|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske mamice
6.4.2011 18:44:24   
dect
Meni tudi danes mala ni veliko pojedla. Pa sem ji zato raje dala piti, ker je bilo zunaj ful vroče.
No, jaz sem za okna raje tiho. Nazadnje mi jih je mož pomil, ko sem bila noseča, no pa mala je stara zdaj 6 mesecev. Se kar ne morem spraviti, ker so tako velika- to je pa prednost Centra user posted image user posted image user posted image . Saj bom- v kratkem.

Danes sem pa sadila oz. sejala, mi je tašča dala del svojega vrta.

(odgovor članu kokoška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Ljubljanske mamice
6.4.2011 22:26:14   
barbet
Joj, kako jaz ne pridem nič do vas user posted image .
Mi pridno rastemo, uživamo sončne dni, se potikamo naokoli. Tamala je začela dobivat nove zobke in je bila en teden neješči tečkec z grozljivimi nespalnimi navadami, zdaj je pa bolje - ampak zobkov pa kar ni user posted image

Sem vas mal prebrala in hitro preskočila poste o oknih, ker jaz s tem pa že res grozljivo odlašam user posted image A se kakšna javi za pomivanje?user posted image

Naslednji teden sem pa tudi jaz za kakšno kavico ... morda v centru, ker je sedaj že ful lepo kofetkah zunajuser posted image

živa25 - ampak tebi pa ne zmanjka prigod in nezgod, jao.

špica - ful vesela zate, da si se vsaj mal znebila tašče ... še bolje bi bilo za mal dlje :)

kile- grem prav zdajle na vago ... še tri kile viška. Ampak spravim pa ene par hlač in kril nase user posted image , pri ostalih pa izgleda, kot da mam 10 kil viškauser posted image

(odgovor članu dect)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Ljubljanske mamice
7.4.2011 21:48:25   
Anonimen
Kje ste afne... Nikjer nobene user posted image

Sej vem ja... Tudi mene nič ni user posted image   Skozi zunaj al pa po dohtarjih user posted image

Špica a si bla pri okulistu? user posted image

Naslednji petek bi imela predstavitev Tupperware posode. kero zanima?

(odgovor članu barbet)
  Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Ljubljanske mamice
8.4.2011 8:41:21   
Anonimen
Dobro jutro! Kje ste vse?! Gre kera na sprehod?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Ljubljanske mamice
8.4.2011 8:45:54   
katrinka
evo mene...sibam narest novo temo k smo tle ze na 199 pa tja kej napisemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dect)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Ljubljanske mamice
8.4.2011 8:46:29   
Anonimen
WAW! Sploh nisem vidla user posted image user posted image   No le dej, da nardiva otvoritev user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Ljubljanske mamice
8.4.2011 8:51:53   
katrinka
evo, tema narejena - ljubljanske mamice 2. del tko da pridite vse tja da tu koncamo ker smo tako in tako na strani 199

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?