|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 11:42:08   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Ne razumem kaj ima rojstvo otroka veze z njegovim poimenovanjem oz. tem kako ga bom klicala???user posted image user posted image


kako, da ne? krava skoti telička in ne piščančka na primer user posted image
user posted image


A se ne rodi novorojencek, ki kasneje postane dojencek in sele po dolocenem casu otrok?


a ni tudi ženska, ki rodi, najprej porodnica/novorodka/al_kaj_že in šele nato mama? user posted image

moj je itak mišek, to sem že napisala takrat v svoji temi o poimenovanjih. smo pač mali, debeli in cvilimo user posted image


EEEEEEEEEE wroooooooong!!!!!!!

Mama si skos ko maš otroka.....sam od nosečnosti pa do odhoda iz p maš mal več nazivov....
nosečnica,porodnica...user posted image


jaz in moja splošna razgledanost user posted image
še dobro, da sem vprašala user posted image


Sram te bodiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 11:42:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

pa ja ne napovedujejo ohladitevuser posted image


Enkrat bodo ze prisle.
Saj tudi zmajcki zrasejo v zmaje user posted image .


In tukaj je začetek pravljic...


Samo svemir smo falili.

V kraljestvu zmajcekov, krofekov in buhteljckov.
V krutem svetu punck in fantkov.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 11:43:40   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

moj pravi za najina dva da sta čehauser posted image jst pa rečem uli da je prase malouser posted image tamal je pa čuft...mal me čudn gledajo, jauser posted image



iiiii, čuft je lušno...jao , če pomislim, da je bil sine knof, črtekkrtek, miškolin, biba, žaba in še kaj...
no utaknete se v to da mamica pokliče otroka žabica,prase malo je pa sprejemljivouser posted image user posted image user posted image
nič osebnega ullauser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 11:44:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Sram te bodiuser posted image


kje imaš tisti pepel? user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 11:47:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

moj pravi za najina dva da sta čehauser posted image jst pa rečem uli da je prase malouser posted image tamal je pa čuft...mal me čudn gledajo, jauser posted image



iiiii, čuft je lušno...jao , če pomislim, da je bil sine knof, črtekkrtek, miškolin, biba, žaba in še kaj...
no utaknete se v to da mamica pokliče otroka žabica,prase malo je pa sprejemljivouser posted image user posted image user posted image
nič osebnega ullauser posted image



user posted image

men je prase malo ljubkovalnouser posted image sem pač čudak....pa k bo moja zrastla v najstnco, bo še zmeri lohk prase majhno, žabica vprašanje če bi bla....mi je pa za bruhnt, ko vidim očeta, k svojo recimo 15letno hčerko kliče lubi al pa miškauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 11:52:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

moj pravi za najina dva da sta čehauser posted image jst pa rečem uli da je prase malouser posted image tamal je pa čuft...mal me čudn gledajo, jauser posted image



iiiii, čuft je lušno...jao , če pomislim, da je bil sine knof, črtekkrtek, miškolin, biba, žaba in še kaj...
no utaknete se v to da mamica pokliče otroka žabica,prase malo je pa sprejemljivouser posted image user posted image user posted image
nič osebnega ullauser posted image



user posted image

men je prase malo ljubkovalnouser posted image sem pač čudak....pa k bo moja zrastla v najstnco, bo še zmeri lohk prase majhno, žabica vprašanje če bi bla....mi je pa za bruhnt, ko vidim očeta, k svojo recimo 15letno hčerko kliče lubi al pa miškauser posted image



Ji recem tudi ti si ena smotka, kadar mi kaj ne pase. Pa lepo pove, da ni user posted image , in da je ona mačka.

Ko bo najstnica, bo ocitno prima balerina, velika smotka in ris. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 11:56:00   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

moj pravi za najina dva da sta čehauser posted image jst pa rečem uli da je prase malouser posted image tamal je pa čuft...mal me čudn gledajo, jauser posted image



iiiii, čuft je lušno...jao , če pomislim, da je bil sine knof, črtekkrtek, miškolin, biba, žaba in še kaj...
no utaknete se v to da mamica pokliče otroka žabica,prase malo je pa sprejemljivouser posted image user posted image user posted image
nič osebnega ullauser posted image



user posted image

men je prase malo ljubkovalnouser posted image sem pač čudak....pa k bo moja zrastla v najstnco, bo še zmeri lohk prase majhno, žabica vprašanje če bi bla....mi je pa za bruhnt, ko vidim očeta, k svojo recimo 15letno hčerko kliče lubi al pa miškauser posted image

user posted image user posted image user posted image
glede na to da bo moja Hana pravi karakter(vsaj zgleda tako),mi bo po vsej verjetnosti rekla da ni Žabica ampak Hana-če ne že prejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 12:14:38   
claud
No tud če so sicer eni izrazi negativni, jim damo včasih ljubkovalen pomen...
In ji rečem afna ko zganja afno, pa ji tud rečem driska mala-ko lepo nafila plenicouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 12:18:11   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Ne razumem kaj ima rojstvo otroka veze z njegovim poimenovanjem oz. tem kako ga bom klicala???user posted image user posted image


kako, da ne? krava skoti telička in ne piščančka na primer user posted image
user posted image

A misliš, da ga nikoli ne pokliče mišek moj????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 12:18:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: claud

No tud če so sicer eni izrazi negativni, jim damo včasih ljubkovalen pomen...
In ji rečem afna ko zganja afno, pa ji tud rečem driska mala-ko lepo nafila plenicouser posted image


jaz pa drekole-pekole, ko je umazan user posted image  ajme meni user posted image

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 12:30:45   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: claud

No tud če so sicer eni izrazi negativni, jim damo včasih ljubkovalen pomen...
In ji rečem afna ko zganja afno, pa ji tud rečem driska mala-ko lepo nafila plenicouser posted image


jaz pa drekole-pekole, ko je umazan user posted image  ajme meni user posted image


Ja mislm da se nam bojo kr odpovedal otroc k bojo dojel kako jih zmerjamouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 12:33:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: claud

No tud če so sicer eni izrazi negativni, jim damo včasih ljubkovalen pomen...
In ji rečem afna ko zganja afno, pa ji tud rečem driska mala-ko lepo nafila plenicouser posted image


jaz pa drekole-pekole, ko je umazan user posted image  ajme meni user posted image


Ja mislm da se nam bojo kr odpovedal otroc k bojo dojel kako jih zmerjamouser posted image


a ni to namen? tam okrog 18-ega leta bi bilo idealno user posted image

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 12:34:54   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: claud

No tud če so sicer eni izrazi negativni, jim damo včasih ljubkovalen pomen...
In ji rečem afna ko zganja afno, pa ji tud rečem driska mala-ko lepo nafila plenicouser posted image


jaz pa drekole-pekole, ko je umazan user posted image  ajme meni user posted image


Ja mislm da se nam bojo kr odpovedal otroc k bojo dojel kako jih zmerjamouser posted image


a ni to namen? tam okrog 18-ega leta bi bilo idealno user posted image


Ja pol pa tastari na žur....!!!!!!

Starejši otroc nej pa doma mlajše čuvajouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 12:38:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Starejši otroc nej pa doma mlajše čuvajouser posted image user posted image user posted image


Ne, ne, to pa ne! Moj otrok, moja skrb!
Ampak računam pa na to, da NE bo do 30-tega leta doma.

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 13:20:48   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: claud

Starejši otroc nej pa doma mlajše čuvajouser posted image user posted image user posted image


Ne, ne, to pa ne! Moj otrok, moja skrb!
Ampak računam pa na to, da NE bo do 30-tega leta doma.


Aja sorry....user posted image
Jst pa vseen še zmer mislm da bo tko k sm gor napisalauser posted image
Je mene tud starejši brat dobr čuvaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 13:22:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: claud


Je mene tud starejši brat dobr čuvaluser posted image


ja pa klel zravenuser posted image

meni ni bilo nič luštno, ker je bil moj mali brat vedno na mojih plečih....pa tudi nekega strašnega odnosa zato nisva uspela razviti.
otroka naj imajo starši, ne pa bratje in sestreuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   [Brisano sporočilo]
28.7.2009 13:25:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 13:26:24   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: claud


Je mene tud starejši brat dobr čuvaluser posted image


ja pa klel zravenuser posted image

meni ni bilo nič luštno, ker je bil moj mali brat vedno na mojih plečih....pa tudi nekega strašnega odnosa zato nisva uspela razviti.
otroka naj imajo starši, ne pa bratje in sestreuser posted image


Sj se ne gre zato da starejši brat ali sestra vzgaja mlajšega...ampak je občasno varuška...
No kakor pri komu...pr nas je to deloval, pa se še zdj super razumemouser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 13:27:14   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

Ko starejšiga vprašam kaj je, mi reče da je sonček, ga včasih tako kličem, mlajšega pa kličem, pišče zlato,... Pa tudi dojili smo se, pa zobki nam rastejo, ravno včeraj smo končno novega zobka dočakali,...

mislim, s čim vse se ljudje obremenjujemo/te

Mogoče pa sem to pobrala od moje mami, ki mi pravi da sem miš.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: A ne znate več rodit OTROKA?
28.7.2009 15:08:08   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja, ja, to vem, ampak meni, kot mestni frajli, je čebela nadležna. Če jih jaz nekaj namlatim s cajtngom, ne bo zaradi tega izumrl cel rod in jaz bom še vedno v trgovini lahko kupila med. Mene mrčes moti, četudi je nasplošno koristen.


A pol ti pa jaz lahko odgovorim na tvoje prvotno vprašanje. Meni so čebele luštne in jih ne tamanim z cajtngi niti ne pipsam. Morske zvezdice so mi tudi luškane in se jih trudim ne nagazit ko stopam v morje. Tudi hrošči so mi recimo všeč - še posebej tisti zeleni, ko se lepo svetijo v soncu ali pa pikapolonice - te tudi spadajo med hrošče... Ker je moj otrok meni luškan, ga lahko kličem čebelica, hrošček itd., če bi mi tak pasalo. Ker mi komar ni luškan, ga ne bom klicala komarček, isto osa itd.
Torej - če je tebi vse to kar si naštela v prvem postu, nekaj slabega, otroka valda ne boš tako klicala. Meni pa ni to nič slabega in odveč, ampak mi je lepo in se mi ne zdi nič slabega, če otroku tako rečem.

Evo - to je zdaj najbolj enostaven odgovor od ene izmed mam, ki svoje otroke kličejo z ljubkovalnimi imeni. Upam, da se ne boš ob njega spotaknila, ampak ga vzela kot odgovor na tvoje vprašanje - saj to si tudi verjetno želela, ko si odprla to temo...


_____________________________




(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 15:12:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

pa ja ne napovedujejo ohladitevuser posted image


Enkrat bodo ze prisle.
Saj tudi zmajcki zrasejo v zmaje user posted image .

Bingo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 15:32:03   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


men je prase malo ljubkovalnouser posted image sem pač čudak....pa k bo moja zrastla v najstnco, bo še zmeri lohk prase majhno, žabica vprašanje če bi bla....mi je pa za bruhnt, ko vidim očeta, k svojo recimo 15letno hčerko kliče lubi al pa miškauser posted image



A prase malo oz. majhno pa ni za bruhnit? O pa je, še slabše kot miška, žabica itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 15:45:41   
liliana
Dokler jih ne poimenujemo koza, tele, krava, idiot..... je še vse vredu......user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 16:16:16   
PiaM
Meni je tudi to ful mimo ježki, ptički, zvezdice in še kaj, ampak otroku reči moje prase malo pa še bolj.user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: A ne znate več roditi OTROKA?
28.7.2009 16:18:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Dokler jih ne poimenujemo koza, tele, krava, idiot..... je še vse vredu......user posted image


Zakaj bi bila pa mis ali muca vec vredna od krave ali koze?

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?