|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Saš Jakob
27.7.2009 12:43:15   
vesna_14
Doma imamo user posted image Filip Žak user posted image Pia Zoja in še enga user posted image Tjaš Luka, ker bi zdaj naj bil tudi user posted image me zanima kakšna ideja oz. ime bi še poleg imena Saš pasalo zraven. Meni osebno Saš Jakob ampak mojmu ne sede. Zato moram pogruntat kakšno drugo kombinacijo, če ima katera kakšno idejo prosim za njo user posted image

Ime pa mora biti dvojno, ker ga imajo že ta prvi trije in nočem izjeme v četrto user posted image user posted image

Lp Vesna




< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.8.2009 12:37:14 >


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 12:49:19   
higuys
Poznam fantke , ki imajo taka dvojna imena:

Tibor Jon
Lev Jakob
Nal Gaber


zraven Saša bi mi šlo v uho

Saš David
Saš Matia
Saš Ian
Saš Gašper
Saš Gregor


(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 12:50:11   
Jančika_
Za ime ne vem, ampak čestitke za četrtega, Vesnauser posted image . Te najprej nisem pogruntala, ko imaš malo drugačen nick kot prej, ampak po imenih otrok pa vem, da si to ti. Mi čakamo tretjega.

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 12:52:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Mi čakamo tretjega.

O, Jančika, čestitam! user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 12:58:15   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: higuys



zraven Saša bi mi šlo v uho

Saš Ian



user posted image
ful dobra komnbinacija

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 13:02:15   
vesna_14

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Za ime ne vem, ampak čestitke za četrtega, Vesnauser posted image . Te najprej nisem pogruntala, ko imaš malo drugačen nick kot prej, ampak po imenih otrok pa vem, da si to ti. Mi čakamo tretjega.


Hvala jančika za čestitke smo se odločili še za enega pol pa damo obrt nazaj user posted image

Sem pa zadnjič opazila , da pričakujete še enega ja a slučajno že veš kaj bo bo v tretje bejba ali bo še en lulči??

Lp Vesna


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 13:05:28   
vesna_14
Saš Ian
IZVIRNO SPOROČILO: higuys


Res paše skupaj se tudi lepo sliši sam men ime Ian ni všeč
Tut imena kot so Lan, Maj, Gal, Jan, Nal,... in ta kratka , ki jih je zadnje čase kar nekaj ne potegnejouser posted image


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 13:44:07   
Splišni
Saš Oskar, Saš Karel

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 13:47:10   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_14
Hvala jančika za čestitke smo se odločili še za enega pol pa damo obrt nazaj user posted image

Sem pa zadnjič opazila , da pričakujete še enega ja a slučajno že veš kaj bo bo v tretje bejba ali bo še en lulči??


Pri nas smo se specializirali za fante, hehe! Konec novembra bo.

Kerensa, hvala.

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 13:51:57   
Leela
Saš Erik

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 13:52:50   
barika
Vesna, bom rekla samo to, da sta lahko vesela, da sta našla toliko imen, kio so vama všeč, midva sva enega komaj našla, da je obema všeč.user posted image
Pa a potem otroke dejansko kličeta po vseh imenih?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SAŠ JAKOB
27.7.2009 14:39:32   
vesna_14
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Vesna, bom rekla samo to, da sta lahko vesela, da sta našla toliko imen, kio so vama všeč, midva sva enega komaj našla, da je obema všeč.user posted image
Pa a potem otroke dejansko kličeta po vseh imenih?



Barika otroke kličema samo po prvem imenu bi bilo praveč, če bi jih po obeh. Pri prvem je naneslo nekok na dva imena pol pa vsak naslednji tut ni mogo imet samo enga se mi ni zdelo pošteno user posted image user posted image in tako je zdaj ogromno imen. Aja v vrtcu jih pa kličejo z obema imenoma in mi je prav smešno ko nisem navajenauser posted image je pa res, da v uradnih dokumentih sta zavedena oba imena kasneje ko bojo pa večji se pa bojo lahko podpisovali samo z enim in sicer s katerim bodo hoteli vsaj nekje sem jim prizaneslauser posted image user posted image .

Pa še to srečo imama, da imama isti okus za imeni tako da ni velik govora kaj ja in kaj ne samo tale Saš Jakob možu ne sede pravi, da Jakobu ne paše ničuser posted image user posted image


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?