|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 13:17:42   
Dudica1

Prva pomoč za majske mamice  user posted image user posted image

Dojenje:   user posted image

LA LECHE LEAGUE SLOVENIJA
NAJPOGOSTEJŠA VPRAŠANJA
ISKALNIK NAJPOGOSTEJŠIH VPRAŠANJ MON
DOJENJE MON FORUM

Otrok:    user posted image
Brošura MOJ OTROK IMA VROČINO
Brošura DOJENČEK -  kako ga pestujem in kako se ukvarjam z njim (Handling)
PEDIATRIJA MON FORUM

Masaža dojenčkov in otrok  user posted image
http://www.masazadojencka.si/masaza.htm

Baby handling:
http://www.youtube.com/watch?v=WfZDWtXDewA

Kapljice (A)D3 (zamenjave):
- Idroplurivit (Italija)
- Oleovit D3 (na oljni bazi, naj ne bi povzrocal krcev. Dobi se v AT ali lekarna Arnika. Sk. loka)
- Plivit D3
- dodajte!

Kapljice proti krčem:
user posted image user posted image
- Mylicon (Italija)
- Sab simplex
- Colic calm
http://www.coliccalm.com/index.html
- Antiflat (AT)
- Milicon Goccie (IT)
- Colikind (homeopatske granule, IT ali lekrna Arnika)
- Vetrovne kapljice (koroske lekarne)
- Lefaxin (AT)
- GasBimbi (v lekarni receno, da naj ne bi bile najboljs)
- bioGaia (probiotiki www.biogaia.si )
- dodajte!


Cepljenja:
- Knjizica za starse - cepljenje otrok
- rotavirus:
http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=357
http://med.over.net/forum5/read.php?37,4244011
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2206492
- norice (vodene koze): http://www.zzv-ce.si/unlimitpages.asp?id=275#norice-vodene%20koze
- redna cepljenja: http://www.ivz.si/index.php?akcija=novica&n=1766
- cepljenje otrok s konjugiranim pnevmokoknim cepivom


Od rojstva brez plenic:
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=10&MMN_position=251:14
- http://www.diaperfreebaby.org/index.php?module=article&view=8&MMN_position=237:14:224
- http://www.ringaraja.net/forum/od_rojstva_brez_pleni%C4%8Dk/m_3945712/tm.htm
- http://med.over.net/forum5/read.php?1,4473621


Seznam za na morje:
user posted image
- hladilna krema za ritko
- krema za sončenje - razpršilo proti komarjem
- kopel za večerno kopanje
- šamponček za lase
- Calpol za zbijanje vročine
- Paracetamol svečke - fiziološko - aspirator za nos
- Bepanten
- nekaj obližev
- termometer
- Canesten
- Claritin
- Prolife/Biogaia
- Ribodermin
- Operil
- AD3 kapljice
- kapljice proti krčem
- Fenistil/Kamagel
- prašek za rehidracijsko raztopino
- kreme: Tea tree, materina dušica
- veljavno zdravstveno zavarovanje v tujini
- tel. številka ali naslov zdravnika v kraju letovanja
- številka otroške urgence na Metelkovi: 01 4723 888

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 13:42:37   
zoja10
ja dudica ni panike, mi itak skoz skačemo na obalo,..
sam bomo najbrž tudi mi takrat na morju, vsaj upam..
bomo šli pa najbrž na hrvaško..user posted image

zdej se napoveduje lepo vreme tko da ta tedn upam spet na mal morja user posted image

drgač pa nism jaz tok blizu obale doma,...pol urce daleč user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 13:48:23   
Dudica1
ah to je blizu...user posted image
ja sej men tale slo. obala nč ne diši ampak kaj češ če smo se prepozn zganil pol je pa zasedeno pa ni se mi dal več iskat...za letos bo mogl bit drugo leto se bomo pa prej zorganiziraluser posted image
Moram večjemu zunaj bazen postavit ker bo vročinski val ta teden (baje) tako da se bo malo hladivuser posted image
Sm zamenjala slikico na seznamčku pa mal sm ga posodobila v barvah user posted image


Še zmeri spita...

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 12.7.2009 13:49:03 >

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 15:27:43   
Anonimen
sem vam pozabila povedat za seznam 5.8 pregled oz. tehtanje, za drugi mesec, 7.9 pa pregled kolkov!

danes smo bili pa v ZOO-juuser posted image user posted image user posted image user posted image je bil mali ful vesel tako da smo vse videl, je blo pa polno mladih mamic , a je bla kera od vas tam da smo se srečaluser posted image

no zdaj pa čakamo da bo ura 18h in bomo šli mal na veselicouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 16:53:54   
lake
Pozdravček še od mene. RR ni delal pri nobenmu, očitno so mel ene probleme.
Blato Moja ma zadnji teden tudi bolj gostega, ni sicer klobasa, ampak ni pa tok tekoče kokr je blo. Zdej je res kot en zenf.

Mi pa zato je iz dneva v dan manj. Je že lepo jedla po 750ml na dan, zdej sva pa spet tm nekje pri 650ml.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:04:32   
lananai
Mi gremo pa od 20. do 30. julija na morje. V Barbarigo. user posted image Če bo katera blizu... user posted image Komaj čakam! Mislite, da je še prezgodaj za fredov obroč v morju? Tisa bo stara skoraj 3 mesece. Smo pa že sprobali obroč v banji in je bil Tisi kar všeč. user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:28:38   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Bluee, od prijateljice oči dela v avtošoli praviš? Menda predvidevaš kaj bom vprašalauser posted image ?! Zaslužek-plača me zanima in koliko ur/mes dela? user posted image  Če slučajno veš...user posted image

delata po cele dneve - k delata skupi z ženo... plača pa kot najbrž veš kaj ti bom odgovorila - očitno je skrivnost, nista mi hotla zaupat, niti približno user posted image  zdej pa ne vem, a zarad tega k je tok malo al zaradi teka k tok velik user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: lake
Blueeyes Kako si lahko mene kot čvekico pozabla user posted image . Zamermuser posted image .

samo za vaju.. pa sae iskreno opravičujem še enkrat user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
Dudica, kako ti je uspelo dobiti smejočega smajlija za razpoloženje??

ej sploh ne vem,neki sm se igrala ker pojma nimam kakšen namen ima tale spodnja vrstica zdajuser posted image user posted image ...in sm kliknla na razpoloženje...dala smejočega smajlija in kliknila pošlji kaj se je pa potem zgodil pa ne vem...kje pa ti to zdej vidiš sploh(moje razpoloženje)??

jz tud skoz dobim samo unga zmešanga... ostalih mi sploh ne prime user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
user posted image in ta rr...celo dopoldne ni delal user posted image

se podpišem pod tole

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
Sm zamenjala slikico na seznamčku pa mal sm ga posodobila v barvah user posted image

sem vidla.. super .. malo spremembe..

sem na netu našla eno dobro fotko... tko da bom vedla za naslednjič user posted image  user posted image
user posted image

sm mela pa dons zjutri eno presenečenje... odprem vrata in kaj mi je naš dobri muc prinesel... mrtvega miša pred vrata na tepih... k da nisem skor kozlala k sem to vidla... pol sem mogla pa še pospravt to user posted image

sem pa dons uspela pokosit travo, pa živo mejo sem lepo obrezala.. pa neki plevela počupala... njiva me pa še čaka.. najbrž jutri user posted image

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 12.7.2009 17:30:22 >

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:31:01   
Blueeyes
čas za joško.. pridem nazaj user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:35:49   
zoja10
lanani jaz bom najbrž v barbarigi tam enkrat okrog 29... smo dobili eno vabilo od kolegov če se jim pridružimo... jaz sm takoj za user posted image

zdej pa končno pakiramo, in gremo nazaj v 21. stoletjeuser posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:36:10   
lananai
blue, ti si imela pošiljko pred vrati... Midva sva eno noč dobila 2 miški v sobo (pritličje in odprto okno). user posted image Ena je bila na tleh, druga na postelji, pri mojih nogah. Enkrat naju je pa zbudilo cviljenje - se je muca igrala z njo, ko je bila še živa. user posted image  

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:37:09   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Bluee, od prijateljice oči dela v avtošoli praviš? Menda predvidevaš kaj bom vprašalauser posted image ?! Zaslužek-plača me zanima in koliko ur/mes dela? user posted image  Če slučajno veš...user posted image

delata po cele dneve - k delata skupi z ženo... plača pa kot najbrž veš kaj ti bom odgovorila - očitno je skrivnost, nista mi hotla zaupat, niti približno user posted image  zdej pa ne vem, a zarad tega k je tok malo al zaradi teka k tok velik user posted image



Po moje ne zarad tega, ker bi bla tko majhna. user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:38:44   
lananai
zoja, bravo za vrnitev v civilizacijo! user posted image  user posted image

Ti pošljem ZS.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:54:55   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

blue, ti si imela pošiljko pred vrati... Midva sva eno noč dobila 2 miški v sobo (pritličje in odprto okno). user posted image Ena je bila na tleh, druga na postelji, pri mojih nogah. Enkrat naju je pa zbudilo cviljenje - se je muca igrala z njo, ko je bila še živa. user posted image  

user posted image user posted image user posted image  še hb za crknjeno miš..če bi mi živo prnesla jo fentam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 17:55:38   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Bluee, od prijateljice oči dela v avtošoli praviš? Menda predvidevaš kaj bom vprašalauser posted image ?! Zaslužek-plača me zanima in koliko ur/mes dela? user posted image  Če slučajno veš...user posted image

delata po cele dneve - k delata skupi z ženo... plača pa kot najbrž veš kaj ti bom odgovorila - očitno je skrivnost, nista mi hotla zaupat, niti približno user posted image  zdej pa ne vem, a zarad tega k je tok malo al zaradi teka k tok velik user posted image



Po moje ne zarad tega, ker bi bla tko majhna. user posted image

tud jz tko mislim


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 18:34:52   
lake
Blueeyes Pri takih slikicah je opravičilo sprejeto user posted image . Tako majico bi jst tud mela.

Kok pojejo vaši čez dan, te ko jih mate na flašah? A si kej pišete?

Če bo kera za počitnice v Bohinju, naj pove, jst bom avgusta zihr par dni.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 18:35:17   
Blueeyes
ja kje ste zdej babnice... dons mormo pridt do druzga dela zmajčkov če sem ga že odprla..

grem večerjo delat, k pa pridem nazaj pa upam da vas bo kej več gor

lananai in lake lep pozdrav k vidim da sta glih online user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 19:31:24   
lananai
blue, jst skačem sem pa tja. Spet. user posted image Če se pa tuki gor nič ne dogaja. Ne zgleda, da bi prišle do 2. dela. user posted image Sej se ne mudi. Že zdej smo večje čveke od aprilčic. user posted image Pozdravčki tudi tebi.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 19:51:01   
lake
Tud jst sm mal kle pa mal tamalo okol nosm, dons me e prov kri boli od hoje okol. Nevem zakaj je tok sitna, Jest pa itak nič noče. Upam, da ne bo kej zbolela. 

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 20:01:07   
PapuaNG
pozdravček,


mi smo mel pa danes spet pestro noč user posted image Se je spet zbujal na 2-3 ure, tut na uro pa pol...ne vem, a je manj pojedel, pa se je zarad tega zbudil al kaj drugega. Sej drugače ne teži in zaspi takoj nazaj, ko se naje, sam jst sem pa zjutri pol ko zombi user posted image Tut čez dan bolj pogosto papca, da mu moram včasih kr obe joške dat...a se je še keri to pojavljal? Vem,da je zdej spet to obdobje rasti, ampak vseen...ni ravno prijetno.

Smo šli pa na en fajn sprehod do rožnika pa malce po tivoliju, pol pa še na pico. Je bil tamal na začetku neki tečen, pol je pa zaspal, tko da sva v miru pojedla pa pivo spila user posted image

Smo pa odkril skrivnost in dobrobit ninice user posted image Je bil neki tečka, čeprou se je že najedu, pa sem pograbla svojo majico, ki jo imam za doma in je vsa poflekana od dojenja in je zaspal v sekundi user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 20:10:27   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG
Smo pa odkril skrivnost in dobrobit ninice user posted image Je bil neki tečka, čeprou se je že najedu, pa sem pograbla svojo majico, ki jo imam za doma in je vsa poflekana od dojenja in je zaspal v sekundi user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 20:10:57   
lananai
Uuuu, zdej vas je pa malo več gor! user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 20:20:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

user posted image user posted image user posted image  za jurčke!!
drugače pa mušnica ni vedno usodna, tako da,...user posted image user posted image user posted image

ah, te tašče,...
samo upam, da bom jaz tista dobra tašča, ko bo prišel moj čas,...user posted image


ni sans!!!bo mogu bit pa res top boy za mojo kokico


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, KatMat, ti boš tašča prav prijetnemu fantiču, jaz pa dobim ženskico za snaho! Saj veš, kako je pri fantinih, ko se zaljubijo, jim dela samo še spodnji deluser posted image .

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 20:29:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

Dudica, kako ti je uspelo dobiti smejočega smajlija za razpoloženje??



ej sploh ne vem,neki sm se igrala ker pojma nimam kakšen namen ima tale spodnja vrstica zdajuser posted image user posted image ...in sm kliknla na razpoloženje...dala smejočega smajlija in kliknila pošlji kaj se je pa potem zgodil pa ne vem...kje pa ti to zdej vidiš sploh(moje razpoloženje)??



Če grem v meni Moja ringaraja, se mi prikažejo dogodki današnjega dne,...
Meni daje samo tiste smajlije, ki jim je slabo od same grozeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Od Chiccota oblekico so pa prav cute in .... drageuser posted image . Všeč so mi, ker so pisane,...

Zoja09, je prav luštna vaša Zoja na seznamčku!user posted image

Drugače: smo danes malo popekli, poklepetali in se dobro imeli.
Oskar zaspal v avtu, malo prej sem napojila in skopala še Urbana ter ga položila v posteljico,... prav luštno sam zaspi!
Oskar si zelo zelo želi na morje, zato bom jutri čisto zares šla do fotografa, da slika Urbana za osebno izkaznico,... se bomo zapeljali en dan do morja, ker ne vem, če bo zdržal do konca avgusta (posebej zdaj, ko se začenja sezona in grejo vsi na morje in samo o morju govorijo),...
Jutri ima Urban tehtanje v posvetovalnici! Sem danes z njim stopila na vago in je kazalo 6 kg. Pujsek mojuser posted image user posted image .

Zjutraj pa RR ni delal, ali?



(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 20:47:20   
Dudica1
sem si spremenila status na utrujena...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Z-majčki 2009
12.7.2009 22:16:04   
FLASK_A
Čer!

Mi smo imeli en lep dan z veliiiko sprehodauser posted image Zdej grem pa spat, pa upam da bo Maja potegnila ke do jutrauser posted image

Nočko punce!

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
Jutri ima Urban tehtanje v posvetovalnici! Sem danes z njim stopila na vago in je kazalo 6 kg. Pujsek moj .


user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes


user posted image




user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?