|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste že kosile letos?
22.4.2009 19:32:19   
Meggi
 Travo mislim. Meni je uspelo malo, ko vse naštimam, zmanjka bencina in konec veselja. Jezi me to, ker se potem tista drobna trava nosi povsod. Sploh, če mora mala pupa noter na wc,.. vse s seboj nese.user posted image  

Kako uporabite pokošeno travo. Jaz sem jo za zastirko v vrtu. Ohrani zemlja več vlage, pa še zeli ne rastejo.

A ja še to! Ali morda poznate koga ki prodaja rabljen traktorček za kosit? Nujno bi ga imela, da mi košnja ne vzame več 2 dniuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste že kosile letos?
22.4.2009 22:14:42   
2.2.
ja jaz sem danes že drugič kosila letos. travo ki se nabere v košu pa gre v humos-kjer dajemo samo to travo od košnje

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste že kosile letos?
22.4.2009 22:44:10   
Gina
Danes sem hecala sina, da naj jutri pokosi. No, ta teden mu ne uide. Je že precej velika.
Travo pustim na "travi". Če bi vse grabila, kar imamo za kosit, bi lahko menda celo popoldne samo to delala. Malo jo zajcu prinesem, to je pa tudi vse.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste že kosile letos?
23.4.2009 8:20:57   
Gordana-3
moj moz je vceraj ze 3. kosil. on je "usekan" na kosenje in sedaj prihaja obdobje, ko bo kosil vsak teden. travo pustimo kar na travi. grabimo je ne, ker je preveliko dvorisce, enkrat si je dal nastimat kos na kosilnico, pa ga je moral ene parkrat izpraznit ...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste že kosile letos?
23.4.2009 12:33:03   
Blueeyes
pr men trava sploh še ni tok velika da bi jo že 3x kosila al pa 2x kot nekatere... je glih tok da je... sem pa glih dons hotla kosit - včer je blo tko lepo vreme, pa sem upala da bo tud dons... tko da jutri je baje spet sonček, pa bom soseda prosila da mi zalaufa kosilnico... drgač pa čez vikend k bo moj doma mi jo bo on vžgal... pa da pokosim to kar štrli u luft... sam upam da ne bom šla pol takoj v P user posted image  user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste že kosile letos?
23.4.2009 13:31:45   
Anonimen
Še kakšen teden ne bomo, je še premajhna. Tudi jaz jo porabim za zastirko, kar jo je preveč roma na kompost. Seveda jo prej delno posušim, da ne zgnije vse skupaj.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste že kosile letos?
25.4.2009 8:21:53   
pikica36
mi smo že dvakrat kosili. trava , ki se nabere v košu pa roma za plot

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste že kosile letos?
27.4.2009 18:06:39   
ALWAYS LARA
kosili že 3x pa kmal bo treba spet. raste ko norc. mamo kosilnco s košem, trava gre v kompostnik

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste že kosile letos?
27.4.2009 18:32:20   
rija
evo, danes so kosili tretjičuser posted image

tudi mi razmišljamo o nabavi traktorčka....ker 4000 m2user posted image  kositi ni kar tak....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste že kosile letos?
27.4.2009 18:55:19   
ALWAYS LARA
hvala bogu mam za pokosit 10x manj kot rija..al pa še mal manj kot to :P

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste že kosile letos?
27.4.2009 22:31:14   
Meggi
Ja pridne. Pri nas pa SMO kosili. Vsak s svojo kosilnico. Nujno mormo od nekod prvčlečt traktor. Poleg šetanja in grabljenja me je še sonce napalil in me full roke srbijo. Ma kaj bomo na stare lete alergični na sončne žarke?

A ja če je kateri dolgčas, vabljena na grabljenje trave!

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste že kosile letos?
27.4.2009 22:36:46   
rija
ne, bi se pa lahko zmenile in krožileuser posted image  vsaj dolgčas ne bi biluser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste že kosile letos?
28.4.2009 0:11:01   
Meggi
Ej Rija, si mi dala pa idejo, da ubaram enga soseda pa si kupmo skupni traktor in se izmenično vozimo gor dol user posted image  Ne bi blo švoh, poleti pa brez majice.. kak črn ojačan.. a ?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste že kosile letos?
28.4.2009 15:22:09   
bumerang
Ja, že ene šestkrat ... grrr. Nazadnje tri dni nazaj pa je danes SPET trava tako visoka, da je SPET potrebna kosilnice. Košnje pa res ne maram! 


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste že kosile letos?
28.4.2009 15:40:41   
Pika Zoja
2x. Pri nas je bolj mrzlouser posted image .
Bo pa treba konec tega tedna zopet. Mi je lepo, da je trava lepo 'pristrižena' in urejena, samo ko pa je kar trajalo, da je malo k sebi prišlauser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?