|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oldtimer - drugačna poroka
20.4.2009 11:53:27   
Tinca78
Živjo,

ker si želim malo drugačne poroke, me zanima če se je kdo vozil na svoji poroki z odltimerjem in če ima kakšno informacijo kje bi se dobil takšen avto z voznikom?
Ful hvala za info
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oldtimer - drugačna poroka
20.4.2009 12:06:21   
mišk
Meni ga je sestra s fantom najela kot darilo.
Je pa Pontiac, bež barve, letnik 1959 se mi zdi. Slikco lahko vidiš v mojem albumu. Sicer je sedaj ne morem vprašat za telefonsko številko lastnika, a ti lahko kasneje sporočim. Je pa iz Celja.

(odgovor članu Tinca78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oldtimer - drugačna poroka
20.4.2009 12:22:40   
cukr07
Midva sva se vozila s VW hrošči. Izposodila sva se jih brezplačno od svaka in njegovega prijatelja.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oldtimer - drugačna poroka
20.4.2009 14:30:46   
melanija
Jaz sem imela Topolinčka, posodil pa mi ga je stric.

Najbolje da vprašaš kakšen klub oldtajmerjev v bližini.

(odgovor članu Tinca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oldtimer - drugačna poroka
20.4.2009 14:55:28   
Olivija
jaz sem prijateljici posodila mojega hrošča cabrio (metalic moder). Pa še zelo lepo so ga okrasil, edin vreme nas je malce zafrkavalo.


(odgovor članu Tinca78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oldtimer - drugačna poroka
20.4.2009 21:15:11   
Tinca78
Mišk živjo,

prosim za telefonsko - če se da bi bilo super. Namreč zanimajo me "stare" limuzine ...
lp

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oldtimer - drugačna poroka
21.4.2009 10:45:08   
familija
Sem malo pobrskala po netu, ker mi je ena prijateljica omenjala, da bo najela tale avto: www.oldsmobile.si. Vpraši jih kako pa kaj ...
Drugač je pa ideja poroke z oldimerjem huda.
 
lp

(odgovor članu Tinca78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oldtimer - drugačna poroka
29.4.2009 6:41:33   
daga79
nama je moj brat priskrbel nekega marcedeza starega - ko je najin fotograf to videl je znorel super slike sva ga pa dobila ko sva prišla iz cerkve sploh ne vem kak dolgo naju je matral s slikanjem ;)
peljala sva se na gostijo z njim - v glavnem super ideja za darilo!!!!!!!če katero zanima kakšna slika pošljem na zs

(odgovor članu familija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?