|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2009
9.7.2009 19:44:26   
mižek

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

IZVIRNO SPOROČILO: zimbra


Iskreno sožalje vsem njenim. Ne morem verjeti, vedno je bila tako polna življenja in veselja. user posted image



Iskreno sožalje tudi od meneuser posted image ...sem brez besede...grozno.


tudi od mene iskreno sožalje, kljub temu da sem le kratek čas prisotna na forumu, vas redno berem, in sem iz njenih postov res čutila posebno energijo, bila je gospa, ki je bila nadvse presrečna, da se bo njena hči poročilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Poroka 2009
9.7.2009 19:47:18   
mižek
punce eno vprašanje:

Ali ste na svojo poroko povabile tudi svoje sosede?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Poroka 2009
9.7.2009 22:20:16   
incabinca
Ne.... so pa bili vsi itak seznanjeni s poroko, vsi so bli tud na šrangi in večina tudi v cerkvi - smo bl na vasi :) Sicer pa ne vidim smisla neki vabt, če nimate kakih tesnejših vezi...

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Poroka 2009
10.7.2009 9:26:16   
mižek
ja saj mi smo tudi bolj na vasi. Ne vem no povabila bi le ene, ker trenutno tudi gradima in nama ta en sosed večkrat priskoči na pomoč, ne vem sem sama v dilemi, če je primerno ali ne?user posted image

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Poroka 2009
10.7.2009 11:45:17   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

ja saj mi smo tudi bolj na vasi. Ne vem no povabila bi le ene, ker trenutno tudi gradima in nama ta en sosed večkrat priskoči na pomoč, ne vem sem sama v dilemi, če je primerno ali ne?user posted image


Zakaj ne bi njemu in njegovi družini (če jo ima) nesli nekaj peciv, kakšno pijačo - kar bo ostalo z ohceti? Drugače, če se z njim dobro razumete in vam ni težava (npr. finančna) ga povabit tudi na ohcet, zakaj to ne bi bilo primerno?

< Sporočilo je popravil Njumi -- 10.7.2009 11:50:52 >


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Poroka 2009
10.7.2009 11:49:20   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

punce eno vprašanje:

Ali ste na svojo poroko povabile tudi svoje sosede?


Jaz imam tudi vprašanje: Ali vabilo na poroko (civilni in/ali cerkveni obred) pomeni istočasno vabilo na ohcet? Vedno sem mislila, da o poroki (obredu) obvestiš vse, ki jih to zanima, na ohcet (slavje) pa povabiš le tiste, ki si jih tam želiš? user posted image

Kako ste ve to rešile in ali ste imete s tem kakše nevšečnosti?


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Poroka 2009
10.7.2009 12:18:51   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

punce eno vprašanje:

Ali ste na svojo poroko povabile tudi svoje sosede?


Samo eno sosedo sva povabila!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Poroka 2009
15.7.2009 9:04:08   
orhidcs
Se vidi da je sončekuser posted image in ni nobene tle gor, no midva sva dobila poročne prstane, so ravno takšni kot sva želela, tudi za njega imava že vse, jaz pa grem danes na probo in bom potem dala še par slikic v album, še malo pa bo avgust.Lep pozdrav vsem.user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Poroka 2009
16.7.2009 17:20:55   
Martinčka
ja res je tok fajn k je sonček...

midva sva povabila na obred enake kot na ohcet... če pa kdo od nepovabljenih izrazi željo ali pač veliko govori o tem kok bo zagotovo fajn na poroki, pa jim rečem da če bo lepo vreme da lahko pridejo obred pogledat... če bo pa slabo smo pa zaprti v dvorani in ni toliko prostora tako da samo v lepem vremenu lahko pridejo malo pofirbcat ker imava tako v parku v lepem vremenu pred hotelom in bo že tako verjetno kar nekaj turistov se tam ustavilo in me ne moti če še kdo od znancev pride pogledat pa nazdravit, potem pa pač ne grejo na ohcet naprej ampak gredo domov:)

sicer sva pa končno naredila vabila.. joj delala sem jih dva mesca pa še zdaj mi jih nekaj manjka tako da sem čist hin:) ampak so jih pa vsi do zdaj full prehvalili tako da sem kar ponosna na njih.. sploh ker sem vse od škatlic do metuljčkov sama nardila in se mi zdi da si bom to pa res zapomnila za celo življenje...
sem jih dala v galerijo:)user posted image

midva sva pa dobila zadnjič poročne prstančke za darilo od priče.. sta naju full presenetila k sva ravno razmišljala kako bova komaj spraskala denar za prstančke:) haha.. meni je malo narobe nardil prstanček in mi ga popravlja.. premale briljantke mi je dal noter in ni prišlo kot bi moralo.. zdaj pa smo uredili in čakamo na nove prstančke:) jeeej...

aja jutri imam prvo probo... upam da spravim še mojega zraven da si gre ta čas k mam jst probo malo pogledat obleke, ker majo v italiji kr boljšo izbiro kot pri nas... upam da mi uspe ker je čas da si kaj najde:)
bom poročala kako bo obleka.. sedaj jo bom prvič vidla in upam da bo takšna kot mora bitiuser posted image

(odgovor članu orhidcs)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   [Brisano sporočilo]
18.7.2009 20:56:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Martinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Poroka 2009
19.7.2009 18:22:30   
Martinčka
haha.. poročni prstan se nsoi na levi roki!!! najprej imaš tam zaročni prstan, potem se pa zaročni prestavi na desno roko, in se da poročni na levo roko!
vendar pa je danes že tako da ljudje nosijo poročne prstane tudi na drugi roki ali celo drugem prstu... bojde iz zgodovine izhaja da na levi roki na prstancu izhaja ena vena direkt do srca in zato bi se naj prstan nosil na levem prstancu.. prav tako je leva roka bližje srcu kot desna.. ipd...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Poroka 2009
20.7.2009 8:26:09   
prestica
Jutro punce!
Od zdaj naprej je še ena med vami, ki se letos poroči. Zaročena sem dobre 3 tedne, poroka pa bo že oktobra. Ker je vse tako na hitro, naj povem, da prav pride  forum, saj tako dobiš veliko idej. Imam pa eno vprašanje. Vidim, da imate narejene albume in not slikce vseh stvari kar se porok tiče. Bi lahko tudi jaz imela dostop do albumov? Mogoče tudi tako dobim kakšno uporabno idejo, ki mi bo olajšala priprave.
Mi lahko morda priporočite kak dober band? Želiva, da imajo animacijo in pa da igrajo vso zvrst glasbe. Poudarek naj bi bil na slo plesni glasbi (Čuki, Kingstoni, Plestenjak, Verboten, ...), hrvaški, seveda pa ne sme manjkat tudi kaka polka in valček. Klicala sem ansambel Odmev, pa so žal zasedeni. Prosim, prosim za pomoč, ker mi je band res pomemben. Je katera slučajno imela Kajžarje ali pa Suhokranjce?
Hvala za pomoč!

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Poroka 2009
23.7.2009 10:25:31   
ninicaa
živjo !! jaz se poročila še ne bom lahko pa pomagam vam pri eni izmed obveznosti (no skoraj), izdelujem poroke, sem cvetličarka in si pomagam mal s porokam zrihtam najmanj 40% cenejš! jih mam že kar nekaj za sabo tako da ste lahko brez skrbi,zrihtam tako, da so ljudje zadovoljni.Če kero zanima v zvezi s cvetjem naj mi piše. lahko na ninicaa ali ninicaa@gmail.com

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Poroka 2009
24.7.2009 9:12:40   
total
Punce moje odhajam na morje.....končno dopust in uživancija,potem pa kmalu moja porokauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

uživajteuser posted image


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu ninicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Poroka 2009
24.7.2009 9:26:10   
Martinčka
o total kk ti je luštno.. jaz pa še v službiuser posted image ... no sicer pa še samo jutri, potem pa imam 4 dni prosto da napišem malo diplomske in potem grem konec tedna s svojimi družicami za dve nočitvi na morje! juhej:) ga bomo malo špičle in se pripravljale na poroko:)
danes pa grem dvignit blago za družice:) napredujem skratka:) haha..
joj sam ko ne bi blo treba vmes še diplome napisat do konca, bi bilo veliko boljše:)
pozdravček

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Poroka 2009
24.7.2009 10:19:56   
lottyka
Martinčka kako lepa vabila user posted image . Papir imave pa isti user posted image . Jaz tud sama delam vabila, že več kot mesec in prve bomo danes zvečer končno sestavili. Upam, ker je že res čas da se začnejo nositi. So res lepa in taka kot sem želela ampak to je toliko dela noter da res ne vem če se splača. Poleg tega sem imela smolo da nisem vse dobila tu ampak sem mogla iti v Gradz po določene stvari in pa skoraj po celi Sloveniji da sem dobila vse kar rabim. Ampak upam da se je splačalo in da jim bodo všeč. Bom dala v galerijo ko bo končano. Imam pa tudi za zahvale že vse doma, pa naprsne bomo tud delalali, tu čakam sam še na neke rožice, za konfete pa imam tudi že vse razen bonbončkov. Tako da bomo imeli doma celo manufakturo user posted image .
Martinčka kje pa si naročila blago za družice? Mene to tudi še čaka upam da naslednji teden.

Lepo se imejta na morju obe.

Prestica dobrodošla!

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Poroka 2009
27.7.2009 8:59:22   
Martinčka
lottyka hej... katerega pa imava istega? redečega z zlatom ali tega zlatega k mam jst rolce ven narejene?
joj a ne koliko je dela... midva bova danes še par vabil naredila ker mi je številak nekako ušla:) tako da jih imam še danes nekaj za nardit potem pa pospravim dnevno da bo končno po dveh mescih spet pospravljena:) haha.. no sej to je bolj moj dnevna da ne bo katera mislila da sva dva mesca živela v neredu:) sam pač polno trakcev pa listkov pa lepil in škarij je povdsod in sem prav vesela da se danes tega znebim!
je pa res fulld ela.. jst sem tut zaradai papirja pa trakcev tolk skakala naokoli.. pa te swarovski kamenčke ki sem jih potem lepla na metuljčke sem iz anglije naročila.. mah full enega dela je bilo.. sploh delat te škatlice pa k jih imava 155 povabljenih! sam res, k pa daš vabilo, pa so vsi čist navdušeni in tudi jim res velik pomeni da si se za vsako vabilo tolk sam potrudil! tko da na koncu se izplača ker si res ponosen na svoje delo!

midva imava še darilca za nardit, pa zahvale in menuje pa kartice z imeni pa sedežni red... sedežni red bova delala septembra k bova naokoli poklicala če kdo ne pride...  ostalo pa zdaj v avgsutu.. sam da še diplomo spravim do konca pa bo..

no lottyka k boš dokončala vabila pa pokaži slikice da ti lahko zaploskamouser posted image :) user posted image

pozrdavček

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Poroka 2009
27.7.2009 10:17:08   
soraia
martinčka ful dobra vabila, zelo mi je všeč to, da so v škatli, da ni tisto tipično v kuverti. Pa to da so doma delana, mi je tudi super, res si se potrudila.

lottyka tudi ti nam pokaži svoje, ko jih boš končala.

In kmalu bo konec avgusta, ko bodo spet poroke na vidiku.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Poroka 2009
27.7.2009 14:53:35   
Njumi
Hej hej nevestice 2009!
Tako je lepo od zunaj, da bi najraje šla kam ob vodo...

Najine priprave so res že stekle - imela prvo probo, hubi ima obleko v omari (razen čevljev), preverila rezervacije, izbrala fotografa... Zdaj še sedežni red, celotno podobo, berila...

Zanima pa me, kam ste šle na poročna potovanja, in - če ni skrivnost - koliko ste zanje odštele? Midva čakaka kakšno last minute varijanto, če pa ne, bova najela kak miren apartma in user posted image user posted image :)


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Poroka 2009
27.7.2009 20:25:54   
Martinčka
njumi hej! jaz sme tudi imela prejšnji petek prvo probo in sem res zelo zadovoljna... sem se pa pozabla slikat tako da k bo druga proba se slikam če ne bom spet tok navdušena da bom pozabla:)  je pa moj si tudi med tem k me je čakal našel obleko zase in si je vse kupil k sem rekla da mu full lepo paše.. tako da si je kupil od srajce do čevljev vse! sem bila čist presrečna ker me je bilo skos strah da bova do zadnjega dne skakala okoli in iskala še kaj zanjga:)

aja njumi midva greva na maldive.. v ponedeljek po poroki.. semle: www.huvafenfushi.com
koooomej čakam:) aaaa...

soraia hvala!!! ja so malo posebna k so drugačna ampak men se ja ideja res dopadla, in ker nisem nikjer nobenih škatlic našla ki bi me bile všeč sem jih šla sam delat.. evo zdajle grem še zadnje nardit da potem neham pa pospravim svoj ustvarjalni kotiček v dnevniuser posted image haha...user posted image

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Poroka 2009
27.7.2009 22:28:39   
Njumi
Martinčka hej, hvala za info. user posted image Kakšno barvno kombinacijo bosta imela? Sta se usklajevala, ali je tvoj dragi kar sam spontano vse to nabavil?

Midva sva cel teden skakala po trgovinah - najprej z mojo obleko ujemajočo kravato, potem s kravato po njegovo obleko, zdaj - z obleko - imava na vrsti čevlje... Luštno! (Meni. user posted image )

Še nekaj - glede sedežnega reda. Kako ste se odločile - skupna miza (recimo v obliki črte L ali podkve), ali ločene? In če ločene - ali so za posamezne družine (npr. teta A z družino), ali drugače (npr. bacice in dedki od obeh skupaj)?
In če skupna - ali na eni stani tvoji, nasproti njegovi ali kako drugače? Midva se nagibava k tazadnji varijanti, me pa zanima, kako ste ve to rešile.

Uživajmo! user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: Poroka 2009
27.7.2009 23:19:39   
lottyka
Pozdravljene vse,

Jutri bom slikala vabila in jih boste videle, imamo jutri še en delovni dan user posted image .  Ostalo kar bomo delali pa bo šele septembra, tako da bo še delavnica doma. Še dobro da imam kar nekaj pomoči ker drugače ne bi bila konec pred poroko user posted image .  Sam je prav dober občutek ko veš da so res unikatna in čisto po tvojih željah. Jaz bom imela vse v tem stilu potem. Me pa čaka še izdelava konfetov, sestava zahval (so že naprintane) in pa naprsnih šopkov za svate. Tako da zdele mamo še jutri in v petek vabila, pol pa zaprem delavnico za 1 mesec, potem pa konec avgusta začetek septembra ponovno v akcijo. Še dobro da ne delamo v dnevni ampak kar zunaj v paviljonu ki se hvalabogu čist zapre z vseh strani, tako da mi ni treba vsega pospravljat in samo zaprem pa se nič ne vidi user posted image .

Martinčka isti papir je ta na katerem imaš ti printana vabila, ne škatle. Tud jaz imam če sem prav vidla na istem papirju printano.

Za poročno  potovanje imava midva namen iti v Egipt, upam da mi uspe priti kmalu do agencije ker drugače bova tud midva šla preko lastminute kot kaže user posted image . Čeprav pride kar drago, kot sem sedaj gledala naju bo prišlo tam nekje med 1300-1500 EUR po osebi to kar midva želiva.

Njumi midva bova mela mize v obliki podkve ampak sva se odločila da sedežnega reda ne bova delala. Nekako je jasno da so na moji strani moji na njegovi strani pa bodo njegovi in pa prijatelji, ker je njegovih manj. Če se bo kdo vsedel drugače pa se naj, mu že paše tako. Sicer sva resno premišljevala o sedežnem redu ampak sva se na koncu odločila da naj se kar posedejo kot sami želijo. Sploh ne misliva komplicirat okoli tega. Na vseh porokah ko sem bila in je bilo tako ni bilo nikoli nobenega problema, vsi so se posedli v parih minutah, tako da me to ne skrbi. Še celo prej so sedeli kot pa tam ko je bil sedežni red. Edino glavna miza bo določena, midva, priče, starši po tem pa sedi kamor te je volja. Edina miza ki bo ločena je tista kjer bodo sedeli ansambel in pa fotografa, oni bodo imeli svojo mizo.

Jutri pa poslikam vabila in me res zanima mnenje. Lepe priprave še naprej vsem user posted image

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Poroka 2009
28.7.2009 9:45:11   
Martinčka
no midva imava poroko v zlaro rdeči kombinaciji, kot so vabila... vendar jaz bom na poroki izjema, ker imam zgornji del obleke posut z drobnimi kamenčki in swarovskimi in potem pride ven zelo rahla srebrna barva, tako da moj šopek bo srebrno bel, in družice pa priče in stari in ženin bodo imeli v enakem stilu naprsni šopek kot bom imela jaz šopek:) vse ostalo je pa strogo reče zlato.. vrečke za riž zo zlate, rože so vse flamingovci rdeče barve, mize so rdeče zlate, tekač je rdeč, penina je jagodna svetlo rdeča in okrašeni kozarci z jagodami.. itd.. user posted image
midva bova imela sedežni red... zato ker imava okrogle mize v restavraciji in bova tako nardila, naša družina na moji strani, in za mizami tisti ki se razumejo skupaj, na drugi strani pa njegovi... prijatelji bodo bolj ob zvočnikih na vsaki strani otroci pa čisto zadaj v kotu...
vsak bo imel pred krožničkom takšnega kristalnega metuljčka, ki mu bo držal zlato kartico z njegovim imenom... tudi vsaka miza bo imela svoje ime... ker sva se zaročila v benetkah bo glavna miza imenovana benetke, ostale pa bodo imele sorodna imena (most vzdihljajev, gondola, Cassanova, Murano,...) in na vsaki kartici z imenom mize bo napisano kaj pomeni tako da se še kaj naučijo zraven:) haha bolj za šalo kot za res!user posted image  no bom dala te metuljčke v album zdajle da jih vidite ker men so res tako cartasti:)

pri obleki od njega je pa bilo tako... jst mu nisem hotla povedat kakšne barve imam obleko ker ga skos hecam da je daleč od bele (čeprav je šampanjc z rahlo srebrno)... in potem ko smo zbirali srajco smo vsi svetovali šampanjc, pa ni bil prepričan, pa sem mu rekla da bo pasala k moji obleki ker imam v obleki malo šampanjc barve... in si je to v zel.. sicer pa obleko si je pa komplet vzel in je bilo itak vse v stilu, ker je bilo vse istega dizajna.. mi je pa res tako lep v tisti obleki da joj.. so se mi učke kr svetle k sem ga vidla.. je pa drugače črna obleka z drobnimi črnimi črtami, malo podaljašana zadaj na smoking, in spredaj samo en gumb... pa kravata je prav posebna, k sploh ni podobna kravati, ampak je tako široka kot kakšna rutica ki bi bila lepo zavezana spredaj in fajn polikana:) user posted image ne znam razložit.. čevlje je pa tudi potem kar v tej trgovini kupil od pignatellija in so tudi svetovni... v bistvu če sem iskrena si je najprej čevlje izbral! haha.. user posted image

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Poroka 2009
28.7.2009 11:13:57   
Njumi
Martinčka - wow, prav lepo. user posted image
lottyka - tudi midva bova imela podkvo (še najbolj paše, oz. vzame najmanj prostora). Razmišljava pa, da bi dala sedežni red po starosti oz. vlogi - npr. krstna botra hubija, nasproti njima pa moja, potem stric A in nasproti moj stric A... Da se lažje spoznajo, čeprav je nekakšno omejevanje njihovih (gostov) pravic. user posted image Čeprav tudi free style varijanta ni slaba - hitreje steče... Bova še videla!

Vabila pa sva kupila narejene. user posted image

Imate tudi cerkveni obred? Katera berila ste izbrale?

Lepo vas pozdravljam! user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Poroka 2009
28.7.2009 14:48:54   
Martinčka
ne midva nimava cerkvenega... midva imava samo civilno... ampak k bova pa nekoč imela otročeke jh bova pa krstila:) sva naredila kompromis ker jaz imam vse zakramente moj pa nič, tako da za vsakega nekaj:) mah pa kaj ga čem silit da bi se poročil v cerkvi če mu pač ni... tako da imava samo civilno in potem kr večerjo.. vse na enem mestu v bolj poznih popoldanskih urcah pa bo...
sem pa drugače vedno mislila da se bom cerkveno poročila k je men to full lepo... in potem bi zagotovo šla en dan prej se podpisat na matični urad in bi se potem drugi dan poročila samo v cerkvi... ahja.. ampak nič sedaj ni tako:)

njumi pa lottyka kdaj imata že vidve datum? jst mam vs epomešane v glavi k nas je preveč:) midva imava 19.9.09

pozdravček 


(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?