|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj podariti
22.4.2009 23:08:33   
TinaV*
Starsema za 25 let skupnega zivljenja?
sem ciso brez idej zato vas prosim za nasvet ....sve je dobrodoslo da se lazje odlocim user posted image




_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj podariti
22.4.2009 23:14:01   
gita10
vikend paket v toplicah ali pa na  morju

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj podariti
23.4.2009 7:16:36   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

vikend paket v toplicah ali pa na  morju


Ravno to smo mi naredili in sta bila presrečna user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj podariti
23.4.2009 8:32:26   
zimbra
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

vikend paket v toplicah ali pa na  morju


Tudi mi, ker nista bila na poročnem potovanju. user posted image

Zraven pa smo otroci naredili en tak "scrapbook" album. Od babic in starih tet dobili stare slike iz njihovih otroških let, potem pa sestavili album od rojstva pa do današnjih dni. Najpomembnejše dogodke, poroko, rojstva otrok, potovanja itd. Na zadnjo stran, pa je vsak od ožje družine napisal lepo misel oz. željo.. Sta imela kar solzne oči in sta bila za ta album še bolj vesela kot za vikend paket.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj podariti
23.4.2009 8:35:12   
Anonimen
Mi smo za 40 let podarili digitalni fotoaparat. Od hčerkine družine pa sta dobila LCD televizor. Razmišljali smo pa tudi o darilnem bonu turistične agencije.

(odgovor članu TinaV*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj podariti
23.4.2009 8:36:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zimbra

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

vikend paket v toplicah ali pa na  morju


Tudi mi, ker nista bila na poročnem potovanju. user posted image

Zraven pa smo otroci naredili en tak "scrapbook" album. Od babic in starih tet dobili stare slike iz njihovih otroških let, potem pa sestavili album od rojstva pa do današnjih dni. Najpomembnejše dogodke, poroko, rojstva otrok, potovanja itd. Na zadnjo stran, pa je vsak od ožje družine napisal lepo misel oz. željo.. Sta imela kar solzne oči in sta bila za ta album še bolj vesela kot za vikend paket.



Album je vnukica podarila babici za 50 let. Pa jaz sem ga dobila za 30 in je bilo veliko veselje.

(odgovor članu zimbra)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj podariti
23.4.2009 9:11:03   
t5t6
jaz bi tudi toplice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj podariti
23.4.2009 9:45:25   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

vikend paket v toplicah ali pa na  morju


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj podariti
23.4.2009 10:05:09   
tinatona
Mi2 z bratom sva staršema podarila za 30. obletnico poroke nove poročne prstane. Sta bila full presenečena in full vesela. Ko smo se kasneje z njima pogovarjali še o drugih možnostih (boni za dopust, izlet - Bavarski gradovi,...), sta rekla da se jima zdijo prstani najlepše darilo (ker so simbol poroke).

LP

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?