|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moje packarije
7.7.2009 12:17:35   
malajka84
Mogoče pa kdo dobi kakšno idejo, jst rada kej najdem kje...mogoč je še kdo takšen;

evo moje packarije;)
http://www.shrani.si/f/7/tE/ufCjOE5/pic0591.jpg
http://www.shrani.si/f/G/pZ/2k73Havg/pic0646.jpg
http://www.shrani.si/f/3e/ht/1ma1b8Ya/pic0589.jpg
http://www.shrani.si/f/0/NF/lK1uS8Z/pic0596.jpg
http://www.shrani.si/f/42/31/3XmoCy5j/pic0647.jpg

Se opravičujem..k pr enih lsikah si skor vrat zlomiš:) Pozabla okol obrnt:)

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 7.7.2009 22:41:52 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MOJE PACKARIJE
7.7.2009 12:21:18   
higuys
joj , praholovci user posted image . Res, občudujem, da se nekomu da zapravljat čas za to , ampak všeč mi ni . Sori.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MOJE PACKARIJE
7.7.2009 12:56:19   
anabanana
Joj, oprosti samo meni je to grozno. Si pa zelo predstavljam, da bi bilo moji tašči všečuser posted image

Te pa občudujem, da se ti da in da si kreativna. Jaz nimam minimalnega talenta za takšne stvari.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MOJE PACKARIJE
7.7.2009 13:52:47   
TIA22
Zelo lepo in kreativno...le tako naprejuser posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MOJE PACKARIJE
8.7.2009 9:31:15   
malajka84
heheh praholovci:) tega pa še nism slišala:) hehe..ma sej ne delam sam tega...to sm zdej začela, k so mi rekl, če bi jim naredla pa sem ne:) drgač pa še vse kaj druga..prpopam enkrt slike gor..k bo čas:)...praholovci:) hahahauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MOJE PACKARIJE
29.7.2009 7:35:20   
mamamajča
Oh bosina, kakšni komentarji.
Saj logično, vsakomur ne bo všeč, ampak PRAHOLOVCI......

Jaz sem pred kratkim pripopala eno sliko, pa mi je ena napisala, da tega niti v smeti ne bi vrgla, ker je škoda prostora za take neumne izdelkeuser posted image

MENI SO VŠEČ TVOJI IZDELKI IN VSA ČAST!

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MOJE PACKARIJE
29.7.2009 10:28:52   
malajka84
Heh...hvala za en pozitiven komentar:)...Pa sej me ne gane...vsak ma pač svoj okus...eni so-smo nori na praholovce:)...drugim pač niso všeč...ljudem okrog mene očitno so...ker mi tud eden ni ostal za doma...vse sm potalala:)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MOJE PACKARIJE
2.8.2009 17:18:24   
Crystall
Bostina ... krasno! Sem dobila že eno idejo user posted image . Tudi sama ogromno ustvarjam - večinoma svečniki, ogromno nakita, voščilnice, zavijam darila ... 

Le tako naprej!!!  Pa še kake slikce pripopi user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MOJE PACKARIJE
2.8.2009 19:38:40   
malajka84
Crystall hvala!...Tud jst sm že skor vaški zavijalec daril:) hehe...Drugače pa me zanimajo ti tvoji svečniki..maš kje kaj slikano?

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MOJE PACKARIJE
2.8.2009 22:46:02   
Crystall
Nimam nič slikano. Jih pa vlivam iz gipsa ali pa iz cremfixa - saj veš - po modelčkih :) Jih pobarvam, prelakiram, dam notri svečko in so tipi topi user posted image  

Ko bom delala zdej kakšno rundo svečnikov, jih bom poslikala user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MOJE PACKARIJE
7.8.2009 23:37:07   
TomTaylor
praholovci user posted image ...no, ja...tut to mora bit - da se nekam prah nabira user posted image Imam pa še en predlog zate - "praholovci" za otroke. Vidim, da rada delaš te viseče zadeve (sej imajo prav ime, pa ne vem kako se temu reče - praholovci pa sigurno ne user posted image ), otroci (do 12 meseca) imajo ful radi pisane obešene figure, sploh če nekje zunaj poplesavajo v vetru user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MOJE PACKARIJE
7.8.2009 23:40:58   
Anonimen
Vidim, da rada delaš te viseče zadeve (sej imajo prav ime, pa ne vem kako se temu reče - praholovci pa sigurno ne user posted image )


Zdi se mi, da lovilci sanj.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MOJE PACKARIJE
7.8.2009 23:44:34   
BabyKitty
Tudi sama dosti ustvarjam, ali pa vsaj sem včasih user posted image in moram reči, da sama bolj uživam v izdelavi kot v izdelku user posted image ni pa večjiga užitka kot kaj takega narediti z otroci skupaj... Največkrat pa svoje ustvarjalne frustracije ponucam, ko je potrebno zaviti kakšno darilo user posted image in mislim, da bi morali starši veliko časa preživeti z otrokom in kaj ustvarjati pa čeprav čez 1 teden stvar vržejo stran, ker ustvarjalnost, domišljija in iznajdljivost še kako prav pridejo v življenju in ne mislim samo v dekoraciji stanovanja ampak mislim tudi poslovno in v vsakdanjem življenju. In najlažje je otroka tega naučiti ali vsaj vpeljati v to skozi ustvarjanje "praholovcev" kot pravijo RR razočarane gospodinje user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MOJE PACKARIJE
7.8.2009 23:52:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

in moram reči, da sama bolj uživam v izdelavi kot v izdelku user posted image ni pa večjiga užitka kot kaj takega narediti z otroci skupaj...


to je pa res, ja user posted image .

(odgovor članu BabyKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MOJE PACKARIJE
16.9.2009 18:09:09   
malajka84
Hja glede otrok..no pa č visečih zadevic zanje sm tud že neki začela pacat..čist enostavno..kupla sem stiroporov venček ap par različnih stiroporovih kroglic...pobarvala na zeloo pisano pa naredla pač venček na vrhu z njega dol pa visijo pisane kroglice....ma je kr zanimivo izpadlo..sam da je pisano pa miga:)

glede dela z otroci pa je res super z njimi ustvarjat, če je le prilika, jst včasih sosedova ukradem:) pa kej skp nardimo, pa je popoldan mimo...zdej poleti smo ravn delal miške iz školj pa sončke, hobotnice,...ma ja kr fajn:)

zdej pa razmišljam mal o jesenskih aranžmajih, sem čist brez idej nekak letos,,,ponavad zmeri kej nardim, za na vrata pa na mizo..letos pa še čakam:)
čeprov neki sm začela, ma če rata prpopam sliko:) drugač pa..mate klakšno idejo? za kej jesenskega?:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MOJE PACKARIJE
6.10.2009 12:05:53   
Lolek in Bolek
ali se jim ne reče MOBILE ali Mobili?

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?