|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZS miljontič verjetno
28.5.2009 9:02:17   
Anonimen
 Zakaj fali na desni strani tekst v ZS-jih? Ma sploh se ne da prebrat, lohk sam sanjaš, kaj ti je on drugi napisal....lohk ga sicer vprašaš, pa še enkrt napiše, sam še zmeri fali na desni strani, pa je isti drek. A se ne da to kok uredit? Tud če osenčim tekst, se ne vidi, mogoč če bi ga kopirala nekam, sam ljubi boh, to se mi pa tud ne dauser posted image . res ne.

Ma sama katastrofa je s temi ZSji, no. sej ste kul k s trudite, pa spremebe so vedno dobrodošle, sam fajn je pa če so na boljšuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZS miljontič verjetno
28.5.2009 10:51:53   
darja72
Meni ZS-ji sploh ne delajo.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZS miljontič verjetno
28.5.2009 10:54:33   
Anonimen
meni dela brez problema

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.5.2009 10:59:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZS miljontič verjetno
28.5.2009 21:33:09   
Jerneja_
Kaj pa vam ne dela? Ali lahko malo bolj široko opišete težavo, pošljete kakšen posnetek strani na pomoc@ringaraja.net? Katere brskalnike uporabljate? Ali ste pobrisali piškotke, zgodovino, zagnali antivirusni program?

Pri meni dela vse brez težav.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZS miljontič verjetno
28.5.2009 21:36:52   
Anonimen
no, kot sem rekla, ne vidi se del teksta na desni strani...tam, kjer je pač polje za besedilo, pol so pa na desni  povezave in takšno....kot bi ta del prekrival besedilo, tudi če se osenči, se še vedno ne vidi....ne vem pa kok nej to pošljem da bi se videlouser posted image
uporabljam pa mozillo, prej teh težav ni bilo....kot včasih, ko ktera ultra dolgi link prilepi in se razvleče pol pod vse, kar je tam na desni strani ( pa nimam linkov v ZS-jih, da ne bo pomoteuser posted image itak se sploh ne da prilepit aktivnega linka - ali pač?user posted image )

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZS miljontič verjetno
28.5.2009 22:18:41   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

no, kot sem rekla, ne vidi se del teksta na desni strani...tam, kjer je pač polje za besedilo, pol so pa na desni  povezave in takšno....kot bi ta del prekrival besedilo, tudi če se osenči, se še vedno ne vidi....ne vem pa kok nej to pošljem da bi se videlouser posted image
uporabljam pa mozillo, prej teh težav ni bilo....kot včasih, ko ktera ultra dolgi link prilepi in se razvleče pol pod vse, kar je tam na desni strani ( pa nimam linkov v ZS-jih, da ne bo pomoteuser posted image itak se sploh ne da prilepit aktivnega linka - ali pač?user posted image )



naredi print screen pa jim pošlji kot sliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZS miljontič verjetno
29.5.2009 22:15:04   
Jerneja_
Prosim, da mi na mail pomoc@ringaraja.net pošljete posnetke strani, napišete čim več podatkov o tem kateri brskalnik uporabljate, komu ste želeli poslati ZS pa ga niste uspeli, ali ste pobrisali piškotke in zagnali antivirusni program itd.

Zadeva je namreč stestirana na več nivojih in ni nobenih problemov. Če želite, da vam pomagamo potrebujemo vsaj malo več informacij.

Hvala!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZS miljontič verjetno
31.5.2009 8:17:54   
zvesta
Mene pa še zmeraj ZELO moti, da ne dobivam obvestil o ZS-jih na mejl. Groza!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZS miljontič verjetno
1.6.2009 14:05:57   
Jerneja_
Ali imate nastavljen aktiven mail, v osebnih nastavitvah?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZS miljontič verjetno
3.6.2009 6:07:36   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Ali imate nastavljen aktiven mail, v osebnih nastavitvah?


Ja, imam. Kak dan ima prebliske, pa pride kakšno obvestilo, potem pa spet nič. :(

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZS miljontič verjetno
3.6.2009 8:14:54   
Šaki
no bom kar tukaj vprašala,da na novo ne odpiram..

zakaj mi vedno ko
hočem pogledat albume vrže na zasebna sporočilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZS miljontič verjetno
3.6.2009 11:35:55   
Virtualna
****ti no...jaz sem sele danes dobila ZS z datumom 18.5. user posted image  kaj se pa greste tu gor, no...azurnost pa taka user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZS miljontič verjetno
4.6.2009 0:14:09   
rija
in meni cel čas utripa tista kuverta, kakorkoli, da nimam novea zsuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZS miljontič verjetno
4.6.2009 20:19:50   
Jerneja_
Rija, programerji bodo pogledali kaj je narobe, da vam kuverta utripa, ZS ja pa ni. Trenutno vam ne morem pomagati user posted image

Se pa opravičujem za nevšečnosti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZS miljontič verjetno
4.6.2009 20:58:05   
Jerneja_
Zadeva je urejena. Vsi, ki vam utripa kuverta prosim preverite VSA svoja sporočila, ker imate neprebrana sporočila na drugi ali tretji strani (kasnejši datumi). Ko boste odprli vsa neprebrana sporočila bo kuverta izginila. Napaka glede mailinga je sedaj 100% odpravljena, ZS ne bodo več zamujali in se pošiljajo redno naprej!

Rija, imate neprebrano sporočilo z dne 28/05/09.


(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZS miljontič verjetno
21.6.2009 18:15:00   
Anonimen
meni danes sploh ne dela zs. ne morem nič brati, ko kliknem, da bi prebrala sporočila. izpiše mi tole:

Notice: Undefined index: postBack in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 40

Notice: Undefined index: act in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 53

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153

Notice: Undefined variable: fromUserID in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 154

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153

Notice: Undefined variable: fromUserID in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 154

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153

Notice: Undefined variable: fromUserID in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 154

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153

Notice: Undefined variable: fromUserID in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 154

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153

Notice: Undefined variable: fromUserID in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 154

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153

Notice: Undefined variable: fromUserID in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 154

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153

Notice: Undefined variable: fromUserID in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 154

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153

Notice: Undefined variable: fromUserID in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 154

Notice: Undefined index: status in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 65

Notice: Undefined index: name in /var/www/sn/@engine/@class/PM.php on line 366

Notice: Undefined variable: fromUserIDMultiple in /var/www/sn/@engine/pages/PMFolderTemp.php on line 153


< Sporočilo je popravil Melodie -- 21.6.2009 18:16:00 >

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZS miljontič verjetno
21.6.2009 18:16:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Melodie

meni danes sploh ne dela zs. ne morem nič brati, ko kliknem, da bi prebrala sporočila.


Moraš prav tja nekam, kjer je od teama poslano ...ta ti ta ti je poslala sporočilo (podčrtano) pred cca tremi urami. Drugače se res ne da.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZS miljontič verjetno
21.6.2009 23:25:30   
Anonimen
potem mi je kmalu zatem začelo normalno funkcionirati. hvala vseeno.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZS miljontič verjetno
6.7.2009 14:52:04   
5ra8
A se dejansko kje vidi ko dobiš nov ZS? Včasih se je odprlo eno okno...zdej pa ne vem...

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZS miljontič verjetno
6.7.2009 21:33:41   
Jerneja_
Zgoraj levo, poleg moja RR vam utripa belo pisemce.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZS miljontič verjetno
7.7.2009 11:25:50   
5ra8
Hvala!

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZS miljontič verjetno
29.7.2009 12:50:27   
naja17
Ne bom odpirala nove teme, ampak meni ZS-jev ne odpira, jih ne morem pošiljat itd.??? Vedno mi piše napaka na strani user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZS miljontič verjetno
29.7.2009 14:13:57   
Jerneja_
Kateri brskalnik uporabljate? Ali ste kaj vmes brisali zgodovino, piškotke? Pošljite mi posnetek strani, ko vam napiše napaka na pomoc@ringaraja.net

lp

Jerneja

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?