|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Begonija Bonfire
18.5.2009 13:29:12   
fusia
Ali ima katera kaj izkušenj s to rožico? Jaz sem jo nasadila prvič in me malo skrbi, kako bo. Zdaj je posajena že kake tri tedne, pa se mi zdi da zelo slabo dela user posted image . Saj v tem času še ni moglo nevemkaj nastati ampak vseeno... bršljanke, ki sem jih nasadila ob istem času sedaj že kar nekako zgledajo, čeprav ne morem ravno reči da so zrastle...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Begonija Bonfire
26.5.2009 12:53:48   
fusia
A res  nobena nima izkušenj s to rožico? Takale je:

[link=http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.lwg.bayern.de/internet/stmlf/behoerden/lwg/gartenbau/zierpflanzenbau/24435/01_begonia_bonfire.jpg&imgrefurl=http://www.lwg.bayern.de/internet/stmlf/behoerden/lwg/gartenbau/zierpflanzenbau/24435&usg=__qzxb5GU_quWw9vZPQQzccDLdna0=&h=224&w=299&sz=93&hl=sl&start=6&tbnid=4WIxgRlEbYClJM:&tbnh=87&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dbegonia%2Bbonfire%26gbv%3D2%26hl%3Dsl][/link]


(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Begonija Bonfire
26.5.2009 12:55:59   
botrca
Povezava ne gre...imam pa letos prvič to rožo in je svetovna. Zakaj pa tebi ni ne vem, ker jaz grem po rože in mi sami nasadijo, samo povem kaj bi rada.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Begonija Bonfire
26.5.2009 13:02:59   
fusia
Očitno ne znam slikice prilepit user posted image

Botrca, a tebi že cveti? Drugače je to res lepa rožica. Včeraj sem gledala eno od teh, ki sem jo nasadila in ima že nastavljen en cvet tako da upam da kaj bo. Eno mi je pa naš mali škrat polomil tako da upam, da se bo obrasla.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.5.2009 13:18:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.5.2009 13:19:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Begonija Bonfire
4.6.2009 8:38:33   
pikica36
jaz imam nekaj takega , samo mislim da se ji reče bolivijska begonija. v nekaterih koritih so prav lepa , nekatere pa user posted image , pojma nimam kaj jim je. ena kolegica mi je zadnjič rekla, da jih je ožgalo sonceuser posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Begonija Bonfire
4.6.2009 15:32:02   
fusia
Pikica35 podobno je pri meni. Ene so še kar lepe in upam da bodo še lepše, ko se bodo razrasle, druge so pa prav zanič. Sem pa vprašala v vrtnariji in je prodajalka rekla, da morajo imeti vsaj malo sonca, ne cel dan senco.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Begonija Bonfire
4.6.2009 15:38:18   
Felicita
o, jest jih pa poznam pod imenom summerwings. kakorkoli, tem rožicam paše VELIKO sonca - mi imamo balkon obrnjen na jug in majo dejansko ČIST cel dan sonce, v najhujši poletni pripeki so na soncu pa delajo kot nore. rabijo sicer tut dovolj vode in malo gnojenja. so pa zlo občutljive za poškodbe, npr če jih poliješ z vodo po listih /cvetovih v soncu so takoj čist pikaste... sam se dokaj hitro 'opomorejo' oz. obrastejo.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Begonija Bonfire
6.6.2009 10:14:30   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

kakorkoli, tem rožicam paše VELIKO sonca


Jest sem očitno s temi rožami čisto falila. Ne vem od kje mi ideja, da so primerne za senco user posted image .

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?