kar je bilo ogromno) kupila eno konvekcijsko posodo za pečenje....enaka fora brez olja in bla bla bla...pa zdaj visi v kletiuser posted image

če pa katera res speče dobrer krompirček v tem tefalu, ga da za probatuser posted image  pa ga kupimuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
22.4.2009 20:56:46   
luka jan
Mi jo imamo že par mesecev in smo zadovoljni.
Kupljen ponfri sploh ne rabi nič olja pri peki, če pa ga sama naredim potem dam tisto žlico olja. Men je krompirček čisto enak kot če bi bil pečen na olju, do sedaj še noben obisk ni pogruntal da je brez olja.user posted image
Sicer pa v njej pečem tudi perutničke,ša mesne kroglice, pohanje, pa zelenjavo, pa kašno rižoto sem že tud delala notri. Men je fajna, eden boljših nakupov do sedaj. Cena je res ubijalska, ampak kmalu prišparaš na olju.user posted image

Tako da jaz jo priporočam, Rija ti si pa seveda dobrodošla na prcijo krompirja. Bom še kaj drugega zraven pripravila da ne bo samo krompir.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
23.4.2009 8:45:40   
Tanchy
user posted image user posted image user posted image luka jan hvala, ker si se oglasila in nam deliš svoje mnenje - meni je puščica ZA narasla user posted image s tvojim komentarjem user posted image user posted image user posted image .

Kako pa delaš notri še druge zadevice? So priloženi recepti ali improviziraš? Koliko ti pa dejansko vzame časa, da speče eno porcijo krompirčka - zamrznjenega/navadnega?

Hvala


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
23.4.2009 9:41:25   
luka jan
Zraven dobiš eno knjižico z recepti, ampak jaz bolj improviviziram.user posted image Pravzaprav je moja kolegica to fritezo kupila že pred mano in mi je malo svetovala.
Pečenje krompirja traja mlo dlje kot na olju, enih 20 minut mislim. Pa ni bistvene razlike kakšen je, kupljen ali domač.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
24.4.2009 0:08:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
Tako da jaz jo priporočam, Rija ti si pa seveda dobrodošla na prcijo krompirja. Bom še kaj drugega zraven pripravila da ne bo samo krompir.user posted image


hvala za vabilo in zadovoljna bom s krompirčkom.....user posted image  jaz sem skromna in debela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
13.5.2009 7:08:47   
pupika
Tudi mene mika, da bi imela to fritezo. Jaz tudi ves pomfri in pohanje spečem kar v pečici, ravno včeraj smo imeli cordon blue in pomfri pečen v pečici, in je bilo fenomenalno dobro. Je pa res da moraš pazit kaki krompir daš pečt v pečico in zreske, se je meni že zgodilo, da panirano sploh ni bilo vidno da bi bilo pečeno, je moj kar nekaj jamral, pa pomfri iz merkatorja, tisti njihov tudi ni dober, sem pa včeraj pomfri kupila v hoferju, enega za 2 evra, ki ga je 2,5kg, pa je bila razlika kar občutna.Tudi njihovi cordon blu-ji so fenomenalni, se vsi ostali lahko skrijejo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
15.5.2009 12:45:42   
NATAŠA35
jaz jo tudi imam, sem jo kupila na mercatorjeve bone, ko so nam dali kot božičnico. sem zelo zadovoljn, sploh ker ni nič ojla in tako je zelo hitro očiščena in pospravljena...res pa je, da sem jo uporabila samo za peko krompirčka in se speče res hrustljavo, čeprav potrebuje za njega ene 20 min...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
15.5.2009 17:29:03   
kaya2007
se dunajski zrezki tudi lepo spečejo? mi cvremo sicer res zelo zelo redko (enkrat na par mesecev), pa še to se mi večinome ne da, ker imam full dela z oljem in navadno fritezo user posted image  

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
22.6.2009 21:57:35   
sazi
glede na to, da je tema stara 2 meseca (zadnji odgovori malo manj), me zanima, če ima še katera kakšno mnenje o tem cvrtniku?
Tanchy, si ga potem kupila?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ACTIFRY TEFAL - cvrtnik
23.6.2009 18:47:44   
robinzon

Moje mnenje je, da je to še ena navlaka, ki gre po nekajkratni uporabi v pozabo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?