|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 20:18:18   
Jaka RR
Lep pozdrav vsem,

z veseljem sporočam, da smo pravkar startali s prenovljeno verzijo zasebnih sporočil. To je bila ena najbolj zaželenih funkcionalnosti.

Kljub temu, da smo to že intenzivno testirali, se lahko zgodi, da pride še do kakšnih napak. Se bomo potrudili, da jih čimprej odpravimo. Že nekaj časa smo to testirali na tujih trgih, kjer so bili odzivi zelo pozitivni.

Upamo, da vam bodo nova sporočila všeč. Zelo v kratkem pa že prihajajo izboljšave sporočil (so v zadnji fazi testiranja) in še veliko bolj hude funkcionalnosti in vsebine.

Sam se teh sprememb veselim kot že dolgo ne. :)

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka in ekipa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 20:29:37   
Jerneja_
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.4.2009 20:31:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jaka RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 20:32:31   
Kerensa*
Zadevica luštno izgleda user posted image , o funkcionalnosti pa kdaj kasneje, ker se teh ZS-jev poskušam izogibati kot hudič križa, odkar je imel sistem luknje in so se ZS-ji dostavljali napačnim naslovnikom (ne tistemu, komur si poslal, ampak nekomu drugemu - pa še sam si znal dobiti kakšno zablodelo ZS).

A to ste tudi zrihtali al' še blodijo naokrog? user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 20:38:52   
Jaka RR
Hvala za pohvale.
(Predvsem) fantje bodo zelo veseli. Ja, pašejo pohvale - a komu ne? :)

@Kerensa*: Mislim, da so te stvari zdej spedenane in smo blodnje odpravili :)

Lp,
Jaka


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 21:02:29   
Blueberry
Všeč mi je.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 21:34:06   
Blueberry
Aja, pozabila sem napisat, kje pa so smeški? Pa poševne, debele, podčrtane črke? user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 22:04:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR


z veseljem sporočam, da smo pravkar startali s prenovljeno verzijo zasebnih sporočil. To je bila ena najbolj zaželenih funkcionalnosti.




Mislim, da je bilo bolj govora o tem, da bodo bolj vidna, ko jih dobiš. Na način ko je puščica utripala. Ker ta način kot je sedaj je res bolj za tiste, ki vidijo 300%.user posted image

(odgovor članu Jaka RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 22:12:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR


z veseljem sporočam, da smo pravkar startali s prenovljeno verzijo zasebnih sporočil. To je bila ena najbolj zaželenih funkcionalnosti.




Mislim, da je bilo bolj govora o tem, da bodo bolj vidna, ko jih dobiš. Na način ko je puščica utripala. Ker ta način kot je sedaj je res bolj za tiste, ki vidijo 300%.user posted image



To pa res..prej je bilo glede vidljivosti bolje...sama zasebna sporocila so mi vsecuser posted image user posted image user posted image ,le smeske pogresamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 23:03:59   
Jaka RR
Beremo, pridno beležimo in sestavljamo listo prioritet. :)
Zaenkrat sama konstruktivna kritika. Take vas imamo radi. Se bomo potrudili, da čimprej (in v čimvečji meri) izpolnimo pričakovanja.

Lp,
Jaka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
21.4.2009 23:10:57   
tajtaja
Super, dosti lepše za brat. Edino dva ZS sem že parkrat odprla, pa še vedno kaže "NOV". No ja, začetniške-porodne težave. So že odpuščeneuser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
22.4.2009 14:35:14   
anabanana
Pri meni je cela zmešnjavauser posted image  

Mi pošilja stara sporočila kot nova. Mi napiše, da imam npr. 4 nova sporočila pa mam samo enega ...

Meni je bilo bolj všeč prejuser posted image

Ma se bomo že navadili user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
22.4.2009 16:06:21   
ZARA
U, super. Sem zdajle probala in poslala eno ZS. Ampak, na forumu jih pa ne najdem. user posted image   
Aha, sem našla zdaj. A samo pod MOJE DEBATE so? Drugje pa ni dostopno?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 22.4.2009 16:14:24 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
22.4.2009 19:58:30   
Jerneja_
Zara, vse je pod Moja ringaraja na levi strani. Tam kliknete in greste nato malo po strani navzdol.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
22.4.2009 22:21:44   
hothien
Meni pa nikakor tale sistem ni všeč in zelo nepregledno se mi zdi. Res bi morala utripati vsaj puščica, kot je bilo prej, a še vedno najbolj pogrešam tisti stari nabiralnik iz stare RR. user posted image

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
22.4.2009 22:25:18   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Meni pa nikakor tale sistem ni všeč in zelo nepregledno se mi zdi. Res bi morala utripati vsaj puščica, kot je bilo prej, a še vedno najbolj pogrešam tisti stari nabiralnik iz stare RR. user posted image


se podpišem,
po nakučju mi je ena povedala, da sem dobila ZS, in ko sem pogledala sem imela 3, pa še to, da  se vsi ZS- ji iste osebe odprejo naenkrat mi ni všeč.

pa manjkajo smeški in oblikovanje ...

ah, preveč sprememb na 1xuser posted image


(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
22.4.2009 22:29:16   
Anonimen
Fino je, sploh avatar in sporocila, ki si sledijo user posted image .

Pogresam smeskote, itak user posted image , in pa odpiranje preko Moje ringaraje na levi-bi morala vsakic piskotke brisat, da bi mi odprlo. A bi se to dalo nekak porihtat, ker prej mi je delalo bp?

(odgovor članu Jaka RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
23.4.2009 11:04:48   
Jerneja_
Smeški še pridejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
23.4.2009 13:04:52   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Jaka RR

Lep pozdrav vsem,

z veseljem sporočam, da smo pravkar startali s prenovljeno verzijo zasebnih sporočil. To je bila ena najbolj zaželenih funkcionalnosti.

Kljub temu, da smo to že intenzivno testirali, se lahko zgodi, da pride še do kakšnih napak. Se bomo potrudili, da jih čimprej odpravimo. Že nekaj časa smo to testirali na tujih trgih, kjer so bili odzivi zelo pozitivni.

Upamo, da vam bodo nova sporočila všeč. Zelo v kratkem pa že prihajajo izboljšave sporočil (so v zadnji fazi testiranja) in še veliko bolj hude funkcionalnosti in vsebine.

Sam se teh sprememb veselim kot že dolgo ne. :)

Lep pozdrav in prijetno uporabo portala še naprej,

Jaka in ekipa



super ste to naredili user posted image  user posted image  user posted image  vse pohvale... men so prov super zdej ZS... jih kr več pošljem kot pa prej user posted image user posted image

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
24.4.2009 9:21:12   
terida
Živjo!

Jaz pa imam težave pri pošiljanju ZS. Pravkar sem poskusila (večkrat), a mi vsakič napiše Prišlo je do napake. Sporočila ni bilo mogoče poslati.

Pomoč, prosim!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
24.4.2009 20:51:39   
Jerneja_
Tudi, če pobrišete piškotke?

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prenovljena zasebna sporočila
28.4.2009 14:46:22   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: barika
IZVIRNO SPOROČILO: hothien
Meni pa nikakor tale sistem ni všeč in zelo nepregledno se mi zdi. Res bi morala utripati vsaj puščica, kot je bilo prej, a še vedno najbolj pogrešam tisti stari nabiralnik iz stare RR. user posted image


se podpišem,
po nakučju mi je ena povedala, da sem dobila ZS, in ko sem pogledala sem imela 3, pa še to, da  se vsi ZS- ji iste osebe odprejo naenkrat mi ni všeč.

pa manjkajo smeški in oblikovanje ...

ah, preveč sprememb na 1xuser posted image


enako. prav nepregledno in ne maram, da se mi en "history" debate nabira zgoraj.. annoying.. gmail ma tudi to, samo tam to lahko izklopiš.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?