|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kumare
10.7.2009 9:41:31   
2mama
Meni kumare tako rastejo, da jih niti v sanjah ne moremo pojesti sproti. Sprašujem vas, kaj naredite iz njih ali z njimi, ko jih imate več oziroma kako jih eventuelno zamrzniti. Konzerviranje ne pride v poštev, ker so to te tavelike in debele kumare in ne one za vlaganje. Hvala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kumare
10.7.2009 10:38:45   
Tanchy
Naša mami jih nariba - samo ta del kjer je brez koščic, nato vse skupaj dobro z rokami stisne in da v plastične vrečke ter v skrinjo. Se zelo dobro obnesejo.

Najraje pa jih potem naredimo prepražene s čebulo, nato dodaš kislo smetano, začiniš in imaš kumare v smetanovi omaki. Polegpa pire krompirček in malo meska po želji in je dobesedno za prste obliznit user posted image .

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kumare
10.7.2009 12:19:36   
2mama
hvala, to je pa dobra ideja.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kumare
10.7.2009 13:29:50   
Anonimen
Tudi jaz jih naribam in dam zamrzniti. Pa imamo potem se pozimi kuhane murke na jedilnikuuser posted image

(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kumare
10.7.2009 19:02:53   
Majčka*
Jaz pa jih smiksam v sokovniku in si iz njih naredim sok - vsak dan ga popijem 2 dcl za lepšo kožo...preverjeno učinkuje...lansko leto poleti je bila moja koža fantastična in mislim da so za to krive kumare in sok iz njih...je pa res da ni tako dobro kot tistia omakca in pire krompirček:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kumare
13.7.2009 11:21:52   
honey
Joj, ravno zato sem prišla na RR, da bi vprašala, če se lahko sveže kumare zamrzne in sem dobila tole temo user posted image

Včeraj sem kumare olupila in že naribala, saj sem si zamislila, da bi naredila tzatziki. Tako da ga bom danes naredila, vse skupaj zamrznila in nesla s sabo na morje user posted image . Super. Ali katera kaj ve, ali so odmrznjene kumare dobre tudi za solato? Ker po moje tam v APP ne bo multipraktika, pa se mi jih ravno ne ljubi na roke ribat user posted image . No, saj če ne bo drugače, jih bom tudi, ampak zakaj bi si na dopustu delala delo, če ga ne rabim user posted image


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kumare
13.7.2009 21:19:48   
robinzon
Še nasvet. Kumare za v skrinjo dajte v dvojno vrečko, ker zelo rade oddajo vonj.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.7.2009 21:21:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kumare
13.7.2009 21:22:06   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Joj, ravno zato sem prišla na RR, da bi vprašala, če se lahko sveže kumare zamrzne in sem dobila tole temo user posted image

Včeraj sem kumare olupila in že naribala, saj sem si zamislila, da bi naredila tzatziki. Tako da ga bom danes naredila, vse skupaj zamrznila in nesla s sabo na morje user posted image . Super. Ali katera kaj ve, ali so odmrznjene kumare dobre tudi za solato? Ker po moje tam v APP ne bo multipraktika, pa se mi jih ravno ne ljubi na roke ribat user posted image . No, saj če ne bo drugače, jih bom tudi, ampak zakaj bi si na dopustu delala delo, če ga ne rabim user posted image



to glih ne vem, če so dobre za solato (po moje bodo "drekaste"), jaz si jih za solato narežem kar z lupilcem za krompir, pa je 1,2,3 gotovo.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kumare
14.7.2009 8:18:09   
honey
Hvala vsem za odgovore. No ja, danes bom naredila tzatziki in dala vse skupaj zamrznit lepo v posodicah, da bom vzela s sabo na morje. Tam jih bom pa že naribala, če jih bom kje kupila. Bom preživela user posted image


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kumare
14.7.2009 17:08:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: honey

. Ali katera kaj ve, ali so odmrznjene kumare dobre tudi za solato?


so malo pocaste ampak meni so odlične....ful paše pozimi taka solata iz domačih kumar....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kumare
15.7.2009 9:54:58   
5ra_28
ali tista omenjena omakca s smetano, ali murkin zos ali pa

solata, ki paše za poletne dni: narezane murke, vegeta (ali sol in poper), olje, kis in kisla smetana(lahko tudi z navadnim jogurtom).

Uh, ravno pred dvema dnevoma sem jo jedla za kosilo, pa še za večerjo je ostala v hladilniku in bila še vedno dobra (še boljša celo, ker je bila še bolj hladna).

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?