|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plaže ob Slovenski obali...
30.6.2009 13:34:24   
lana38
A morda kdo ve, če so letos plačljive ali zastonj? Pa še cena me zanima...user posted image
LP

_____________________________

lana38
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
30.6.2009 18:19:01   
Pi-kica 1
V Kopru mestna plaža in v Žusterni sta zastonj. Za plačat je le olimpijski bazen. Za ostale pa ne vem.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
30.6.2009 19:05:22   
Felicita
http://www.radio1.si/?p=novice&id=22216&regija=9

http://24ur.com/novice/slovenija/ne-placujte-za-plazo.html

kako zadeve potekajo v praksi (in letos) pa ne vem. jest sm najrajš v mesečevem zalivu, ki je zastonj user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
30.6.2009 23:19:21   
glen
-Portoroška je zastonj,
- Bernardin se plača,
-Izola (svetilnik)zastonj
- Izola Simonov zaliv,se mi zdi da zastonj,nisem pa 100 %
-Fiesa zastonj,sam je na vrhu rampa na kateri plačaš parking,če prideš pa peš je zastonj,....


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
30.6.2009 23:21:16   
Katjusa
strunjan 2.5€, parkirišče 5€ in tuš 0.50 €

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
30.6.2009 23:25:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

strunjan 2.5€, parkirišče 5€ in tuš 0.50 €

Sem bila danes pri Salinjeri in je zastonj ... samo zunanji bazen je pa samo za hotelske goste ... lani, ko je bila pa plaža še plačljva, je bil pa tut zunanji bazen za vse, ki so plačali plažo ... bemti ... a katera ve za kak fin, a manjši bazen s slano vodo na obali, ki je odprt za vse, ne samo za hotelske goste, npr.?

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
30.6.2009 23:27:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

strunjan 2.5€, parkirišče 5€ in tuš 0.50 €

Sem bila danes pri Salinjeri in je zastonj ... samo zunanji bazen je pa samo za hotelske goste ... lani, ko je bila pa plaža še plačljva, je bil pa tut zunanji bazen za vse, ki so plačali plažo ... bemti ... a katera ve za kak fin, a manjši bazen s slano vodo na obali, ki je odprt za vse, ne samo za hotelske goste, npr.?

jst govorim za kopališče pri krki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
2.7.2009 15:12:13   
lana38
Najbolj me zanima ravno Simonov zaliv. Bi bila vesela, če ima kdo 100% informacijo o tej plaži.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
2.7.2009 21:17:14   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

strunjan 2.5€, parkirišče 5€ in tuš 0.50 €

Sem bila danes pri Salinjeri in je zastonj ... samo zunanji bazen je pa samo za hotelske goste ... lani, ko je bila pa plaža še plačljva, je bil pa tut zunanji bazen za vse, ki so plačali plažo ... bemti ... a katera ve za kak fin, a manjši bazen s slano vodo na obali, ki je odprt za vse, ne samo za hotelske goste, npr.?


Slano vodo imaš v Žusterni in Laguni Bernardin, oboje seveda plačljivo z možnostjo izhoda na zunanji del.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
3.7.2009 21:28:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Najbolj me zanima ravno Simonov zaliv. Bi bila vesela, če ima kdo 100% informacijo o tej plaži.
LP

Simonov zaliv je bresplačen ono kopališče San Simon tam pri toboganih je pa za plačat (ne vem kolko, ker smo šli samo na špancir tam in so nas spustili notri) parkirnina je pa celodnevna 5eur, od 15h naprej pa 3eur.

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
3.7.2009 22:12:40   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Simonov zaliv je bresplačen ono kopališče San Simon tam pri toboganih je pa za plačat


In kakšna je razlika med Simonovim zalivom in Sansimonom? user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
5.7.2009 21:21:57   
Anonimen
Se clanek v danasnjem Delu:

http://www.delo.si/clanek/83898

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
5.7.2009 21:42:37   
Felicita
mič si mi vzela izpod tipk user posted image sm se jest tut na tole temo spomnila ko sm brala tale članek... samo ne vem no... v najbolj mondenih kopališčih se lahko kopaš za manj kot 35€... mi smo očitno novi monte carlo al kaj? pa še to - ne vem zakaj je v večini obmorskih krajev (če odštejem hotel strip-e pač) tako, da za denar, ki ga plačaš dobiš ležalnik, marelo pa še kako vodo zraven, pr ns morš pa plačat da daš svojo brisačo na našo blagoslovljeno kamenje/beton/travo in potem plavaš v našem krasnem (odplak polnem) morju...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
5.7.2009 21:44:54   
Anonimen
Ja, full drago je, ne?
Pac so to hotelske plaze, kjer ne zelijo gnece...in se z visoko vstopnino izognejo prevelikemu stevilu dnevnih obiskovalcev. Ekonomija, ki nam jemlje se tistih nekaj 100 metrov morja, ki ga imamo.

S tem se nihce ne ukvarja....vazno, da se s Piranskim zalivom. Tam itak pol Slovenije skace v morje s svojih bark.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
6.7.2009 0:00:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Simonov zaliv je bresplačen ono kopališče San Simon tam pri toboganih je pa za plačat


In kakšna je razlika med Simonovim zalivom in Sansimonom? user posted image

Ja lej ne vem ... nisem tam domačinka, pa tut Italjansko ne znam in če San Simon pomeni Simonov zaliv, potem se globoko opravičujem, ker sem nevede napisala tako neumnost ... bom pa napisala tako ... tisto kopališče pri toboganih je plačljivo tisto proti marini pa ni plačljivo ... zadovoljna?!

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plaže ob Slovenski obali...
6.7.2009 10:18:52   
felicia
no smo bili v petek in soboto v Fiesi in mi gre kar malo na bruh. Plaža ni primerna za otroke, niti meni osebno ni všeč. Parkirnine nismo plačali, smo šli kar mimo, nam je fant na rampi kar dvignil rampo. Mi je pa tako grdo, da se zaračunavajo tuši, WC-ji - plaža je pa grda. Vseposod so neki triki kako zaslužiti. V Portorožu - ne smeš biti s svojo brisačo in senčnikom na mivki, ker "kvariš" izgled, zato moraš plačati za senčnik in ležalnik, Strunjan - ti zaračunajo parkirišče, potem pa še vstopnino na plažo (lepo vas prosim - dobro ne računajo vstop v morjeuser posted image ). Aha kar zadeva "prijaznosti" gostincev in trgovcev je pa spet groza. V tgrovini so nam rekli, da bi najraje videli, da turistov ne bi bilo, ker imajo preveč dela potem (verjetno ne oddajajo sob ali apratmajev plača v štacuni je pa ista ali sediš al pa nič ne delaš kaj?), gostinci, razen svetlih izjem - pohvaljena natakarica v Fiesi na plaži!- so pa katastrofa (ne premorejo enega nasmeha, mrmrajo v brado, da jih nič ne zastopiš).

No samo moja izkušnja s Slovensko obala. Od zdaj naprej ko gremo za vikend na morje - bomo jedli samo sendviče in hodili na pivo v lokale - preizkušene - v katzerih so prijazni. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?