|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogoji za podaljšanje
24.6.2009 17:30:09   
veveričica
zanima me tiste ,ki ste dobile podaljšano porodniško kakšne izvide ste priložile.hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pogoji za podaljšanje
24.6.2009 17:34:48   
benika
Zdravniške. Kaj pa je narobe s hčerkico?

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pogoji za podaljšanje
24.6.2009 17:37:23   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

zanima me tiste ,ki ste dobile podaljšano porodniško kakšne izvide ste priložile.hvala

kopije izvidov iz razvojne ambulante

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pogoji za podaljšanje
24.6.2009 21:13:20   
anajmad
Kopije izvidov iz EINT, RA ,pulmološke in infekcijske.Pa pediatrinja v RA je napisala mnenje,da priporoča podaljšanje.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pogoji za podaljšanje
20.7.2009 13:49:52   
livia
Kopijo izvida iz razvojne ambulante

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pogoji za podaljšanje
28.7.2009 19:52:31   
isabeaux
Meni so pravkar podaljšali za 90 dni...naš je pa imel...rds (zastoj dihanja ob rojstvu in oživljanje) , sepso krvi - acidozo, ventrikularno krvavitev, zaradi katere smo hodili še 3 mesece po odhodu domov na uz - je glavice, zlatenico - 10 dni pod lučko ko je še bil v inkubatorju. Potem pa še v razvojni, diagnoze: hipoton, blagi razvojni zaostanek in dermatitis - niso potrdili ali alergijski ali atopični...tko da...sem imela kar kup kopij izvidov, ki sem jih dala zraven, pa sem dobila čez 14 dni odgovor, kjer so podaljšali za 90 dni...jupiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pogoji za podaljšanje
28.7.2009 19:54:06   
isabeaux
Aja...pa meni ni nobeden pisal priporočil za podaljšanje, kar sama sem dala vlogo, sem pa napisala tudi sama dopis, kjer sem posebej napisala še enkrat vse njegove težave....tudi to, da hodiva tedensko na nvft - fizioterapijo.

Upam da sem kaj pomagala...ker sem tudi sama iskala kaj vse naj dam...pred tremi tedni...pa se maloktira razpiše...

< Sporočilo je popravil isabeaux -- 28.7.2009 19:55:54 >


_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pogoji za podaljšanje
29.7.2009 12:41:47   
symona
mi lahko katera pove, kam moram poslati vlogo za podaljšanje porodniške?

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pogoji za podaljšanje
30.7.2009 7:48:32   
Natali07
na CSD kjer imaš talno bivališče oz. kamor si oddala ostale papirje za porodniško.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?