|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:40:04   
ZmajTolovaj
Danes sem totalno slabe volje, in to zaradi službe, kar se zadnje čase čedalje pogosteje dogaja. Prej se mi niti ni.
Nič mi ne pomaga, da sama pri sebi vem, da nisem jaz zamočila, ampak šef se dere name čist neupravičeno. Samo zato, ker sem ravno tam zraven.
Drugač mi dol visi zanj, ampak včasih me tako zadene, pa ne dretje, ampak krivičnost vsega napiz**vanja, da mi gre od same togote na jok. Šef je en velik otrok in se z njim ne da razumno pogovorit, sploh ko je v elementu. Odštevam do porodniške, še 3 meseci.
Kako se odzovete v takšnih in podobnih situacijah? Ne bi se rada lepega dne zjokala vpričo njega in sodelavcev, čeprav se jih je že veliko (do vseh je kreten).


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:42:31   
Raho
Mrtvo hladno - čez eno uho not, čez drugo pa venuser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:43:58   
Najaa
Se strinjam z Raho, sam če si noseča, si še bolj občutljiva...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:45:31   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Se strinjam z Raho, sam če si noseča, si še bolj občutljiva...


To je sicer načeloma res, ampak jaz sem mojega oberführerja takrat nekam poslala, ko je bil preveč pametenuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.4.2009 21:46:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:51:16   
tailor
ne se pustit,kakšen dan mu povej svoje nazaj na lep način da te to moti in če se da na lep način pogovorit.tudi jaz imam šefico tako ki se včasih kar na vsepovprek dere ampak jaz sem ji dala lepo vedet da z mano pa ne bo tako govorila.
zdaj pa se še kr dobro zadrži pred mano (tudi jaz sem noseča) tudi tvoj šef bi lahko bil malo bolj nežen do tebe sploh zdaj ko si tako občutljiva da bi se za vsako figo zjokala.tudi meni je tako.
ne se pustituser posted image


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:52:03   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mrtvo hladno - čez eno uho not, čez drugo pa venuser posted image


Sej običajno to pali, ampak vsake toliko ... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:53:14   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: tailor

ne se pustit,kakšen dan mu povej svoje nazaj na lep način da te to moti in če se da na lep način pogovorit.


Saj to je  - ne da se. Tak bedast posmehljiv odnos ima, pa tud če mu kaj lepo poveš, bo naslednjič isto, ker v afektu pozabi na čist vse in reče tudi čist vse, kar mu na pamet pade.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:53:16   
diva 4
Prvo , ko bi povzdignil glas, bi ga nakurla nazaj, da se da z normalnimi decibeli tudi povedat , če je kaj narobe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:54:07   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mrtvo hladno - čez eno uho not, čez drugo pa venuser posted image


Sej običajno to pali, ampak vsake toliko ... user posted image user posted image user posted image



Enkrat ga dobi na foro: Ko bo vpil nate, mu reči: Kaj vpijete? Saj pa nisem gluhauser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:54:48   
Anonimen
ko je name vpil šef, sem se obrnila in šla stran. zdajšnji je pa prav milina proti prejšnjemu.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 21:55:32   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

ko je name vpil šef, sem se obrnila in šla stran. zdajšnji je pa prav milina proti prejšnjemu.


Ampak meni ni jasno, zakaj morajo tulit, ker s tem samo kažejo, da niso dorasli situaciji

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 22:00:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

ko je name vpil šef, sem se obrnila in šla stran. zdajšnji je pa prav milina proti prejšnjemu.


Ampak meni ni jasno, zakaj morajo tulit, ker s tem samo kažejo, da niso dorasli situaciji



tudi meni ne. takim je po moje brez veze sploh kaj rečt, ker te v afektu itak ne posluša, ampak samo rabi občinstvo. in najbolj ga zatreš, če se umakneš iz prizorišča.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 22:04:21   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

ko je name vpil šef, sem se obrnila in šla stran. zdajšnji je pa prav milina proti prejšnjemu.


Ampak meni ni jasno, zakaj morajo tulit, ker s tem samo kažejo, da niso dorasli situaciji



tudi meni ne. takim je po moje brez veze sploh kaj rečt, ker te v afektu itak ne posluša, ampak samo rabi občinstvo. in najbolj ga zatreš, če se umakneš iz prizorišča.


E, točno to. Saj pravim ... odštevam.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 22:14:12   
tailor
kaj je vedno tam z vami ? če ni pa se ga vsakič izogibaj in delaj svoje delo  

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 22:17:20   
ZmajTolovaj
Vsi skup smo v enem prostoru, on ma svoj kot samo malo pregrajen, pol pa od tam ven tuli na folk. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 22:25:35   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Vsi skup smo v enem prostoru, on ma svoj kot samo malo pregrajen, pol pa od tam ven tuli na folk. 


kupi mu megafon in mu povej, da ga slabo slišiš.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se ne pustit zj**
30.4.2009 22:28:41   
ZmajTolovaj
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se ne pustit zj**
1.5.2009 7:27:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Kako se odzovete v takšnih in podobnih situacijah?

Najprej mirno rečem:"Ne deri se name." Če to ne pomaga, je pa čisto odvisno od tega, kakšne volje sem v tistem trenutku. Včasih zamahnem z roko in rečem:"Ma ko te *ebe", včasih ga pa naderem nazaj.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se ne pustit zj**
1.5.2009 9:09:56   
rija
mogoče pa misli, da ti rabiš dretjeuser posted image

brez hecanja.

jaz sem imela dve delavki. prva taka, da če bi samo malo privzdignila glas, bi najverjetneje tulila kakšno uro v skladiščuuser posted image  ta druga pa  med zemljo in nebom. sem ji najmanj stokrat nekaj rekla pa nič. res.potem mi je enkrat dvignilo dekl, pa sem znorela, pa jo nakurila....in vidi čudo. slišala je.

res, ta je pač rabila, da jo nakurim, kakorkoli, da je to čisto zadnje, kar prakticiram na svojih delavkah.....ker se enostavno prej ni zbudila iz transa. pa tudi ni nikoli nič zamerila.

no, zdaj, ko smo začetne krčke zrihtali, pa tudi tej ni treba več decibelovuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se ne pustit zj**
1.5.2009 10:13:32   
Anonimen
Samo enkrat sem bila v taki situaciji, šefici sem pustila, da se je stulila do konca, potem sem ji mirno hladno rekla, da če jo kaj moti, naj to komot pove, se bom potrudila, da zadevo popravim, ampak naj si nikoli več ne drzne vpit name. Če tega ne dovolim niti možu, potem ima ona najmanj pravico do tega.
Uf, kako sem bila potem ponosna nase user posted image . Nikoli več ni tulila name user posted image .

Vsi delamo napake, vsak se kdaj zmoti, ampak se lahko to pove tako ali drugače. In dretje zagotovo ni način za konstruktivno reševanje težav, njegovih, mojih ali firmninih.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se ne pustit zj**
1.5.2009 11:10:57   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Danes sem totalno slabe volje, in to zaradi službe, kar se zadnje čase čedalje pogosteje dogaja. Prej se mi niti ni.
Nič mi ne pomaga, da sama pri sebi vem, da nisem jaz zamočila, ampak šef se dere name čist neupravičeno. Samo zato, ker sem ravno tam zraven.
Drugač mi dol visi zanj, ampak včasih me tako zadene, pa ne dretje, ampak krivičnost vsega napiz**vanja, da mi gre od same togote na jok. Šef je en velik otrok in se z njim ne da razumno pogovorit, sploh ko je v elementu. Odštevam do porodniške, še 3 meseci.
Kako se odzovete v takšnih in podobnih situacijah? Ne bi se rada lepega dne zjokala vpričo njega in sodelavcev, čeprav se jih je že veliko (do vseh je kreten).



Tud jaz delam s takim osebkom in vem kak se počutiš.

Samo jaz sem redkokdaj tiho. Ker me ne bo j...če me nima zakaj. Če pa ima slab dan, naj se spravlja nad nekom drugim.  Pol pač malo tulimo povprek...dam se pa jaz ne.! Pa jokam tud, pa ne zarad bolečine, amapak zaradi jeze...Boli pa itak.

Držim pesti...da bi ga minilo. Za mojga šefa vem, da ga ne bo nikol, sprijaznit s tem se pa tud ne morem. Povem mu, da je cepec, pa se skregava, se stuliva, pa greva svak na svoj konc...

Me pa to tud ubija, priznam...
Drži se... user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?