|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za rojstni dan
7.5.2009 16:29:37   
Anonimen
Rabim pomoč. Prijatelj ima rojstni dan in nimam pojma kaj naj mu podarim. Ve katera za kako ful dobro knjigo, ki bi bila všeč fantu, ki je mlajši od 30 let? A je to ok darilo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za rojstni dan
7.5.2009 16:31:22   
Kerensa*
Ja, to je dobro darilo, če fant rad bere.

Ne, to ni dobro darilo, če fant ne bere rad.

In "mlajši od 30 let"? Je to 29-letnik, ki ni več ravno fant, temveč moški, ali je to 15-letnik, ki prevere kvečjemu Playboy?

Človeka poznaš ti, ne mi na forumu. Če ti ne veš, kaj mu ustreza - od kod naj potem mi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za rojstni dan
7.5.2009 16:45:43   
muška
jaz moškemu - razen če vem da je zaprisežen intelektualec , ali knjigožer -> že tukaj moraš vedeti v kateri smeri , knjige ne bi kupovala.

pa saj to ni tako težko no. Se ukvarja s kakšnim športom? če je npr. kolesar, mu kupiš bidon, kolesarske rokavice, prva pomoč za kolearje ( vsebuje zračnico pa ne vem kaj še), energijske tablice,... je tekač npr. - v isto smer itn.  

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za rojstni dan
7.5.2009 19:04:35   
Anonimen
Naročnino na PLayboy...deluje od 15 do 30 leta.user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za rojstni dan
8.5.2009 1:37:52   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Naročnino na PLayboy...deluje od 15 do 30 leta.user posted image


user posted image  ja ta je dobra, to bo sigurn zazgalo...

Drgac pa jst kar pogosto dajem knjige prijateljem za darilo, sam vem, da berejo in tud priblizno kaj majo radi. Ne vem, men je bla zadnje case ful vsec knjiga Billa Brysona A Short History of Nearly Everything, taka super zadeva o velikem poku pa vse do razvoja civilizacij. Ne vem, men je ta primerna za kaksnega fanta, ki rad bere pa ki ga tud take stvari veselijo, da je mal radoveden in rad razmislja.

Zdej druga stvar, ki jo obcasno  kupim je pa kaksen CD al pa DVD. Al pa karte za v kino npr. Sicer pa s sportom (vsaj pri veliki vecini fantov) ne mores falit. Enkrat sem enemu zaprisezenemu kolesarju kupila knjigo o kolesarskih poteh po Sloveniji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za rojstni dan
8.5.2009 6:57:07   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Enkrat sem enemu zaprisezenemu kolesarju kupila knjigo o kolesarskih poteh po Sloveniji.


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?