|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 10:32:57   
skuštrana
Goldy, do daljnega, ker bom rodila v Ce user posted image Javi se, se zmeniva.

Bačko, pikepoke za psičko, mislim svašta...Mi imamo samojeda, ki ni napadalen in ge je isto enkrat kar tako za brezveze ugriznil en rotvajler, ki ni bil privezan, ker kao nič ne naredi. user posted image

Pokec, dobrodošla..user posted image

Mi2 z Arsenom sva pa danes sama in nimam pojma kaj naj počneva. Malo bova šla na sprehod, pa veliko počivalauser posted image

Imejte se lepo...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:10:21   
lino
July upam, da bo vse o.k. s tvojo psičko...tudi mi imamo pudla in sem sinu sedaj to prebrala in je bil kr jok (pa debata kk bi ga on zbincal, pa...)...mislim sej si sploh ne zamišljam kaj takega. Jst bi ZNORELA!!!!user posted image user posted image To, da bi šla do lastnikov bi se sigurno zgodilo, ampak bi bilo verjetno zelo ponesrečeno, ker bi res lahko za svojega psa še komu kaj nardila in pa na veterinarsko in na policijo bi javila TAKOJ, kaj me brigajo medsebojni odnosi, sej to, da maš napadalnega psa kr tk spuščenga tudi niso nikakršni odnosi...user posted image Joj kk sem jezna...user posted image user posted image user posted image In res, kaj če bi bil otrok????user posted image user posted image user posted image

Glede vseh bolanih otročkov...nej se čim prej pozdravijouser posted image user posted image user posted image je pa ta sprememba vremena kriva in je veliko ljudi sedaj zbolelo.user posted image

Pokec DOBRODOŠLA!!!user posted image user posted image

Moj je bil včeraj tudi na pikniku in bi moral tam spati...sva si s sinom prvo vse pospravila, spreoblekla posteljnine, se učila in pač vse postorila in se potem zvečer v mojo posteljo zavlekla in si privoščila nenormalne porcije sladoleda (vsak 1l) in se potem še cartlala (prav super je bilo...pasalo, pa še dojenčka je sinek zraven božal....) in potem je okoli 1 ure ponoči dragi domov prikolovratil...mu menda ni bilo za pit (je bil res trezen) in pa skrbelo ga je menda, če je doma vse še o.k....user posted image se mi je kr mal zasmilil ubožec...user posted image

Grem sedaj kuhat...



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:15:31   
harley
najprej čestitke Minči, sončki in pa Dreamhorse. super res, da ste vsi zdravi in da vse poteka brez težav....vse vam mal zavidamo user posted image

glede tega odtekanja vode al nečesa pač...je kar zoprno in me vsakič znova zaskrbi, ko čutim, da se mi je ulilo. zdaj, ko sem prebrala, da je baje to normalno za mehčanje MV in da so izcedki vse bolj vodeni, sem se kar mal pomirila.

kolegica je rodila dva mesca prezgodaj pa je dvakrat šla h G da ima sumljiv izcedek na hlačkah in jo je zdravnica poslala domov češ, da ji uhaja sam urin in ker ni nehalo, je šla spet tja in zahtevala, da jo pregledajo. uglavnm, imela je le še 10% plodovnice in so jo takoj poslali rodit.... pa kako to veš, da je nek narobe. mene je res kar mal strah, da bom kakšen pomemben znak spregledala. drgač pa brca še ful in tud kar agresivno tako, da z njo je verjetno vse v redu...kaj pa jaz vem, mal postajam živčna user posted image user posted image



(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:22:47   
lenika
Jaz pa mislim, da nas sedaj na koncu tako pogosto pregledujejo, da bi že opazili, če bi bilo kaj narobe, oziroma, če bi bilo plodovnice premalo.

(odgovor članu harley)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:32:01   
majana79
Pozdravček vsem!

Ste bile pridne s pisanjem, sem vas samo prebrala, nisem se pa nič oglasila. Nisem pri volji pisat, mojega user posted image že od petka ful glava boli in sem kar malo zaskrbljena. Če ne bo danes dobro, ga bom spravila kar na urgenco, ker tole ni značilno zanj...

harley, ravno prej sem mislila nate, kako sta s tvojo user posted image pa če se je njen oče še kaj oglasil... A si že kaj poiskala pravno pomoč? Jaz mislim da če mala brca, potem ji ni nič hudega. Pozorne moramo bit samo, če se preveč umirijo. Tako, da je sigurno vse ok, boš videla.

Midva sva včeraj po pol leta user posted image sestavila voziček, preverila kako gre lupinica gor, za user posted image sem že spakirala v torbo, še zase moram pripravit pa grem lahko rodit. user posted image Ampak vam dam prednost, tiste, ki ste na vrsti naslednji teden. user posted image

Pri nas je tako bedno vreme, mrzlo, da mi je prav zoprno. Ampak user posted image to ne moti, ker se spet kotali kot nor. Zdaj grem pa klicat domov k mojim. Včeraj jih nisem pa so že mislili da sem šla v P. user posted image


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:32:47   
sabsa
Sproročam, da se je v sredo, 27.5.2009, rodila najina Sara. Ob rojstvu je bila težka 2750 g in velika 49 cm. Čeprav nas je presenetila skoraj mesec prezgodaj, se obe dobro počutiva in sva prišli danes iz porodnišnice. Pozdravček vsem!

Držite se na porodih, ki prihajajo.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:41:48   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: sabsa

Sproročam, da se je v sredo, 27.5.2009, rodila najina Sara. Ob rojstvu je bila težka 2750 g in velika 49 cm. Čeprav nas je presenetila skoraj mesec prezgodaj, se obe dobro počutiva in sva prišli danes iz porodnišnice. Pozdravček vsem!

Držite se na porodih, ki prihajajo.


Čestitam za hčerko Saro in vam želim veliko lepih skupnih trenutkov. user posted image user posted image user posted image user posted image

Kar ne morem verjeti, kako nas po desni prehtevate.
Jaz imam do roka samo še 5 dni, pa sem še vedno doma.
Upam, da se naš Srečko tudi kmalu odloči priti na svobodo, saj je v trebuhu močno utesnjen.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:43:26   
smrketa24
Živjo punce!

Dolgo se že nisem javila, sedaj pa samo sporočam novičko, da se nam je 26.05.2009 ob 23uri in 56min pridružil sinček Matej. Ob porodu je imel 3285g in 51cm.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:50:54   
majana79


user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1. *alina*                  16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm  user posted image
2.  mojsonček            03.05.           12.06      ZOJA     2639 g  49 cm    user posted image
3.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
4.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image
5.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
6.  Minča                    30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm   user posted image
7.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO  3380 g   51 cm   user posted image
8.  dreamhorse          26.05.           03.06      ŽANA     3970 g   53 cm   user posted image
9.  sabsa                    27.05.           24.06      SARA     2750 g   49 cm   user posted image
10. smrketa24          26.05.                           MATEJ    3285 g   51 cm   user posted image



< Sporočilo je popravil majana79 -- 31.5.2009 11:56:33 >

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 11:55:07   
majana79
Čestitke obema, sabsi in smrketi24!!! user posted image user posted image

Punce veste kaj, jaz vam bom kar odprla temo na Starši čvekamo, pa se lahko sedaj več oglašate tam.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 12:04:33   
pokec3609
joj čestitke vsem novim mamicam in bebicam.

jst sem hotla prej k sosedi na kavo, pa me je tolk en krč zgrabil v nogi ( čist na vrhu noge) da tut na nogo nisem mogla več stopit.
sem se kr obrnila in šla nazaj domov.itak sem vsa čudna dons, čedalje bolj....če sedim mi ne paše, če hodim tut ne........se mi zdi ko vstanem da mi bo kar nekaj ven pogledalo......tko me firbec matra kak zgledajo popadki ( lastni mislim), da vsakič ko me kaj špikne začnem gledat na uro, pol pa nč iz tega.
Bi rada vsaj v tretje svoje popadke dočakala, da vidim kak to zgleda. ( do zdej dvakrat umetno od začetka do konca)
.....ma grem naprej kuhat, ( kar ne maram)

Vsem želim eno lepo popoldne.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 12:12:09   
mojjaka
Dober dan souser posted image !
jaz sem pa danes tako hecno razpoložena...kr na jok mi gre, apetita sploh nimam, strah me je CR...ker jutri tak čas bom že mamica...in še kr ne morem dojet!!!!
Saj sem ful vesela in komaj čakam na najinegauser posted image , samo....saj sama ne vem...
Danes ne kuham, grema k našim na kosilo...jaz itak nisem lačna...
Lepo nedeljo vsemuser posted image

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 12:17:33   
majana79
mojjaka, vse bomo v mislih s tabo, tako da kar brez panike. user posted image Je pa to čisto logično, da se tako počutiš. Ti kar jokaj če je treba. user posted image

Zdaj pa 'obvestilo' vsem junijkam, mamicam in user posted image , odprla sem temo na forumu Dojenček/Starši čvekamo, kjer se bo debatiralo o otročkih. Tema je odprta za vse, upam pa, da tale ne bo zamrla, dokler vse ne rodimo. user posted image

Evo, še direktni link: http://www.ringaraja.net/forum/m_4216689/mpage_1/key_/tm.htm#4216689



(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 12:29:02   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Čestitke obema, sabsi in smrketi24!!! user posted image user posted image


Tudi jaz se pridružujem čestitkam!!!!user posted image user posted image user posted image

Mojjaka danes sem se že kar nekajkrat spomnila nate.... sej bo, boš videla. Jutri boš že mamicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 12:37:47   
pokec3609
mojjaka.........držim pesti in vso srečo.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 12:54:01   
lenika
Sabsa in Smrketa 24 čestitke!user posted image user posted image user posted image

Mojjaka saj bo hitro konec. Še dobro, da si na vrsti takoj zjutraj, da ne boš čakala. Jutri boš pa že ponosna mamica. Drži se!

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 12:58:53   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika
Jaz sem še vedno tukaj, je pa danes 5 dni čez rok rodila moja prijateljica.

Lenika user posted image user posted image user posted image za tvojo prijateljico in novega user posted image . user posted image user posted image user posted image
Hvala za tolažbo, upam da ne bo moja Nina še zakuhala zdraven, no kosilo je pojedla, tk da upam da bo.

Pokec3609 dobrodošla med nami in navijamo zate. user posted image user posted image user posted image

Lino vidiš tvojemu možeku ni vseeno za vas, pa mu ni bilo do tega da bi se ga nacejal! user posted image

Majana79 user posted image user posted image user posted image za tvojega user posted image . Da bodo glavoboli minili.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 13:02:39   
Mala_princeska



user posted image user posted image user posted image Smrketa za Mateja

user posted image

user posted image user posted image user posted image Sabsa za deklico Saro.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 13:03:20   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Sabsa in Smrketa 24 čestitke!user posted image user posted image user posted image

Mojjaka saj bo hitro konec. Še dobro, da si na vrsti takoj zjutraj, da ne boš čakala. Jutri boš pa že ponosna mamica. Drži se!


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 13:04:37   
Ovnica78
ČESTITKE vsem novopečenim mamicam in atijem user posted image user posted image user posted image !!! Ta vikend je pa bil pester!

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 13:06:17   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: mojjaka

Dober dan souser posted image !
jaz sem pa danes tako hecno razpoložena...kr na jok mi gre, apetita sploh nimam, strah me je CR...ker jutri tak čas bom že mamica...in še kr ne morem dojet!!!!
Saj sem ful vesela in komaj čakam na najinegauser posted image , samo....saj sama ne vem...
Danes ne kuham, grema k našim na kosilo...jaz itak nisem lačna...
Lepo nedeljo vsemuser posted image



Mojjaka pa ne živčkat noooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Le pogumno, jutri bomo vse junijke v mislih s teboj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 13:06:30   
Hanuši
najprej čestitke obema novima mamicama
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
 
 
July tut jest miislim nate in na tvojo kužiko. Te vaščani so res grozni. Tudi jaz se sprehajam z mojouser posted image po vasi kjer imamo podobno situacijo. Pa sem ravno teden nazaj enemu kmetu, ki ima nem. ovčarja cel dan na ketni, zvečer ga pa malo spusti, rezultat pes je čist popadljiv, no vglavnem sem mu rekla, da, ko bom pa z vozičkom mem hodila pa tega psa nočem srečat spuščenega. Pa mi je odgovoril, da se bom pa pač drugje sprehajala, jaz sem mu pa kar zabrusla, ja, da on bo imel pa veterinarsko inšp. in policijo na dvorišču.
 
Mislim, če maš psa potem skrbi zanj, ne pa da ga imajo zato, ker kmetija pa pač zverino mora met. July še enkrat upam, da bo lepotička čim hitreje in s čim manj bolečinami okravala.
 
Pa en objemčekuser posted image  za vse bolne otročke. Da se čimprej pozdravijo, ker bodo ja ponosni starejši bratje in sestrice vsakčas postali.
 
Meni je pa včeraj tut tok trebuh otrdeval oz. je bil kar ves čas trd, da me je popoldan že prav hudirjevo pekoče bolel in vsakič, ko je mali razbojnik brcnil me je kar skupaj potegnilo. Moj je že zapaničaru, da me bo kar v P odpeljal. HB, da je njegova teta pediater in, da jo za vsak drek pokliče in ga ona malo pomiri.
 
Nič punce, držte se in vsaki, ki gre naslednja v P čim lažji in hitrejši porod pa po enouser posted image  za srečo.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 13:10:47   
Anonimen
ČESTITKE NOVIM MAMICAM!

saj vam ne sledim večuser posted image mi smo ravno iz kosila( smo bili pri tašči). sedaj grem pa aneja dam spat in vas grem brat in kaj več pokomentirat.



(odgovor članu Hanuši)
  Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 13:14:35   
Hanuši
aja pa seveda mojjaka zate pa tut pesti držim.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Noro, ko veš, da boš jutri takle čas že cartala, te pa čist razumem, da te zvija. Tut jest bi že mela štručko v rokah, sam, da bi pa zdele napovedano mogla it, bi me pa tut zvil.

Ampak to sploh ni važn, danes probaj kaj spat ponoči, če bo šlo, ker jutri boš pa naaaaaajsrečnejšiiiiii človek na tem planetu.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 14:03:48   
Anonimen
no pa mi je uspelo prebratiuser posted image

july08 jaz bi na tvojem mestu, kar policijo poklicala. pri nas vem, da so ene parkrat prišli policaji, ker se je pes samo potepal in so nas prijavili. je pa bil škotski ovčar, ki je res prijazen do ljudi in nikoli ni nikomur nič naredil ampak ko pač narava naredi svoje je šel na potepuser posted image .
res si ne predstavljam, kako so lahko lastniki zraven pa noben ne odreagira.

tecka upam, da si že boljše. meni je ponavadi zvečer slabo ko se najem in grem potem v posteljo. sem mislila včeraj tudi da bom kar user posted image . zgleda, da nas user posted image tiščijo na želodec in nam je zato slabouser posted image

pokec3609 dobrodošla!

mojjaka verjamem, da te stiska strah. probaj odmislit "slabe" stvari in misli nauser posted image , ki ga boš ju3 veselo cartala.- ti prav zavidam vešuser posted image

te "lažne popadke" oz. otrdevanje trebuha pa imam sedaj že tri dni in me prav jezi, da se nič resnega ne začne dogajat.
no strije sem pa fajn pokasirala-zraven- namreč imam jih že iz prveuser posted image pa so se mi sedaj nekatere še bolj grozno "poglobile" ali kako bi temu rekla.
spim pa vsak dan bolj grozno. lulat hodim po 5x na noč, pa potem ne morem nazaj zaspat in ko končno zaspim me spet lulat. upam, da bo res hitro mimo.
no danes pa so se začela "ta grozna" vprašanja. kaj ti še nisi šla; ali še ne misliš iti? ja madonca kako pa naj vem kdaj bom šla. dobro da me še niso začeli po telefonu gnjavit, ker to mi je pa res too much.
aja pa še zob me je začel pošteno bolet. sem bila pred enimi tremi meseci pri zobozdravniku in mi pravi, da to ni zob, da imam samo dlesen vnetouser posted image in sedaj me boli že tri dni- in sem skoraj 100% da je to zob. v glavnem danes sem že komaj kosilo jedla.

no sem se pa lepo razpisalauser posted image




(odgovor članu Hanuši)
  Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




zaščita po 1. menstruaciji po porodu
carmencita

Kakšno zaščito uporabljate med spolnim odnosom (v času dojenja)

KONDOM (48%)

NIMAM ZAŠITE (PAZIVA) (40%)

KONTRACEPCIJSKE TABLETE (kljub odsvetovanju zaradi dojenja) (2%)

DIAFRAGMA (1%)

SPREJ (spermicidi) (1%)

DRUGO (9%)


Število vseh glasov: 101

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!