|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
24.6.2009 18:01:13   
soraia
hallo nevestice in gospe!!!

Mi smo včeraj prišli domov iz Tunizije in je bilo super, res smo uživali, se nakopali, naigrali,... najin sonček je najbolj užival na mivki in v vodi. In človek bi še kar tam ostal, sploh ko se vrne domov in je tako grdo vreme.

Žana taja uuuu sem ostala brez besed ko sem pogledala slikice, res si bila čudovita nevesta. Jaz bi kar še slikic.

Memole a te že kaj živčki dajejo? Še malo pa boš gospa in držem pestke, da bo vreme zdržalo in komaj čakam fotke, ki bodo itak čudovite.

Lyra, zimbra jaz kar nestrpno čakam vajine fotke, joj sem firbčna.

Uživajte tudi ostale.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Poroka 2009
24.6.2009 18:11:44   
soraia
zdaj sem še malo gledala album.

memole: meni je tvoj make up zelo všeč!

incabinca čudovita sta bila, res!

martinčka ful lepa prstančka, kje pa sta jih naročila, a tvoj ima briljantke okoli in okoli. Pa lep kraj jo mahneta na poročno potovanje, verjetno so maldivi. Mi kar lušte naredi, ko vidim take slikice.

ajataja jaz bi pa še slikic.

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Poroka 2009
24.6.2009 22:06:07   
ŽanaTaja
Soraia.... dobrodošla nazaj v realnostuser posted image
Kje pa ste bili v Tuniziji v Hammametu al na Djerbi???

Hvala za pohvale...bom še dala slikice, sam da jih dobiva...te še niso originalne...

Torej ste uživali...mi tudi gremo še malo...v juliju gremo al v Egipt al pa Turčija, to je želja mojega sončka....
V oktobru pa greva sama sama in sicer v Mehiko, sva dobila poročno darilo od mojih staršev...tako da bom šli na toplo, tja pa greva sam...in upam da pridemo nazaj trije....

No upam, da se boš čimprej navadila na to vreme pri nas...kaj hočmo....user posted image  je pa res groza, sploh več ne vem od kje se ta dež nabira....

Lep večer....user posted image

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Poroka 2009
24.6.2009 22:42:08   
soraia
Žana Taja ja, ja komaj čakam slikice!

Mi smo bili v Port el Kantoui, tako turistično naselje blizu soussa na celini.

OOO super darilo sta dobila od tvojih, bom držala pestke in res upam, da pridete v treh nazaj.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Poroka 2009
24.6.2009 23:03:53   
ŽanaTaja
Ja bi bilo pa res super, če bi kakega prišfercala zraven....bomo delali na tem...če nam že kaj prej ne uspe...

Sem gledala tvoje slikce....tudi ti si bila izredno lepa....res...a maš tako plave učke, al si bila tako namazan da so ti tako žarele...

Oblekca fenomenalna, čeprav mi rdeče niso nekako, mi je pa ta tvoja bila enkratna...

A ti živiš na obali??
Kolk je pa star tvoj sonček???

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Poroka 2009
25.6.2009 9:39:30   
Martinčka
soraia jst sem si vedno želela imeti rdečo obleko pa mojmu to ni najbolj dišalo.. tako da sem barvo malenkost prilagodila njemu:) super slikice imata!
prstančke pa te drži Laboda, vendar sva si jih midva dala delat pri zlatarju kjer skos kupujeva in jih dobiva drugi teden. bodo pa na mojemu okoli in okoli briljantki ja... komaj čakam da jih dobiva in da jih dava na čakanje do septembra...in ja res greva na maldive... tok komej čakam...

ŽanaTaja full dobro darilo... tudi meni so starši plačali maldive tako da morava še samo pokriti del od mojega dragega... vsekakor super! so se nama tako kar občutno zmanjšajo stroški! :)
A oktobra greta? res noro dober.. in seveda bom držala pesti da pridete trije nazaj.. ti pa drži pestke da mi pridemo oktobra trije nazaj:) midva greva v ponedeljek po poroki na maldive 21.09. in se vrneva v začetku oktobra tako da upam da bom lahko potem sporočila kakšno veselo novičko... če pa ne, bomo pa veselo slončkali dalje domauser posted image

 

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Poroka 2009
25.6.2009 20:22:18   
katjakokol
kaj mi boste kdaj dovolile polukati v vas albumuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Poroka 2009
27.6.2009 9:31:05   
total
Memole uživaj danes,ker je to tvoj dan D...želim ti vse najlepše in veliko sončaka..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mejte se fino...user posted image user posted image


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Poroka 2009
27.6.2009 11:11:13   
Seven*
http://www.miss-solution.com/de/hochzeit-bilder/brautkleid/lohrengel-27.html

Tole sem jaz zbrala.

Sicer pa se vedno ne vem kaj naj s sopkom.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Poroka 2009
28.6.2009 8:19:19   
ŽanaTaja
Iskrene čestitke vsem, ki ste se včeraj poročile....bil je čudovit dan, predvsem za vas, tisto malo dežja, pa itak veste kaj pomeni...Glavno je, da je bil vaš dan popolnuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Poroka 2009
29.6.2009 1:01:34   
memole
Hvala za čestitke!
Začelo se je bolj slabo je pa bil konec dober!
Kaj več pa jutri napišem!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Poroka 2009
29.6.2009 8:32:09   
Anonimen
Velik sreče na skupni poti vsem novopečenim ženam!!!

Na strani 6 v rdeči poročni obleki je pa moja hči in njen mož.


http://www.fuf.si/fotografiranje_porok.php

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Poroka 2009
29.6.2009 9:12:57   
memole
Jutro!

Evo mene kot gospa in ne več kot gospodična! user posted image
Hvala za čestitke!


Zdej pa lahk mal opišem kako je blo!

V petek cel dan nisva dobila župnika,sva ga šele zvečer ko se je vračal domov iz Vatikana!
Namreč on bi naju mogu en mesec prej poklicat da naredimo zapisnik pa tega ni storil in potem je nastala cela štala,saj se sploh ne bi mogla poročit cerkveno ker tega ni storil in tudi nekega oklica al kaj že ni naredil in zapisnik smo delali v soboto zjutraj ob 8h in je trajalo vse 9:50 v tem času bi si pa jaz frizuro mogla delat,pa še vizažistka me je čakala dve uri doma!Je pa mogu škofa poklicat da je zadevo odobril!Meni se je dobesedno že mešalo in sem na koncu še jokala ker mi je vse hodilo narobe in vse je blo tako hitro in je šlo na tesno s časom,povrhu vsega pa v knjigi kjer je zapisano kje in kdaj si se krstil ni bilo zapisano in je mogu drugega farja klicat da je zadevo poiskal da je lahko do konca naredil zapisnik!
Do cerkvene poroke sem skozi misnla bo šlo skozi al ne bo je vse uredil al ne in user posted image bogu je potem le bla cerkvena!Jaz sem bla zaradi tega precej živčna,petek je bil tako naporen dan zame,že tako je blo drugih stvari dosti potem pa še to!
Drugače je blo pa zelo lepo kljub vremenu,dež naju je sprejel na civilni,cerkveni in v gostišču,vmes je seveda ponehal tako da smo lahko naredili nekaj fotk,ferarijev vrt je pa itak odpadel zaradi tega ampak nič hudega!
Na poti iz Zemona smo naleteli na policaje jim popiskali oni so pa nam nazaj z lučkami dali pozdrav in z njihovo sireno! user posted image user posted image
Celoten večer v gostišču je bil pa superca vsi so se zabavali,res je blo enkratno in čas je prehitro minil,no pa še z muziko smo mogli malo prej končat ker je en prijavil na policijo drugače bi še ene dve uri igrali,končali so igrat pa ob 4h, zadnji so šli spat malo pred 6h zjutraj,drugače je blo pa fenomenalno!
Šopek je ujela moja sestra,podvezico pa bratranec od Mateja!
Seveda so me tudi ukradli in sicer moji bratranci ter odpeljali so me v center Kopra v en bar smo bli pa zunaj ker je blo vroče,pa ena mi je častla jeger ki sem ga zmešala z bambusom saj jegra ne pijem tko vsaj ni blo unega okusa po jegru! user posted image user posted image
Po dobri uri so me pa pripeljali nazaj!
Ja moja priča me je slabo čuvala! user posted image user posted image user posted image
Sva pa v zrak spustila uni balon želja,nama ga je moja sestrična kupila!
Res je blo lepo kljub zapletom!
Je blo tako kot pravijo slab začetek dober konec! user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Poroka 2009
29.6.2009 17:43:47   
MEGi20
Pozdravljene najin datum je 25.7.2009 ob 16uri na Kapitlju in ob 18 uri na Otočcu..

A se je katera že poročila crkveno na Kapitlju??

LP,megi

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Poroka 2009
29.6.2009 18:07:13   
total
Memole še 1x čestitke....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Si mela pa res pestro,me je kr stisnilo ko sm brala....ampak sam da je šlo vse skoz,to je važno,mene je tut tega nabolj strah da se kaj ne zalomi pol te pa čas lovi...sm mela že 2x takšne sanje.....groznouser posted image user posted image user posted image user posted image .

Čakam slikice ,da še vidim....user posted image .


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Poroka 2009
29.6.2009 20:13:13   
soraia
memole tudi od mene iskrene čestitke in naj vama bo z rožicami postlano!!!

uffff je pa tudi mene zelo stisnilo, ko sem prebrala, kaj se ti je zgodilo in te čisto razumem. Ampak važno, da se je na koncu vse super izšlo. In tudi jaz komaj čakam slikice in verjamem, da so super.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Poroka 2009
30.6.2009 11:25:20   
memole
Hvala za čestitke!

Ja važno da je blo potem na koncu super!

Tudi slike bojo!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Poroka 2009
30.6.2009 14:25:56   
memole
Evo nekaj slik si lahko pogledate v mojem albumu ki ga imam v podpisu!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Poroka 2009
30.6.2009 19:32:11   
total
memole.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelo lepa sta bla,pa pikica tut..user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Poroka 2009
30.6.2009 22:32:47   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: total

memole.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelo lepa sta bla,pa pikica tut..user posted image user posted image



Hvala!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   [Brisano sporočilo]
30.6.2009 22:44:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 4321
   [Brisano sporočilo]
30.6.2009 22:45:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Poroka 2009
1.7.2009 8:26:38   
zimbra
Pozdravljene nevestice,

najprej čestitke vsem novopečenim gospem! Sem rabila kar nekaj časa, da sem prebrala za nazaj vse poste in pogledala vse slikce. Soraia, bila si čudovita nevestica, prekrasna res. Krasna obleka, frizura in make up. Žana Taja tebi sem že na FB pisala, da si bila čudovita. Zate sem itak vedela, da boš pravljična. Super ste ble punce res. Pa tudi tebi Memole, Čestitke tudi vsem ostalim, če sem katero izpustila, sem še malo zmedena. Midva sva se ravnokar vrnila iz poročnega potovanja, zato se nisem v zadnjem času nič javljala. Bom dala kako sliko v naš album.

Martinčka, tebi pa še enkrat hvala za vso organizacijo poročnega potovanja. Bilo je več kot fantastično!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Poroka 2009
1.7.2009 12:59:52   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

memole čestitke zelo ste bili lepiuser posted image user posted image


Hvala!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Poroka 2009
1.7.2009 16:08:53   
mama2009
Zelo ste bili lepi in zelo lepa prstana.  Čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?