|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
1.6.2009 23:52:47   
r1ta
Ne. Človek je človek in pes je pes. Trgovina je namenjena človeku. Pes nima tam kaj iskat.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 9:59:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Pa še to bi vprašala: zakaj pa vozite pse v trgovino za male živali? A zato, da si lahko kaj izberejo? Mislim, kot da tam ni vonjav, pa še razne živali imajo not od ptic do miši..., a to pa nič ne zmede psa?


Ja, itak, zato, da preluknja par žakljev hrane in si potem sam izbere, katera mu je najboljša. user posted image

Ma, ne, jaz ga bom vzela, ko bom šla kupovat oprsnico in novo ovratnico. Sem šla prejšnjič 2x brez njega - rezultat, premajha oprsnica in prevelika ovratnica. user posted image  Naslednjič gre z mano, da probam na licu mesta, ker mi je neumno metati denar stran.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 10:15:38   
tins
Imam doma kar velikega pseta, je pri nas v hiši,... ampak v trgovino noway. Če bi zavoha druge pse bi seveda začel prav po pasje ovohavat, se z njimi podit,.... ker se boji otrok bi hotel zbežat, hrup bi ga nevriral, če bi pa nam uspelo stopiti do mesnice, bi pa se mu zmešalo od dobrih vonjav.


user posted image user posted image
No, takole približno bi to izgledalo tudi pri nas, samo, da bi naš še lajal ob vsem tem.
Si pa res ne predstavljam, da bi se mogla, poleg animacije tamale v nakupovalnem vozičku, še z mojim psom pregovarjat. Ma potlej se mi pa res kar zmeša lahko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 12:51:39   
andreja32
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.



Pa še to bi vprašala: zakaj pa vozite pse v trgovino za male živali? A zato, da si lahko kaj izberejo? Mislim, kot da tam ni vonjav, pa še razne živali imajo not od ptic do miši..., a to pa nič ne zmede psa?

No zgleda, da se vse modernizira, v starih časih so se psi vozili samo na sprehod, sedaj pa zgleda, kot da eni ne morejo niti na wc brez njih.


Odgovor na tvoje vprašanje: psa sem do sedaj peljala v trgovino za male živali dvakrat,...pa še to ga ne bi , pa mi je  prodajalec sam to predlagal....težko je kupiti oprsnico prave velikosti brez da bi jo poiskusil na psu.....

drugače pa no vej....moj pes v štrcuno ne gre.....se mi preveč smili...


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 13:43:51   
mika
Ne da se mi vsega brat, bi pa na to gravžanje in ogabnost živali rekla samo tole......najbolj se nad higieno ponavadi zgražajo ravno tisti, ki imajo doma največjo svinjarjijouser posted image user posted image user posted image ....


(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 14:53:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ne da se mi vsega brat, bi pa na to gravžanje in ogabnost živali rekla samo tole......najbolj se nad higieno ponavadi zgražajo ravno tisti, ki imajo doma največjo svinjarjijouser posted image user posted image user posted image ....




hehe, bolj je fina, bolj je svina pravijo

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 15:04:44   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ne da se mi vsega brat, bi pa na to gravžanje in ogabnost živali rekla samo tole......najbolj se nad higieno ponavadi zgražajo ravno tisti, ki imajo doma največjo svinjarjijouser posted image user posted image user posted image ....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 16:26:14   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ne da se mi vsega brat, bi pa na to gravžanje in ogabnost živali rekla samo tole......najbolj se nad higieno ponavadi zgražajo ravno tisti, ki imajo doma največjo svinjarjijouser posted image user posted image user posted image ....




user posted image
Čista resnica.
Ljudem se ne gnusi spat en mesec v isti posteljnini(prebrano tukaj gor), gnusi se jim pa ena dlaka na hlačahuser posted image

Psi me v trgovini nebi motili, če nekdo skoči nekaj iskat, da se pa ljudje sprehajajo po centrih.....no to mi je pa v vsakem primeru čudno, s psom ali brez. Sem imela pa priložnost na dunaju videti pse po trgovinah. So imeli pa vsi nagobčnike. Sem prvič v življenju videla čivavo z nagobčnikomuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 19:09:50   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ne da se mi vsega brat, bi pa na to gravžanje in ogabnost živali rekla samo tole......najbolj se nad higieno ponavadi zgražajo ravno tisti, ki imajo doma največjo svinjarjijouser posted image user posted image user posted image ....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zgleda, da nas je kar nekaj packov tu na forumu ...po tvojeuser posted image


jaz pa poznam ravno obratno situacijo, tisti ki imajo pse in mačke v stanovanju imajo tako svinjarijo, da se ti gnusi kam usedit, ne pa da bi šel tja na obisk ...zato kar k nekaj družinam ne hodimo na obiske.



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 19:31:47   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.



Pa še to bi vprašala: zakaj pa vozite pse v trgovino za male živali? A zato, da si lahko kaj izberejo? Mislim, kot da tam ni vonjav, pa še razne živali imajo not od ptic do miši..., a to pa nič ne zmede psa?

No zgleda, da se vse modernizira, v starih časih so se psi vozili samo na sprehod, sedaj pa zgleda, kot da eni ne morejo niti na wc brez njih.


S sabo v trgovino jo vzamem, ko kupujem nekaj, kar moram probat - plascek pozimi (zaradi tega, ker jo je zeblo, sicer ne bi), varnostni pas za v avto, ovratnico recimo da lahko brez nje kupim, nagobcnik itd. Ce mi kaj slucajno vzame iz police (palcke ipd.) potem to pac kupim, a ne. Si pac sama "izbere" priboljske, pa kaj potem. Mimo zivali je ne vozim, ker jih ne smes vozit mimo zajcev, papig ipd.

Jaz vcasih res ne morem brez psa na wc user posted image  Ker mi potem praska po vratih in jo pac s sabo vzamem - manjse zlo, kot spraskana vrata. Pa v kopalnico gre tudi vcasih z mano in lezi na tepihu ali pa cekira dogajanje v tus kabini. user posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 19:32:34   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ne da se mi vsega brat, bi pa na to gravžanje in ogabnost živali rekla samo tole......najbolj se nad higieno ponavadi zgražajo ravno tisti, ki imajo doma največjo svinjarjijouser posted image user posted image user posted image ....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zgleda, da nas je kar nekaj packov tu na forumu ...po tvojeuser posted image


jaz pa poznam ravno obratno situacijo, tisti ki imajo pse in mačke v stanovanju imajo tako svinjarijo, da se ti gnusi kam usedit, ne pa da bi šel tja na obisk ...zato kar k nekaj družinam ne hodimo na obiske.






Uf, za take bi bila jaz vesela, ce ne bi k nam hodili. Tiste dve, tri dlake ze prezivis. Sam nasi obiski imajo radi nasega psa in jih dlake ne motijo. Cudaki, a?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 20:46:12   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: barika


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zgleda, da nas je kar nekaj packov tu na forumu ...po tvojeuser posted image


jaz pa poznam ravno obratno situacijo, tisti ki imajo pse in mačke v stanovanju imajo tako svinjarijo, da se ti gnusi kam usedit, ne pa da bi šel tja na obisk ...zato kar k nekaj družinam ne hodimo na obiske.




Kul! Pri nas taki obiski niti niso zaželeni. Naj rajši ostanejo v svojem sterilnem svetuuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 21:08:11   
maca m
Take debate so kr neki, vsaka po svoje nekaj klati, itak....vsak ima svoje mišljenje - nikdar konca.

Jaz imam ful rada živali, ne predstavljam pa si, da bi se vsak s svojim kužkom ali muco šetal po trgovini. Niso vsi lastniki psov isti.....ne skrbi vsak za svojega ljubljenčka tako kot bi moral (živali, ki so prišle v zavetišče verjetno niso imele prijaznih in skrbnih lastnikov....) Niso vsi kužki prijazni / napadalni, urejeni / bolhasti. Zato se ne more vseh metat v isti koš.

In tako kot ljudje so si tud živali različne in zato mislim, da se ne more kar v tri krasne posploševat. Marsikatera žival je bolj čista in spedenana od človeka, ampak to velja tudi obratno.

Če pride en pijan/umazan/smrdliv dec v štacuno ga vsi postrani pogledajo/mo. Kako bi pa odreagirali, če bi prišel taisti možakar z enim velikim umazanim/bolhastim Flokitom, ki bi renčal na vsakogar, stresal svoje bolhe zraven delikatese in čist slučajno skočil na polico, ker se lastniku itak fučka ali pa ga ne more zadržat, ker je preveč pijan?user posted image Ekstremi......itak, ampak zna se zgodit.

< Sporočilo je popravil maca m -- 2.6.2009 21:09:12 >


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
2.6.2009 21:37:01   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Ljudem se ne gnusi spat en mesec v isti posteljnini(prebrano tukaj gor), gnusi se jim pa ena dlaka na hlačahuser posted image




o to se pa spomnim- ko je bla ena anketa glede menjavanja posteljnine- pa nisem mogla verjet, da eni menjavajo 1x na 2 meseca!!!! seveda so umazanci, sam problem je ko oni to ne vidijo oz. se imajo za čiste..
pa tudi ne morem rečt, da so vsi, ki imajo živali v stanovanju umazani- pri enih smrdi ko kuga (imajo maltežana), pri drugih je vse ok (imajo 2 mački). drugih ne poznam.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 7:13:55   
mika
Ko sem bila še doma, sem v enem obdobju imela premraženega nemškega ovčarja, podedovano mačko, ninfo, ki sem jodobila za rojstni dan, morskega prašička, ki je sam prišel k nam na vrt in še dve posvojeni skobčevki. Vedno je bilo čisto in nikoli smrdelo. Še kolega, ki ne mara mačk in jih zavoha na kilometre, je rekel, da se pri nas sploh ne vonja po mački oz. polulanem pesku. Tudi dlak ni bilo, oz so bile samo na njenem stolu, ki sem ga redno čistila.

Sedaj, ko smo na svojem imamo samo psa, ta je pa zunaj.

Da so navidezni čistuni, največje packe sem pa se prepričala že tolikokrat, da je brez veze.

Ne vem kako imate ostali doma in me niti ne zanima.....samo zgražanje nad ogabnimi živalmi je pa mimo. Da ne govorim, ko sem pri eni takšni čistunki videla, ko je hrano iz krožnika vlila v školjko, pol je pa spustila vodo (v školjki) in nastavila krožnik, da se splahne. Ko je videla, kako sem gledala, je rekla:' se je školjka čista, jo skoz čistim.'
Ko bi imela vsaj pomivalni stroj, da bi se to not opralo....v glavnem za bruhat.....


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 7:23:13   
mika
Jaz imam ful rada živali, ne predstavljam pa si, da bi se vsak s svojim kužkom ali muco šetal po trgovini.
 
maca m, če je pes socializiran, mene ne moti, nikjer. V zagrebu imajo celo restavracijo, kjer lahko hodijo tudi kužki zraven, če so seveda socializirani.

Jaz z našo psičko ne bi mogla nikamor, ker bi vsakega obvohala, se cartala, lizala.....ima pa 70 kg...in če se tak pes nasloni za cartanje na nekoga, ziher ne bi bilo prijetno, ker ga lahko prevrne. ali pa ko hoče pobožat s tačko, lahko popraska, ker ima teško tačko ipd....majhni psi pa me ne motijo nikjer.

Čivava z nagobčnikom...user posted image user posted image user posted image user posted image , sam ziher prej čavsne, kot moj mastifuser posted image .

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 8:28:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mika


Ne vem kako imate ostali doma in me niti ne zanima.....samo zgražanje nad ogabnimi živalmi je pa mimo. Da ne govorim, ko sem pri eni takšni čistunki videla, ko je hrano iz krožnika vlila v školjko, pol je pa spustila vodo (v školjki) in nastavila krožnik, da se splahne. Ko je videla, kako sem gledala, je rekla:' se je školjka čista, jo skoz čistim.'
Ko bi imela vsaj pomivalni stroj, da bi se to not opralo....v glavnem za bruhat.....





mika, ti to resnouser posted image user posted image user posted image user posted image  đizs.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 9:06:31   
liliana
No, jaz pa pravim....žival je žival in ni človek......in mi nikoli ne bo jasno, kaj ima pes od tega, da gre z ljubečim lastnikom v trgovino s špecerijo, k mesarju, k frizerju, v trgovino z oblačili, v kino, v gledališče, na banko, na pošto......pa naj je še tako čist......

Če ima nekdo psa naj ga tretira kot psa ne pa, da dela človeka iz njega in ga vozi po nakupih namesto, da bi ga peljal v naravo na sprehod.....tu naj se zganejo borci za zaščito živali, ne pa da se samo zgražajo nad tistimi, ki nosijo usnjene torbe in škornje.....user posted image


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 9:16:00   
higuys
Ne vem kako imate ostali doma in me niti ne zanima.....samo zgražanje nad ogabnimi živalmi je pa mimo. Da ne govorim, ko sem pri eni takšni čistunki videla, ko je hrano iz krožnika vlila v školjko, pol je pa spustila vodo (v školjki) in nastavila krožnik, da se splahne. Ko je videla, kako sem gledala, je rekla:' se je školjka čista, jo skoz čistim.'
Ko bi imela vsaj pomivalni stroj, da bi se to not opralo....v glavnem za bruhat.....



in potem se čudiš , da ne moreš požirati (malo heca) ....še meni se je zdaj kava zataknilauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 9:56:37   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No, jaz pa pravim....žival je žival in ni človek......in mi nikoli ne bo jasno, kaj ima pes od tega, da gre z ljubečim lastnikom v trgovino s špecerijo, k mesarju, k frizerju, v trgovino z oblačili, v kino, v gledališče, na banko, na pošto......pa naj je še tako čist......

Če ima nekdo psa naj ga tretira kot psa ne pa, da dela človeka iz njega in ga vozi po nakupih namesto, da bi ga peljal v naravo na sprehod.....tu naj se zganejo borci za zaščito živali, ne pa da se samo zgražajo nad tistimi, ki nosijo usnjene torbe in škornje.....user posted image




Se strinjam.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 10:21:00   
dadica
Predvsem v zimskih mesecih so na RR debate, kako mamice otoke vozijo v nakupovalne centre, same pa medtem pijejo kavice, večina jih je takrat proti temu, ker so mnenja, da naj rajši gredo z otrokom na sprehod!!! Tukaj je podobno, pes ne sodi in nikoli ne bo sodil v razne centre in živilske trgovine.Enostavno je pes najbolj srečen v naravi. In ja, motijo me v trgovinah in centrih, ne motijo pa me recimo na terasi kafiča, restavracije in podobnih zunanjih stvareh!

lp dadica

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 10:33:31   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

No, jaz pa pravim....žival je žival in ni človek......in mi nikoli ne bo jasno, kaj ima pes od tega, da gre z ljubečim lastnikom v trgovino s špecerijo, k mesarju, k frizerju, v trgovino z oblačili, v kino, v gledališče, na banko, na pošto......pa naj je še tako čist......

Če ima nekdo psa naj ga tretira kot psa ne pa, da dela človeka iz njega in ga vozi po nakupih namesto, da bi ga peljal v naravo na sprehod.....tu naj se zganejo borci za zaščito živali, ne pa da se samo zgražajo nad tistimi, ki nosijo usnjene torbe in škornje.....user posted image




Pa saj ni zdaj to, da bi psa namenoma vozil v gledališče ... pa kam si še rekla, na pošto in v trgovino.

Pač je kuža družinski član, to je enkrat ena, in se ga vzame s seboj čimvečkrat se da. Ker gre rad in ker ga v današnji naglici življenja pač spotoma še sprehodiš.
Npr. mi gremo popoldne v knjižnico. Do tja je ravno dovolj daleč, da se kuža spotoma lepo sprehodi in da ga ne peljem ven sam lulat in kakat na brzino, za kar bi mi, če ga ne bi vzela s seboj po opravkih, ki jih imam (npr. tokrat knjižnica pa še kakšna trgpvina spotoma), ostalo časa.
Potem se pač včasih zgodo, da na tisto stran knjićnice, kjer so vrata ins e da psa privezat, z vso močjo nažiga sonce. In bi pes bil revež, če bi moral čakat tam. Zato ga pač peljem v knjićnico in ga tam nekje pri kraju privežem, da čaka.
Isto v trgovskem centru. Do tja je ravno prav sprehoda, nujno je treba iti, pes tudi mora nujno na sprehod, pa se ga vzame s seboj. In da ne čaka zunaj na vročem soncu, ga pač dam notri in me s sinom čakata na klopci v centru, da jaz grem v trgovino.
Meni se to res ne zdi niti mučenje živali niti nič posebnega, kar se tiče (ne)higiene zaradi tega v trgovini.


< Sporočilo je popravil Splišni -- 3.6.2009 10:34:45 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 10:44:06   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: barika

jaz pa poznam ravno obratno situacijo, tisti ki imajo pse in mačke v stanovanju imajo tako svinjarijo, da se ti gnusi kam usedit, ne pa da bi šel tja na obisk ...zato kar k nekaj družinam ne hodimo na obiske.




Se ti ne zdi da si mogoče mal preveč posplošeno tole napisala?? Ne pretiravaj, ker ni povsod isto pa še to se je potrebno zavedat, da v tem primeru ni kriv pes ampak sami ljudje, imeli psa ali ne bi bilo najbrž enako mogoče z malo manj dlak pa z več druge navlake.


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 10:44:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mika, ti to resnouser posted image user posted image user posted image user posted image  đizs.....


čist resno. Moja mama je pri njej jedla neko župo al kaj...ne spomnim se.... in je fasala tako drisko, da se ji je skoraj zmešalo. sej je možno, da je bila  kakšna viroza, samo se je odločila, da pri njej ne bo več nič jedlauser posted image , ker je pretrpela kristusove muke.

haj gajs, jaz pri njej samo pijem, kozarcev pa menda ne splahnjuje notuser posted image ...sicer sem pa bolj redko pri njej.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 11:36:08   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ko sem bila še doma, sem v enem obdobju imela premraženega nemškega ovčarja, podedovano mačko, ninfo, ki sem jodobila za rojstni dan, morskega prašička, ki je sam prišel k nam na vrt in še dve posvojeni skobčevki. Vedno je bilo čisto in nikoli smrdelo. Še kolega, ki ne mara mačk in jih zavoha na kilometre, je rekel, da se pri nas sploh ne vonja po mački oz. polulanem pesku. Tudi dlak ni bilo, oz so bile samo na njenem stolu, ki sem ga redno čistila.

Sedaj, ko smo na svojem imamo samo psa, ta je pa zunaj.

Da so navidezni čistuni, največje packe sem pa se prepričala že tolikokrat, da je brez veze.

Ne vem kako imate ostali doma in me niti ne zanima.....samo zgražanje nad ogabnimi živalmi je pa mimo. Da ne govorim, ko sem pri eni takšni čistunki videla, ko je hrano iz krožnika vlila v školjko, pol je pa spustila vodo (v školjki) in nastavila krožnik, da se splahne. Ko je videla, kako sem gledala, je rekla:' se je školjka čista, jo skoz čistim.'
Ko bi imela vsaj pomivalni stroj, da bi se to not opralo....v glavnem za bruhat.....





user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?