|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: urejenost
7.7.2009 15:47:26   
Anonimen
jst raj sploh nič ne napišem user posted image user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: urejenost
7.7.2009 15:50:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Žabca....tudi jaz poznam eno tako....edino, da je pri njej ta višek energije odraz anoreksičnosti in da vsak teden dvakrat pred njenim domovanjem sparkira ena gospa iz čistilnega servisa, ki vse spedena v nulo.
Ampak ona itak pravi, da dela vse sama.....user posted image

Nekateri pač ekstremno težijo k popolnosti....še sreča, da nisem ena izmed njih....user posted image


jaz bi bila tudi tako anoreksična user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: urejenost
7.7.2009 15:58:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca


Moja prijateljica pa kljub temu,da kar naprej nekaj boleha polna energije
,UREJENA,fantiček polikan,doma pospravljeno.Res jo občudujem,saj so vsi v familiji urejeni od vrha do tal.
Sprašujem koliko vam uspe biti urejena.Saj ne rečem,da hodim umazana,ampak čisto v piko spedenanih nohtov v vsakem momentu na nogah pa res nimam.Mogče preveč časa zabijem tudi na forumuuser posted image user posted image .


Tole mi ne gre skupaj, bolehna, hkrati pa polna enerigje.user posted image

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: urejenost
7.7.2009 16:30:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca


Moja prijateljica pa kljub temu,da kar naprej nekaj boleha polna energije
,UREJENA,fantiček polikan,doma pospravljeno.Res jo občudujem,saj so vsi v familiji urejeni od vrha do tal.
Sprašujem koliko vam uspe biti urejena.Saj ne rečem,da hodim umazana,ampak čisto v piko spedenanih nohtov v vsakem momentu na nogah pa res nimam.Mogče preveč časa zabijem tudi na forumuuser posted image user posted image .


Tole mi ne gre skupaj, bolehna, hkrati pa polna enerigje.user posted image



Mogoče je pa res "bolehna" in ima v času bolniške ljubi čas za nabiranje novih moči in energije user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: urejenost
7.7.2009 17:46:04   
Anonimen
Jaz imam rada pospravljeno, ampak da se povsod jasno vidi, da so pri hiši otroci - kakšen štempelj od roke, razmetane igrače, polepljeni zidovi... Sterilnosti ne maram, umazanije pa tudi ne. To velja tako za stanovanje kot zame. Nisem spedenana v nulo, nikoli pa tudi nisem umazana ali bohnedej da bi smrdela... bljak!

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: urejenost
7.7.2009 17:47:13   
Anonimen
Moja prijateljica pa kljub temu,da kar naprej nekaj boleha polna energije,UREJENA,fantiček polikan,doma pospravljeno.Res jo občudujem,saj so vsi v familiji urejeni od vrha do tal.


Kaj pa ti vidis pod besedo "urejenost"?

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: urejenost
7.7.2009 17:54:03   
Anonimen
Če ti je urejenost pomembna, potem si boš našel čas. Če ti ni pomembno, ti je itak vseeno in tisti čas nameniš drugemo (npr. RR-ju user posted image ).

Pri nas smo vsi bolj na easy, pa se zato nobeden ne sekira.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: urejenost
7.7.2009 17:57:25   
Anonimen
Sterilnosti ne maram, umazanije pa tudi ne. To velja tako za stanovanje kot zame. Nisem spedenana v nulo, nikoli pa tudi nisem umazana ali bohnedej da bi smrdela... bljak!


Enako.

Ko sem bila se zelo mlada, sem vcasih stanovanje pospravila v nulo, ampak res v nulo.
Potem se mi je zdelo presterilno in sem malo razmetala nazaj.

Do danes sem ze prisla k pameti,vsaj tukaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: urejenost
7.7.2009 18:02:50   
botrca
Tudi jaz imam rada vse čisto in pospravljeno ampak to ni moja obsesija. 1x v tednu naredim vse kar je potrebno in to je to.

Otrok in midva sva vedno čista (dokler mu ne dam sladoled ali čokolado user posted image )in zlikana (mislim obleke na namauser posted image ).



_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: urejenost
7.7.2009 18:04:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst raj sploh nič ne napišem user posted image user posted image


Si hotla napisat jesihuser posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: urejenost
7.7.2009 18:05:14   
CatJa
Poleg vseh dobrih lastnosti ima še vodilni položaj v službi in je vrhunska ljubimka svojemu možu.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: urejenost
7.7.2009 18:13:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Poleg vseh dobrih lastnosti ima še vodilni položaj v službi in je vrhunska ljubimka svojemu možu.


Nisem zasledila, ce dobro kuha.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?