|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2010
6.5.2009 19:20:34   
pikica36
vauuu nas se je pa kar nabralo. meni je danes izračunal PDP31.12. bom pa malo tu malo pa pri decemberkah

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januarke 2010
6.5.2009 21:23:35   
maja08
Ahoj!

Ja, pregled imam 18.5, PDP pa po mojem računanju 1.1.

Nočka.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januarke 2010
6.5.2009 21:44:27   
ursulina
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Uau Ursulina, vsaka čast za točnostuser posted image user posted image




user posted image  user posted image  user posted image  ja, ne moreš verjet, kajne? pa sva rekla, da bi pa drugega nekje spomladi, ampak ker nikoli ne veš kdaj se prime, smo pač začeli po novem letu in nam je hitro ratalo... zdaj samo upam, da dete ne prehiti in bo res čim kasneje v januarju user posted image  pa da naročamo samo eno torto za oba user posted image  - seveda pa lahko zaradi mene pride prej, samo da bo vse okey!


ja, plusek imamo, a ne punce, samo do tretjega meseca je res bolje da se ne govori naokoli... mene jezik srbi, ampak se zadržujem, čeprav ožja familija že ve... imamo namreč v familiji po moževi strani 4 user posted image napovedane za letos(oz. še januarja010). To bo pestro!

kdaj se boste naročile na NS? in kam?

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januarke 2010
6.5.2009 22:17:02   
tinncyka
hehe mene tudi že jezik srbi da bi povedala in tudi v našem sorodstvu pričakujemo 3user posted image  že letos 2user posted image  ena nosi user posted image user posted image user posted image user posted image  

NS se bom jaz naročila po prvem pregledu in nameravam za domžale.


_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januarke 2010
6.5.2009 22:18:56   
Zala01
Se vam lahko pridružim?
Danes sem naredila test in mi je pokazal user posted image ...sem srečna za znoret,izračunala sem , da imam PDP 13.1.2010. V katerem tednu ste šle na 1. pregled? Jaz sem se mislila naročit za naslednji teden v petek, pa ne vem, če je še prezgodajuser posted image

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januarke 2010
6.5.2009 22:19:20   
tinncyka
user posted image  
user posted image
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
user posted image
 
 
PDP           NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
 
01.1.2010   maja08(30)       (3user posted image , 1user posted image )       ?      18.5.09                ?
02.1.2010   pikica36 (38)     (5user posted image ,2user posted image )      Sg              ?                 ?
02.1.2010   Kika99   (27)     (1user posted image ,0user posted image )      ?        25.5.09                ?
02.1.2010   polho3006(33)    (1user posted image ,0user posted image )         ?     29.5.09               ?
03.1.2010   ursulina(30)        (2user posted image ,1user posted image )        LJ       19.5.09           ?
03.1.2010  memole80(?)      (2user posted image ,1user posted image )        ?                ?                ?
?                 polkadus   (?)      (3user posted image ,1user posted image )         ?                 ?            ?
03.1.2010     nony (?)            (?user posted image ,?user posted image )           ?               ?              ?
04.1.2010   katra55 (?)        (2user posted image ,1user posted image )           ?               ?              ?
07.1.2010   oton(?)               (2user posted image , 1user posted image )          ?              ?                ?
10.1.2010   žaži(29)              (2user posted image ,1user posted image )    Strunjan    20.5.09         ?
10.1.2010   nikita33(33)         (1user posted image ,0user posted image )        ?           10.6.09          ?
14.1.2010   tinncyka(19)       (2user posted image , 0user posted image )        CE       10.6.09          ?
               
 
______________________________________
 
TRENUTNO NAS JE 13 SREČK user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
 
 
 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?


    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu tinncyka)
  • Neposredna povezava do sporočila: 156
       RE: Januarke 2010
    6.5.2009 22:21:22   
    nikita 33
    Tinncyka ja seznam je ok, še nič otrok :) to je moj prvi.

    Tudi midva se nisva povedala nikomur, bova po NS...

    Lahko noč!

    (odgovor članu tinncyka)
    Neposredna povezava do sporočila: 157
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 7:26:08   
    katra55
    Ojla, jaz imam pregled 27.5., takrat bom v 9.tednu.
    Tudi v prvi nosečnosti sem šla na pregled v 9. tednu. Najbolje je na prvi pregled iti med 8. in 10. tednom, če je seveda vse OK.

    (odgovor članu nikita 33)
    Neposredna povezava do sporočila: 158
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 8:16:10   
    nony
    Dobro jutro....za na seznamček...imam 27 let.to je moj prvi otrok in prva nosečnost....za pregled pa še ne vem kdaj ga bom imela ker sem se preselila v gorico in moram najdt še enega ginekologa k ima fraj ,danes imam namen kr vse povrsti klicarit....

    _____________________________

    Upanje ostaja....

    (odgovor članu katra55)
    Neposredna povezava do sporočila: 159
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 9:16:58   
    Anonimen
    ej nony.....če iščeš v ZD Nova Gorica, ti jaz predlagam dr. Margičevo....je moja G in jaz sem blazno zadovoljna z njo....je full preprosta, prijateljska, pa tudi previdna in strokovna....samo pozitivno o njej! no, edino načakala se pa boš...ampak to se verjetno povsod....
    Drugače pa vsi full hvalijo G-je v Šempetrskem ZD.
    SREČNO!

    čestitke vsem nosečkam....

    jaz ostajam še v ozadju....

    srečno vsem!

    (odgovor članu nony)
      Neposredna povezava do sporočila: 160
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 9:24:57   
    nony
    No jaz sem najdla ginekologa ...in v pon.11.05 inam že pregled...

    _____________________________

    Upanje ostaja....

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 161
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 9:55:37   
    Zala01
    Nony kdaj pa si si zračunala PDP?

    (odgovor članu nony)
    Neposredna povezava do sporočila: 162
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:06:01   
    Žaži
    IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

    Se vam lahko pridružim?
    Danes sem naredila test in mi je pokazal user posted image ...sem srečna za znoret,izračunala sem , da imam PDP 13.1.2010. V katerem tednu ste šle na 1. pregled? Jaz sem se mislila naročit za naslednji teden v petek, pa ne vem, če je še prezgodajuser posted image



    Dobrodošlauser posted image

    Ko boš G klicala ti bodo pa kar oni povedali kdaj prideš in ne kdaj bi ti šlauser posted image . Ponavadi je prvi pregled od 8t dalje.


    Hmm, jaz bom do tretjega meseca že celemu svetu menda povedala da sem user posted image , nisem namreč vraževerna, pa jezik me preveč srbi in ljudje čudno gledajo, ko naenkrat ne smeš nič težkega dvigniti, pa kavo povsod zavračaš, pa cmeriš za prazen nič in podobno user posted image user posted image

    No, zaenkrat pri nas ve samo mož in ena prijateljica, hecam pa mamo da ji imam nekaj za povedat, pa ji je tako verjetno že jasno, ker ve da sva se odločila še za enega.....
    Drugače bom pa verjetno potem ljudem povedala po 1. pregledu, tamalemu sem dala delat majico z napisom Veliki bratec in jim bo morda potegnilo na pranovanju mojega RD, ko mu jo bom oblekla.
    Imam pa za seboj tudi eno abrazijo, ko na prvem pregledu ni bilo srčka in vem kako je če že vsi vedo, pa mi ni žal da sem povedala, ker so mi ljudje tudi v nesreči stali ob strani in me tolažili in razumeli, pa skozi pogovor sem lahko prebolevala, če pa nihče nič ne ve pa tudi govoriti o tem ne moreš. In v takšnih situacijah se vidi kdo ti res ob strani stoji....
    No, ravno vsakemo mimoidočemu pa sigurno še ne bom povedalauser posted image user posted image .
    Bodo videli ko se bom spet kotalila po svetuuser posted image .

    (odgovor članu Zala01)
    Neposredna povezava do sporočila: 163
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:07:02   
    nony
    IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

    Nony kdaj pa si si zračunala PDP?


    3.1.2010


    _____________________________

    Upanje ostaja....

    (odgovor članu Zala01)
    Neposredna povezava do sporočila: 164
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:27:50   
    Zala01
    [/quote]Dobrodošla

    Ko boš G klicala ti bodo pa kar oni povedali kdaj prideš in ne kdaj bi ti šla . Ponavadi je prvi pregled od 8t dalje.

    Vem to ja, ampak kaj ko si ne morem pomagati in sem tako nestrpna, da bi rada čim prej kaj vidla.

    (odgovor članu nony)
    Neposredna povezava do sporočila: 165
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:29:17   
    polho3006
    IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

    Hmm, jaz bom do tretjega meseca že celemu svetu menda povedala da sem user posted image , nisem namreč vraževerna, pa jezik me preveč srbi in ljudje čudno gledajo, ko naenkrat ne smeš nič težkega dvigniti, pa kavo povsod zavračaš, pa cmeriš za prazen nič in podobno user posted image user posted image  




    Jaz sem full težko tiho. Sedaj vejo dve prijateljici s katerimi si vse zaupamo in so oni dve tudi meni takoj povedali za user posted image  in sodelavka ker je pogovor, še poreden sem vedela da sem noseča, nanesel tako da sva se pogovarjali o tem.
    Mojim in njegovim domačim bova povedala po pregledu, ker...kaj pa veš...za kaj bi se veselili potem pa...
    Je pa težko biti tiho!!!!
    V službi bom pa povedala na svoj rojstni dan, ko bodo dopolnjeni 3 meseci.

    (odgovor članu Žaži)
    Neposredna povezava do sporočila: 166
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:29:21   
    Zala01
    Kakšno skrobacalo pa mi je nastalo v prejšnjem mojem postu, sem hotela citirati žaži, pa očitno ne znam. Mi zna katera pomagat, kako se to naredi?

    (odgovor članu Zala01)
    Neposredna povezava do sporočila: 167
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:38:58   
    Žaži
    IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

    Kakšno skrobacalo pa mi je nastalo v prejšnjem mojem postu, sem hotela citirati žaži, pa očitno ne znam. Mi zna katera pomagat, kako se to naredi?


    Če hočeš recimo mene citirat, klikneš citiraj nad mojim postom in potem pišeš dalje samo za zadnjim quote znakom dalje. No, eno vrstico presledka le naredi. Sedaj pa poskusi tole citiratiuser posted image


    Aja, drugače pa če greš prehitro na UZ se srček še ne vidi, in vse kar ti rečejo je to, da pridi čez en teden, da vidite če se je pojavil. V tem tednu čakanja boš pa samo trpela. Jaz že vem, sem dala to skozi. Zato se naroča po 8t, ker takrat se pa ziher vidi, tudi če si kasneje zanosila.


    (odgovor članu Zala01)
    Neposredna povezava do sporočila: 168
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:42:52   
    Žaži
    IZVIRNO SPOROČILO: polho3006


    V službi bom pa povedala na svoj rojstni dan, ko bodo dopolnjeni 3 meseci.


    A greva iz čistega štosa staviti da boš veliko prej povedala oziroma da te bodo pogruntaliuser posted image user posted image . A si predstavljaš kako pogosto boš v naslednjih 3 mesecih na lulanje letela, pa koliko pregledov boš imela recimo laboratorij in vsaj dva pregleda za katera boš verjetno v službi odsotna, pa samo čakaj ko ti bodo salame začele smrdeti in boš na wc bruhat letela......user posted image user posted image user posted image user posted image

    Mislim, upam da ne zameriš, čisto v štosu je vse to mišljeno, tako da ne boš zamerila, Ker bomo še dolgo skupaj na tej temiuser posted image user posted image

    (odgovor članu polho3006)
    Neposredna povezava do sporočila: 169
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:58:15   
    Zala01
    Če hočeš recimo mene citirat, klikneš citiraj nad mojim postom in potem pišeš dalje samo za zadnjim quote znakom dalje. No, eno vrstico presledka le naredi. Sedaj pa poskusi tole citiratiuser posted image
    IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

    IZVIRNO SPOROČILO: Zala01


    čakaj bom probala...samo pri meni je ful nekih quote-ov, tako da ne vem, če mi je uspelouser posted image




    (odgovor članu Žaži)
    Neposredna povezava do sporočila: 170
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 10:59:05   
    Zala01
    mama mia sem zabita..zakaj pa 3 okvirčki?!user posted image

    (odgovor članu Zala01)
    Neposredna povezava do sporočila: 171
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 11:04:58   
    polho3006
    Ja vem da bo težko biti tiho. Tako imam splanirano, kako mi bo uspelo...glede slabosti jih bom lahko vodila za nos ker imam zelo občutljiv želodec in sem morala zelo paziti kaj jem in mi je bilo večkrat slabo. Mislim da mi je bilo pred nosečnostjo bolj pogosto slabo kot sedaj, samo sedaj je ta slabost drugačna.
    Čeprav je velika verjetnost da bodo prej pogruntali kaj se dogaja v mojem telesu, ker nas je malo in ni težko opazovati spremembe.
    No bomo videli kako dolgo bom tihouser posted image

    (odgovor članu Žaži)
    Neposredna povezava do sporočila: 172
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 11:06:17   
    Žaži

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Počasi pa bo, samo vadi še....

    Pišeš za najbolj zadnjim /quote v citiranem sporočilu. Če pišeš pred tem bo tvoje besedilo znotraj citiranega.

    Ala, da vidimo.




    < Sporočilo je popravil Žaži -- 7.5.2009 11:08:39 >

    (odgovor članu Zala01)
    Neposredna povezava do sporočila: 173
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 11:19:36   
    Zala01
    IZVIRNO SPOROČILO: Žaži


    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Počasi pa bo, samo vadi še....

    Pišeš za najbolj zadnjim /quote v citiranem sporočilu. Če pišeš pred tem bo tvoje besedilo znotraj citiranega.

    Ala, da vidimo.





    ma sej mi je že prou nerodnouser posted image ...ma se moram to naučit...čakaj če bo ratalo

    (odgovor članu Žaži)
    Neposredna povezava do sporočila: 174
       RE: Januarke 2010
    7.5.2009 11:20:43   
    Zala01
    jupi jupi jupi...končno znam ...hvala ti tisočkrat žažiuser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Zala01)
    Neposredna povezava do sporočila: 175
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
    7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
    Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




    Gosta hrana.
    пеперутка16

    Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?