|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtje, zatekanje....
17.5.2005 20:17:49   
Yasminka
Vsako jutro imam podobne tezavce. Na WC-ju nikakor noce it nic ven.... To traja tud po nekaj dni :hudicek:
Kako to resujete??? Donata ne prenasam, saj mi je po njem zelo slabo :ups: Namocene slive pa ne pomagajo.
Opazam pa tudi, da sem zjutraj zelo zaotecena (prsti, veke). V dveh dneh se zredim tud za 1,5 kg.... Pa se mi zdi da je to bolj voda.
Malce me ze grabi panika....:(

Y 9./10.t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaprtje, zatekanje....
17.5.2005 20:25:14   
Grascakinja
Zatekanje "rešujem" s pitjem fuuuul vode, pa 2x na dan po skodelico čaja iz njivske preslice, počitek in noge v luft.
Glede zaprtja pa ne bi vedela - lahko ti priporočam samo veliko veliko veliko zelenjave in sadja.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaprtje, zatekanje....
19.5.2005 7:53:05   
mishka
...zatekanje...manj slana hrana pa dosti počitka :zmeden:
...zaprtje...pri meni deluje edino 2 kivija na tešče in še kakšno jabolko povrh :bravo:...prava čarovnija...
...namesto donata pa ima podoben učinek tudi katerakoli mineralna voda, seveda taka z mehurčki...

Lepo nosečnost...:miska:

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaprtje, zatekanje....
19.5.2005 9:26:12   
soncek&luna
yasminka meni je pomagal sirup portalak...dobis ga v lekarni brez recepta...sicer traja par dni, da se "zadevica odpre" ;), ker je zelo blago zdravilo...pa tudi, ko zacne delovati, te nic ne "sraufa" in ne zvija...
pa tudi obcutek napetosti v trebuhu ti iznici...

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaprtje, zatekanje....
19.5.2005 12:09:38   
tulipan
Ojla, jaz bi se glede močnega zatekanja posvetovala z ginekologom...za vsak slučaj! Ker pretirano zatekanje ni normalno in ne zdravo za nosečnico, niti za otročička!
Smo pa različne, tako da bi ti res svetovala pogovor z gin..
Lp!:)

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaprtje, zatekanje....
19.5.2005 19:22:24   
yvon
pozdravljena,
sama sem imela velike težave z zaprtjem in zatekanjem, pa so mi svetovali otrobe z jogurtom, pa še mal sadja si not narežem, da ni preveč zanič :zmeden: in ti povem deluje :bravo::bravo:

poskusi zjutraj in po možnosti še zvečer

pa veliko užitkov

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?