|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšen odnos imate do delitve letnega pavšala...
22.4.2009 11:19:09   
Uspešno
Živ. Zanima naju kakšen odnos imate do delitve letnega pavšala za počitniško prikolico v kampu na morju. Recimo da gre za čisto enakovredno delitev stroškov, pri čemer en par sicer prispeva opremo. A bi šli? V kak kamp bi šli? Če imate otroke a vam je San Polo (Bale, Istra) OK? Vam je cena pomembna oz. na kaj daste največjo pozornost? ..., ...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 11:52:30   
Nea_teja_
Mi smo do letošnjega leta imela prikolico v kampu Veli Jože skupaj z taščo in smo si vse delili ni važno kaj .Se pravi kar se je kupilo je šlo na dva dela.Ampak jest bi šla v to samo z nekim sorodnikom oz nekom ,ki mu zaupam z neko drugo osebo pa ne .Letos sva pa kupila svojo prikolo tako da je tašča ostala sama.Res pa je da lahko dostikrat pripelje do kakšnega prepira ker sigurno ni vsem vse enako všeč.

(odgovor članu Uspešno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 11:56:52   
NevenkaP
Jaz nisem za te variante. Vsi, ki  jih poznam, da so se šli tako španovijo, so šli slej ko prej vsak na svoj konec.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 12:03:08   
oka
Midva imava prikolico in si pavšal deliva s tastom in taščo (150 nočitev midva 50 nočitev tast in tašča). Pri nas imamo organizirano tako, da si plan dopustov in vikendov naredimo v začetku sezone in se tega tudi držimo. Če pa bi šla v delitev pavšala s tujimi ljudmi? Ne po vsej verjetnosti ne bi šla. Še med domačimi lahko pride do kolobocij zaradi nočitev in delitve vikendov. Vem, da sta že iskala "partnerje" za pavšal ampak roko na srce v teh časih bosta težko dobila nekoga, ki bi bil pripravljen plačat 1000 EUR in bi bil omejen pri izbiri terminov in z dejstvom, da je prikolica vajina, kar jasno za seboj potegne določene omejitve. 

(odgovor članu Uspešno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 12:03:34   
Ribica **
Ma daj ze nehaj no, reklama je pac prepovedana tu na forumu.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 12:10:41   
oka
Ma daj ze nehaj no, reklama je pac prepovedana tu na forumu.


Zakaj pa je to reklama? Mislim, človek išče osebo/družino s katero bi delil letni pavšal na morju. Saj ne reklamira lastnega kampa, znamke prikolice, svojega podjetja...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 12:22:10   
Uspešno
Ma kakšna reklama. ... Brez veze. Spoštovana administratorka Ribica RR (komaj čakamo ribolov na morju).

Glede na to, da proti koncu avgusta dobimo naraščaj sva se itak v kampu zmenila za polovični pavšal po polovični ceni in bomo pač koristili do konca julija. To pomeni, da naju in otroke nikakor ne prizadane, če nihče ne zagrabi najine ponudbe. Ker pa oba, volonterja, dostikrat narediva kaj lepega za javno dobro, sva tokrat pač še tako hotela iti na roko nekomu, ki morda neke priložnosti za morje sploh ne bi imel. Ali pa ne za toliko dni. In sva ponudila enakovredno delitev letnega pavšal za našo prikolico.

Bistvene izkušnje tega so sledeče:

- administratorke tega foruma nama vseskozi očitajo, da delava neko reklamo (za kamp ali kaj?) ali ipd.. Brez veze. Če pa pogledaš sosednje prispevke je pa kao vse OK, ko se omenjajo drugi kampi vsepočez? Ali oddaje prikolic- Ma, diši malo po dvojnih merilih. Sorry. A bo že.

- primer: en par s katerim sva si zvečer že dala roke za dokončen trden dogovor (družina z dvema predšolskima otrokoma) si je čez noč premislil, češ da je vse izredno OK, od neekonomske cene soudeležbe že itak ugodnega pavšala pa do naše prikolice in ostalega kar omenjamo pod oglasi pod razno, toda, da pa kamp in obala vseeno kao ni za otroke. Kakšna zmota.

- zanimiva različna mnenja tudi nekaj zanimivega in pametnega povedo. In tudi to je nekaj vredno. Skratka, vaše izkušnje in stališča naju še naprej zanimajo. Kako se ljudje različno obnašamo pa tudi. Je zanimivo.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 12:35:40   
Ribica **
Oka, zato ker je ze trikrat odprl temo in trikrat so ga moderatorji brisali in opozorili, da gre za reklamo.

Pa Uspesno - jaz nisem administratorka, je razlika user posted image  

Si objavil se na kakem drugem forumu? Npr. na travel.over.netu, ki je namenjen potovanjem bi najbrz bilo vse ok.

Samo se tole - "nekomu, ki morda neke priložnosti za morje sploh ne bi imel" - morje lahko dobis tudi za precej manj kot 1000€, pac ne v takem obsegu.

Se umikam s te teme, da ne bo nepotrebnih nesoglasij.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 22.4.2009 12:37:07 >

(odgovor članu Uspešno)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 12:44:07   
oka
Oka, zato ker je ze trikrat odprl temo in trikrat so ga moderatorji brisali in opozorili, da gre za reklamo.


Brez zamere ampak ni mi jasno kje je tukaj reklama? Na podlagi česa pa se moderator odloči da gre za reklamo? Prebrala sem tudi brisane ponudbe pa ne bi mogla rečt, da je šlo za reklamo. Prej ponudbo dokaj ugodne variante za preživljanje prostega časa na morju več kot  14 dni na leto.

< Sporočilo je popravil oka -- 22.4.2009 12:45:14 >

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 12:45:52   
Splišni
Nimam nobenega odnosa.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 13:44:04   
Uspešno
Oka, hvala za podporo. Ti si razumela čisto pravilno.

Ribica RR, pomota. Torej nisi administratorka ampak moderatorka. Tako bi morala midva reči. Nadalje: Bi pa šlo za reklamo, če bi midva oddajala kamp prikolico po 30-50 EUR na dan, kar so ponudbe, ki jih najdemo na spletu, ne pa po nekomercialni ceni za enakovredno delitev stroškov. Mi pa se neke reklame torej nismo šli, ne take ne drugačne. Če pa je za moderatorje reklama "omenjanje" imena nekega kampa (sploh, ker ni slovenski), potem pa ... Khkhmm. Samo naj to potem velja za vse.

Kakorkoli že: če bi bili na drugi strani bi pa nas taka ponudba zanimala. Sploh, če bi za isto ceno kot je cena cca '3,5 tedenskega kampiranja po dnevnih cenah' lahko na tu ponujeni način (delitev letnega pavšala) pridobili na količini možnih dni za biti na morju in pa kup lepih majskih do septembrskih vikendov. In tu je pa še tisti drugi bistveni del poante.[sm=bravo.gif]. ... Skratka, mi smo vsako leto bili dnevničarji v kampih, letos bomo pa pač za enak denar pridobili (oz. predvsem najini otroci in to je najbolj važno). To se nam bo prileglo. In prav je, da se vsakomur po njegovih željah.

(odgovor članu Uspešno)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
22.4.2009 17:51:16   
Katjusa
Uspešno poslala sem ti ZS.


(odgovor članu Uspešno)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšen odnos imate do delitve letnega pav...
23.4.2009 8:16:40   
viv_
Uspešno,

kljub zasebnim sporočilom še tule:

ena in ista tema je bila objavljena že 3x, tole je že četrtič. Eno objavo sem pustila, ostale sem brisala.

Tole temo zaklepam! Naprej se dogovarjajte preko z.s.-jev.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?