|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
21.6.2009 14:58:48   
malajka84
Zdravo, je že kdo bil v tem kampu? Ali pa ga pozna? Kakšne je, kakšna je plaža, okolica,če kdo ve karkoli???:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
21.6.2009 20:45:35   
darja72
Najbrž imaš v mislih Kranjski kamp. Bolj majhen, še kar urejen, takoj pod kampom je mali zalivček s peskom, voda znosno čista, sanitarije še kar ok, en mali kafič, restavracija. Na kratko.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
21.6.2009 21:09:20   
čebelica01
mi mamo drugače v premanturi hišo . Vendar ja Kranjski park ja. In je zlo lušen kamp in plaža tudi . kdaj pa grete se mogoče vidimo ? mi bomo zdaj skoraj vsak vikend tam . za dle časa gremo pa tam okoli 13. 8 pa tja do 3 sep.user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
21.6.2009 21:11:29   
čebelica01
user posted image
 
evo to je to


_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
22.6.2009 15:30:51   
malajka84
Ok..kritizirate ne:) hehe....ma 10. avgusta šele grema...pa me pč zanima kake izkušne amte...ker sma kr tko po slikah mal gledla pa se kr odločla..sam včas je pol slika eno realnost pa drugo.:)
čebelica01 če boste od 10.avg dol...se pa res mogoče kej vidmo:)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
22.6.2009 15:49:48   
čebelica01
bomo bomo doli. bomo pa kaki piknik užgali pri nas nismo daleč peške ene 15 min z avtom pa 2 min. če bosta kaj hodila mimo ene hiše take zgleda kod jadrnica nasproti smo pa mi , čisto na začetku hostice , pol gremo pa po hostici do plaže , skoz senčka je fino

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
22.6.2009 15:57:32   
resnično srečna
ko sem bila malo dete sem bila cela poletja tam...in res je Kranjski kamp...luštkano...pa tudi vasica je fletna...žal mi je za diskač pri cerkvi, ki ga ni več...pa malo se je vse skomercializiralo...lepo je kolesarit na rt Kamenjak...ma Premantura ima zame še vedno en poseben čar...spomin na mlade dni...na prve ljubezni...na kup traparij...

uživajte tam še malo zame...

pip

G


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
26.6.2009 9:18:52   
mala zirafa
Super zgleda!imajo kakšne družinske ponudbe?

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
15.7.2009 13:51:58   
Pikicapokica6
Smo bili lansko leto na glavnem dopustu, pa nimam kaj prida mnenja o njem. Pod kampom je res majhen zalivček, ki naj bi bil primeren za otroke, ampak je bil tako prekleto svinski, da niti pod razno ne bi tja spustila majhnega otroka. Drugje prostora za kopanje za majhne otroke ni, razen če se poskusiš peš prebiti malo izven kampa, kar pa je z vso prtljago in še z vozičkom težko. Da se sicer tudi z avtom zapeljati ob obali, vendar moraš biti dovolj zgoden, da dobiš kakšen lep zalivček in primerno senco.Bili pa smo v eni prikolici, ki je bila stara, vendar čista. Jaz ne bi šla še enkrat.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
16.7.2009 19:08:53   
malajka84
Pikapolonica6 a ste prikolico v kampu rezervirali? Mislim..prav njihovo? kako je pa če nimaš otrok...recimo, če gledaš s tega stališča? Mirno, direndaj?...Je kam za it,...plaže kakšne so,....ker slike so nekaj..realnost je pa ponavadi drugo (vsaj po izkušnjah)

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KRAJINSKI KAMP PREMANTURA
29.8.2009 21:34:14   
osmica
Komaj sem se vrnil iz tega kampa.
Kamp je zelo majhen. Skoraj ni prostora za šotore ali prikolice/kamperje. Večinoma so tam privat prikolice celo leto oz prikolice od kampa.
Kamp je majhen, torej je zelo tih. Večina ki so v kampu, pa radi imajo to tišino. Torej ne boste imeli nobenega odvečenga hrupa. Samo ponoči boste slišali malo glasbe z diskota s kampa Medulin, ki je čisto nasproti Kranjskega kampa.

Prikolice od kampa so iz let 80 (Adria YU modeli), stare ampak dobro obdržane, čiste in z vso opremo. Imajo baldahin, v njem pa hladilnik in štedilnik z dvema ogenjena na plin. V prilokici dobite vse za kuho, od loncev do kozarcev in vilic.
Kadar se prijavite pa vam dajo še vso postelnino. Debela "stara" plahta. Čista postelnina.
Na njihovem webu dobite cene prikolic, ki vlkjučujejo osebe ter avto.

Plaža je res majhna. Kadar sem bil jaz ni bila ne lepa ne čista. Sicer je peščena, a pesek je nekam bolj velik. Ni najbolj primeren za gradit gradove. Voda je bla tudi umazana (močno umazana). Vsekakor, ne daleč stran imate rt kamenjak z številnimi plažicami. Če se ne motim samo ena je peščena (se ne spomnim imena). Drugače, plaža Njive je res lepa. Tudi če je vsemerjena na odrpto morje, je mirno morje (ne če piha jugozahodnik!). Cena za na rt je 20KN na avto (dnevna karta; vam dajo listek s vašo tabilco). Če greste peš ali z biciklom je brezplačno.

Kaj še... edini kamp kjer je recepcija na sredini kampa, ter sanitariji (edini) prav na začetku. Še eno stranišče pa je nad recepcijo. Sanitariji so stalno čisti ter res veliki. Nikjer nisem dobil tako velikih tušev. Čeprav je tušev samo tri (vsaj za moške) nikoli nisem dobil vrste. Kam je majhen! ;)
Večina klientov je z LJ in KR, kašen GO in SG, pa kak nemc, italijan ali francoz. Vsi pa z družino ali dedki z vnukom.

V recepciji so zelo prijazni!

Razen če nočete plaže v kampu, vam ne bo žal tega kampa.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?