|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krk Njivice-hotel Beli Kamik
30.7.2009 13:15:35   
lenca1
Zanima me predvsem tisti, ki ste že počitnikovali v Njivicah in v tem hotelu kako vam je bilo všeč. Sami nismo preveč izbirčni, bolj me zanima zaradi hčerke (20m), če je plaža primerna za otroke, kako je s senco, je v bližini kaka trgovina, kakšen je hotel? Ali od hotela do plaže vodi urejena potka (zaradi vozička)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krk Njivice-hotel Beli Kamik
30.7.2009 16:53:09   
lejla969
Jaz sem že pred leti bila v hotelu Beli Kamik. Bili smo zadovoljni. Hotel je v bližini plaže, do tja imaš cca 5 min. ali še manj. Ta plaža, ki je mišljena za otroke je bila lepo urejena je pa bila skozi gužva. Verjetno boš mogla že zgodaj nest brisače dol, da boste imeli prostor. Njivice so ful lepe za se sprehajat. Od hotela do mesta imaš lepo potko in polno slasčičarn, trgovinic, kioskov.... Uživajte!



(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krk Njivice-hotel Beli Kamik
30.7.2009 18:15:13   
krtek 1
Tudi jaz sem bila pred leti tam,tako da je zdaj najbrž vse drugače.Spomnim se,da hotel ni imel balkona user posted image ampak najbrž po naši krivdi,ker ga nismo doplačaliuser posted image Plaža je večinoma skalnata,le majhen del je prodnata,ki pa je bila tako kot je napisala Lejla nabito polna.Zvečer se res veliko dogaja,vse imaš na enem mestu in se ne rabiš kam vozit.Drugače pa ne vem,za otroke najbrž plaža ravno ni.Kaj pa Baška na Krku,če se ne motim jo kar hvalijo?

(odgovor članu lejla969)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krk Njivice-hotel Beli Kamik
30.7.2009 20:46:59   
petrovakarmenca
Sobe ok. Se pa tja ne bomo več vrnili zaradi hrane. Pa ne, da bi na veliko komplicirali in imeli velike želje in bili izbirčni. Priprava hrane ni ravno njihova močna stran in se zdi, da jim je res vseeno kaj in kako ponudijo gostom.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krk Njivice-hotel Beli Kamik
30.7.2009 20:48:36   
petrovakarmenca
Aja potke za sprehode so pa simpatične. user posted image

(odgovor članu petrovakarmenca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?