|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pavabljena na valeto
9.6.2009 21:19:29   
zoyaa
en lep dober večer...birmanka me je povabila na valeto in me zanima....kaj se od taki priložnosti daje....imam v mislih da ji dam denar in še nekaj zraven....nekaj za spomin. nebi pa rada pretiravala....denarja bi ji dala približno toliko kot pride večerja v restevraciji, toda ideje kaj naji kupim zraven pa še nimam

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pavabljena na valeto
9.6.2009 22:10:27   
*Pija
Koliko jaz vem in je v naši navadi se za valeto ne daje nič. Če pa želiš ji pa podari kakšen bon v njeni kakšni ljubi trgovini naprimer new yorker h&m ali kaj takšnega.user posted image Pri nas se nikoli ni obdarovalo za valeto. 

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 8:28:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Pija

Koliko jaz vem in je v naši navadi se za valeto ne daje nič.


Enako. To se pač more narest. Ob maturi ravno tako nič. Ob diplomi se pa že da kaj pogovarjat user posted image

(odgovor članu *Pija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 8:32:15   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: *Pija

Koliko jaz vem in je v naši navadi se za valeto ne daje nič. Če pa želiš ji pa podari kakšen bon v njeni kakšni ljubi trgovini naprimer new yorker h&m ali kaj takšnega.user posted image Pri nas se nikoli ni obdarovalo za valeto. 

Pri nas se za valeto nič ne da, medtem ko za maturantski ples pa.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu *Pija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 8:50:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: *Pija

Koliko jaz vem in je v naši navadi se za valeto ne daje nič. Če pa želiš ji pa podari kakšen bon v njeni kakšni ljubi trgovini naprimer new yorker h&m ali kaj takšnega.user posted image Pri nas se nikoli ni obdarovalo za valeto. 

Pri nas se za valeto nič ne da, medtem ko za maturantski ples pa.


Brez zamere, ampak res si ne predstavljam, da je treba tudi za valeto obdarovati... user posted image user posted image user posted image Še za maturo se mi zdi, da nekateri krepko pretiravajo.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 9:33:00   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: zoyaa

en lep dober večer...birmanka me je povabila na valeto in me zanima....kaj se od taki priložnosti daje....imam v mislih da ji dam denar in še nekaj zraven....nekaj za spomin. nebi pa rada pretiravala....denarja bi ji dala približno toliko kot pride večerja v restevraciji, toda ideje kaj naji kupim zraven pa še nimam



raje ji res kak bon podari!
Saj ni v navadi da  za valeto dajemo darila, je  pa vsaka pozornost dobrodošlauser posted image

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 10:08:03   
zoyaa
no zadeva je taka, valeto imajo v restavraciji, povrh pa še ansambel....kar je vsekakor pretiravnje....nameravla sem ji dat denar v vresnosti večreje v upanju da si bo s tem plačala kako uro vožnje-dela izpit za skuter....sem razmišljala in se odločla da bom se potrudla in  ji sestavla verz....kr bo to cenla bolj kot denar
Zanimalo me je predvsem to če je v navadi obdarovanje ob valeti.....tako da vsem hvala
Zato tudi sama nebom pretiravla....se bom potrudla da nebomuser posted image

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 11:30:41   
Bojana82
Za valeto običajno ni obdarovanja....

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 11:39:55   
noranate
To je pa več kot pretiravanjeuser posted image . Večerja v restavraciji za VALETO, obdarovanje... Saj ni diplomirala?!

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 14:32:54   
*Pija
Ojoj so te valete postale moderne. Mi smo jo imeli v avli šole brez plesa in načičkanih oblekc. Ko pa sem imela maturantski ples pa nisem tudi nič dobila razn za končano maturo. Verz pa res ni slaba ideja saj bo to imela na spomin na končano oš saj na konc koncev je tudi to nek lep dogodek. Denar za valeto pa se mi res ne zdi primeren.user posted image

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 14:41:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: *Pija

Ojoj so te valete postale moderne. Mi smo jo imeli v avli šole brez plesa in načičkanih oblekc. Ko pa sem imela maturantski ples pa nisem tudi nič dobila razn za končano maturo. Verz pa res ni slaba ideja saj bo to imela na spomin na končano oš saj na konc koncev je tudi to nek lep dogodek. Denar za valeto pa se mi res ne zdi primeren.user posted image


ma daj, birga take otroke za verze user posted image

(odgovor članu *Pija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 14:46:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zoyaa

no zadeva je taka, valeto imajo v restavraciji, povrh pa še ansambel....kar je vsekakor pretiravnje....nameravla sem ji dat denar v vresnosti večreje v upanju da si bo s tem plačala kako uro vožnje-dela izpit za skuter....sem razmišljala in se odločla da bom se potrudla in  ji sestavla verz....kr bo to cenla bolj kot denar
Zanimalo me je predvsem to če je v navadi obdarovanje ob valeti.....tako da vsem hvala
Zato tudi sama nebom pretiravla....se bom potrudla da nebomuser posted image



ne morem si kaj, da ne prasnem v smehuser posted image user posted image user posted image

ti se kr tolaži....je.be se njim za verze....keš šteje....tak pač je dandanes.

sicer pa jaz ne vem kaj se to dogaja, ampak da se gre in se vabi na valetouser posted image

mi smo bili ful srečni, da smo bili lahko sami, brez staršev in kontroleuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pavabljena na valeto
10.6.2009 17:44:18   
*Pija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

ma daj, birga take otroke za verze user posted image


Ja saj imaš prav.user posted image Ampak eni so take nežne dušiče ali pa kaj nevem, ker je avtorica zapisala da bo to cenila po tem sem sklepala. Sicer pa se kar strinjam. Ti otroci danes, če ne prinešeš ferarija domu al pa 100€ za žepnino tako ali tako nič ne cenijo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pavabljena na valeto
15.6.2009 7:03:00   
zoyaa
no samo tolo...niso vsi  isti in moja birmanka na srečo ceni verze....saj sama piše pesmi...
in da poročam...res je bla veselauser posted image , ( sem se potrudla in verz sestavla sama) saj se je treba za verz bolj potrudit, kot pa it v trgovino kr po nekaj

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pavabljena na valeto
15.6.2009 13:03:44   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: zoyaa

no samo tolo...niso vsi  isti in moja birmanka na srečo ceni verze....saj sama piše pesmi...
in da poročam...res je bla veselauser posted image , ( sem se potrudla in verz sestavla sama) saj se je treba za verz bolj potrudit, kot pa it v trgovino kr po nekaj



Superuser posted image user posted image

(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?