|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
9.5.2009 22:38:11   
Jančika_
Bambus res zelo hitro raste, ampak pri nas se ni ne vem kako razrastel, pa ga ne omejujejmo. Mogoče, ker je pač med lopo in ograjo, ki imata obe temelje, ne vemuser posted image . Mož ne ve, koliko let ga imamo, moram tasta vprašat. Tudi k sosedu še ni zašel, na drugo stran ograje. Slike so posnete, samo mož ne kaže znakov, da jih bo še nocoj vzel z aparatauser posted image ...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
9.5.2009 23:39:41   
silvya
Če hočeš nekaj kar ni drago in ni strupeno je prava rešitev navadni glog. Cveti belo (ravno ta čas), sadike pa lahko nabereš tudi v gozdu. Pa še zdravilen je. Tudi sadeži so užitni.




< Sporočilo je popravil silvya -- 9.5.2009 23:45:04 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
10.5.2009 9:42:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Slike so posnete, samo mož ne kaže znakov, da jih bo še nocoj vzel z aparatauser posted image ...


user posted image hehe Jančika. Se nič ne mudi. Sej gre bolj za firbec kot kaj drugega. :)

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
10.5.2009 23:36:44   
Jančika_
No evo, naša goščava. Tu raste že najmanj 15 let, krotimo pa ga pravzaprav samo s košnjo. No, tu in tam izkopljemo kakšno korenino za koga, ki si hoče to nasadit. V 2-3 letih baje zraste do take višine, če posadiš korenino. Spodnji del je manj olistan, zato se tam vidi skoz, palice pa so uporabne kot fižolovke, bojda manj gnijejo kot navadne.

user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
10.5.2009 23:39:58   
Jančika_
Aja, tole je slikano z balkona v prvem nadstropju (omenjam zaradi perspektive in višine).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
11.5.2009 9:55:38   
honey
Jančika, dobr zgleda, samo dvomim, da bo to pri nas obstalo pozimi - bi bil povsem na odprtem, tako da močno dvomim, da bi bilo za nas.

Bumerang, kakšna rdeča bukev? Mi lahko poveš, kje si jo videla, da bi si jo šla ogledat? Pa to hitro raste?

Mika, hvala za link, si ga bom ogledala.

Čeprav zdaj me zelo mika (pa še celo možu je všeč) Spirea x vanhouttei - vanhuttijeva medvejka. Take lepe bele cvetove ima, jo ravno zdaj, v tem času gledam, jo ima skoraj vsak vrt. Jo imajo bolj kot grme, ampak mogoče bi dobro izpadlo tudi za živo mejo. Jo moram malo bolj preverit, kaj in kako. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
11.5.2009 9:59:17   
Volga
Kaj pa ruj? A mislite, da se ne bi dalo iz njega oblikovati živo mejo? Ne vem, jaz imam doma en grmič, pa zelo hitro raste, pa tako lepe rdeče barve je. Po moje bi šlo. Bumerang?


http://images.google.com/images?q=ruj&rls=com.microsoft:sl:IE-Address&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7ADBF_en&um=1&ie=UTF-8&ei=MNoHStSYMIGE_Aatl6CmBw&sa=X&oi=image_result_group&resnum=4&ct=title



< Sporočilo je popravil Volga -- 11.5.2009 10:00:45 >

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
11.5.2009 10:26:35   
honey
Volga user posted image super ideja 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
11.5.2009 13:07:00   
bumerang
Ruj je krasen ampak a ni prenizek za njene potrebe?
Piše, da bo zraven visoka stavba iz katere bodo dol gledali torej mora imeti rastlina vsak nekaj metrov v višino.
Čeprav, no, divje puščen lahko naredi kaka dva metra ampak potem sta tudi v širino.

Pojma nimam, kje sem jih videla, je bolj tako po spominu iz kake poti.

Rdeča bukev rase tako kot bukve, hitra ravno ni, nekaj srednjega. Tule je nekaj slik živih mej, je pa to rezana živa meja na ustrezno višino in širino.

http://www.trees-online.co.uk/images/purple-beech-fagus-sylvatica-pupurea-322.jpg

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://picture.yatego.com/images/469254ecbd8866.3/fagusSylvaticaPurpurea.jpg&imgrefurl=http://www.yatego.com/pflanzmich/p,469b4a05a119a,469254ecbd8866_3,blutbuche---fagus-sylvatica-purpurea&usg=__GnSYjl1aRfmiFFKdqXH3v61bwvQ=&h=298&w=420&sz=49&hl=sl&start=15&sig2=nCdU7ucp9TxjYRt-M-P-Tg&um=1&tbnid=GKkd-WoY4ryM9M:&tbnh=89&tbnw=125&prev=/images%3Fq%3DFagus%2Bsylvatica%2B%2527Purpurea%2527%26hl%3Dsl%26lr%3Dlang_it%26rls%3Dcom.microsoft:*:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7MEDA%26um%3D1&ei=7QUISt-lDsmOsAbzutnFCA

sama pa lahko iščeš pod:
Fagus sylvatica 'Purpurea'

Si pa jaz dela z rezano živo mejo na dva metra ali več ne bi delala oz. si ne predstavljam, kako mukotrpno je to.
Bambus je najboljša ideja.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
11.5.2009 21:08:44   
Nalina
Pikica-2 se je po sili razmer (zaradi pomišljaja v imenu user posted image ) preimenovala v Nalina, tako da odgovarja Pikica user posted image

Luštno izgleda tale bambus! Samo a je tudi spodaj kej obraščeno ali so bolj palice? Tu izgleda, kot da je zgoraj gost, spodaj pa ubistvu ne. Misliš, da če ga obrezuješ na neko višino, da se potem tudi zgosti?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj uporabiti za živo mejo?
11.5.2009 21:26:13   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Nalina

Luštno izgleda tale bambus! Samo a je tudi spodaj kej obraščeno ali so bolj palice? Tu izgleda, kot da je zgoraj gost, spodaj pa ubistvu ne. Misliš, da če ga obrezuješ na neko višino, da se potem tudi zgosti?


Res je, spodaj je gol. Nekje do višine dober meter recimo (moja otroka se komot sprehodita skoz, jaz se moram pa malo sklonit, sem pa "velika" meter pa pol). Tast pravi, da bi obrezovanje morda delovalo, če bi ga rezali še čisto mladega, zelenega, ker ko enkrat oleseni, spodaj izgublja listje in veje.

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?