|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zložljiv pavilijon
18.6.2009 22:38:21   
mala zirafa
Kako se vam zdi?Ali se res zelo gunca, kot v trgovini?res da tam ni privezan z vrvmi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zložljiv pavilijon
18.6.2009 22:56:31   
darja72
Ta, sicer zelo "elegantna" in enostavna rešitev se na žalost hitro polomi oz. moraš biti zeloo pazljiv pri zlaganju. Priporočam tudi, da ga počez privežete še z dodatno napenjalno "gurtno". Dobiš jih na bolje založenih pumpah (uporabljajo se za prevažanje tovora ali pa npr. kajakov). Aja, zaradi vetra. Da nimaš potem letečega pavilijona.user posted image

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zložljiv pavilijon
19.6.2009 8:32:24   
mala zirafa
Potem to odpade.da dam 80 evrov in semi vse skup polomi, ni šans.Navadni pav. so mi zoprni za sestavljat pa še dosti prostora vzamejo te cevi.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zložljiv pavilijon
19.6.2009 23:27:19   
Katjusa
mi smo ga kupli letos in smo ga doma poskusl postavit pa mi je deloval kr stabilno tak da pomoje ko ga upneš je še boljše dal smo pa zanj 37€ nič slabši od onega z miljon palicami, ki se mi je doma podru, zvil in zlomal v 2 urah pa je bil vpet ampak ko je mal bolj popihalo.....

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zložljiv pavilijon
19.6.2009 23:58:46   
dremik
Najboljši je BRUNNER MEDUSA ,user posted image le to ne vem zakaj so zavihki na tistem delu kjer gredo palce skupaj.user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zložljiv pavilijon
20.6.2009 8:11:48   
mala zirafa
Brunnr medusa je zakon, ampak 80 evrov??Lahko dokupiš še dve stranici za 20evrov.Verjetno bomo v bodoče kar meduso kupili.udi majhna pakunga pride ko jo zviješ.






Brunner Medusa Gazebo with optional Side Walls
Gazebos
user posted image













user posted image

 user posted image

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zložljiv pavilijon
20.6.2009 17:16:33   
dremik
ZRAVEN BRUNNER MEDUSE V MERKURJU DOBIŠ 2 STRANICI ,KI STA ŽE NOTuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zložljiv pavilijon
20.6.2009 17:20:38   
dremik
IZVIRNO SPOROČILO: dremik

ZRAVEN BRUNNER MEDUSE V MERKURJU DOBIŠ 2 STRANICI ,KI STA ŽE NOTuser posted image user posted image user posted image



ŠE VEDNO NE VEM KAJ JE Z ZAVIHKI  KI SO NA STIKU PALIC PRI PLASTIČNEM TRIKOTNIKU


(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zložljiv pavilijon
21.6.2009 9:05:54   
mala zirafa
Kako je možno da sta stranici priloženi?Nisem videla.Potem pa je to ful biznos ker drgače ju je treba posebej kupit.Kdaj mislite da bodo znižanja v Merkurju?

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zložljiv pavilijon
22.6.2009 22:07:21   
dremik
Je že znižan na 60 Eur,sam ne vem če so stranice v tej akciji zravenuser posted image . Poglej v današnji katalog od MERKURJAuser posted image

< Sporočilo je popravil dremik -- 22.6.2009 22:08:42 >

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zložljiv pavilijon
24.6.2009 17:36:08   
mala zirafa
Smo ga kupiliuser posted image , poleg tega še ležalnik outwell-zakon, visoka zložljiva omara in kuhinja, tisa malo ojačana 13kg-ska.

user posted image

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?