|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gliste
5.5.2009 21:30:11   
klara2007
zdravo,

mam par vprašanj glede glist.
stari smo 21m in smo imeli gliste. je bruhala, imela vročino...zdravnik je ugotovil da ima glistice. dobila je tabletke (6 pakiranih).
zanima pa me sedaj če se lahko ponovijo in če je to res da bi morala sedaj še enkrat v laboratorij da se vidi če smo jih odpravli (tako sem slišala).
res pa je da sedaj tudi manj je, drugače pa je razigrana, živahna, ne opazim nč čudnega razen tega da je ratala zelo zborčna pri hrani in da je prehlajena. pije pa ogromno.pokakano je najmanj 2x na dan.
aja pa še to. imam vitamine pikovit-mislite da bi ji dajala ker ne poje dovolj ali raje ne! lahko še samo povem da zjutraj pije mleko, potem poje ali banano ali kivi, potem ima juhico pa še kaj druga, popoldne jogurt ali kompot, zvečer pa večerja. sam da zvečer ne je, prav tako za kosilo ničesar če ni juhiceuser posted image
hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gliste
5.5.2009 21:43:14   
Anonimen
Joj moji Maši so se skoz ponavljale.Je pa vedno dobila dve dozi.Čez 3 tedne smo ponovili.Madona sem se počutila,ko da smo ta največji packiuser posted image
Nooo,potem smo pa ugotovili in od takrat imamo mit (trkam)-SUHA SALAMA.Očitno  ji ne predela al kajuser posted image

(odgovor članu klara2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gliste
5.5.2009 21:46:03   
Anja25
Kaj suha salama. Ne razumem. A gliste je dobila od suhe salame al kaj? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gliste
6.5.2009 5:00:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Kaj suha salama. Ne razumem. A gliste je dobila od suhe salame al kaj? user posted image user posted image


P mi je naštel možnosti in potem smo to ukinili in jih ni več.Jah ne vem.......Mogoče pa niso dobro obdelaneuser posted image

(odgovor članu Anja25)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?