|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Victoria`s Secret
8.6.2009 11:21:56   
anchy_
Tako, rabim malo pomoči. user posted image

Namreč na Vs strani sem našla eno tako hudo oblekico in kopalke, in jaz bi to sedaj imela user posted image .
Cena je super - ok, s poštnino in carino pa sploh ne več user posted image

Zanima me, ali cariniki vedno odprejo paket in pogledajo račun in potem nabijejo ddv (ker carine naj ne bi plačala ker vrednost paketa ne presega 150 eur)?user posted image

Druga stvar so pa velikosti številk. Kot sem brala po drugih forumih, naj bi bile številke večje od naših (se bom zmerila, imajo lestvico za vsak slučaj seveda), pa me zanima če ima katera izkušnje s tem.

In recimo kake + in - glede naročila, kvalitete ipd.

Hvala za pomoč in lep dan še naprej.


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Victoria`s Secret
8.6.2009 11:23:34   
hubi
A pa pošiljajo v Evropo?user posted image

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Victoria`s Secret
8.6.2009 11:28:37   
anchy_
ja naj bi. Tm ko se logiraš je Slovenija na izbiro, tako da bi mogli. In kot sem brala po forumih so punce že naročale in dobile. Ampak se mi zdi tale forum bolj zanesljiv in všečen, pa sem si rekla, da raje vas tle povprašam user posted image

_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Victoria`s Secret
8.6.2009 13:34:48   
Arwenko
Jaz sem si kupila perilo pred enim mesecem ko sem bila v ZDA, moja izkušnja s številkami, čisto nič se ne moreš zanašat, tak da jaz po internetu nebi upala kupit, razen seveda če nisi ono čisto po "jusu". Drugače pa dostavljajo v Evropo in baje tudi kar hitro pride.

Je pa super drugače, tako kvaliteta kot tudi cena meni ni bila pretirana.

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Victoria`s Secret
8.6.2009 14:47:36   
juniorka
A v Zagrebu pa ni vec te trgovine?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Victoria`s Secret
8.6.2009 19:14:43   
helloKitty
Kukr jst vem, so VS trgovine samo v ZDA.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Victoria`s Secret
8.6.2009 22:30:37   
tt79
Trgovina je tut v ZG, ziher, sam imajo ful slabo izbiro. Js sicer še nisem naročala preko neta, ker gre moj vsake kvatre službeno v zda, pa mi izbrano prinese, številke pa ne vem, kako bi primerjala z našimi.

Js sem pred Victorio nosla modrce triumph št. 80D, victorio nosim 38DDuser posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
9.6.2009 17:55:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Victoria`s Secret
9.6.2009 22:39:00   
rija
kar sem jaz vs kupila preko neta, enkrat so mi celo carinili, je bilo eno samo veliko sranje.

na slikah ah in oh in sploh, v živo pa dobiš boljšo pižamo v beti etc.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Victoria`s Secret
11.6.2009 9:26:14   
anchy_
hej!

punce, najlepša hvala za odgovor. sej mal me je strah naročiti kar tako na blef, razmišljam da bi raje počakala in mi potem čez 2 meseca kolegica prinese ker je trenutno v nyc in se vrne septembra. sicer bo konec sezone ampak kaj čmo user posted image

Zdi se mi butasto dajat 20 % ddv-ja našim + carino pa ptt je full drag. bom pač počakala in bo za naslednjo sezono user posted image

v Zg pa, kot sem brala ni Vs trgovina ampak imajo neke izdelke ampak na črno, ker Vs ne dovoli prodajo komurkoli drugemu.

No, toliko še od mene.

Lp


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Victoria`s Secret
11.6.2009 20:13:02   
Bong
IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Trgovina je tut v ZG, ziher, sam imajo ful slabo izbiro. Js sicer še nisem naročala preko neta, ker gre moj vsake kvatre službeno v zda, pa mi izbrano prinese, številke pa ne vem, kako bi primerjala z našimi.

Js sem pred Victorio nosla modrce triumph št. 80D, victorio nosim 38DDuser posted image


Victoria Secret ni enako Woman Secret. Woman Secret pa so po vsej Evropi, so bili pri nas in so v Zagrebu. VS pa ima trgovine izključno samo v ZDA.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Victoria`s Secret
12.6.2009 18:48:43   
helloKitty
Men se je tud zdel, da misliš za Woman Secret. Včasih je bila tud na Čopovi.

(odgovor članu Bong)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...





5ri



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!