|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 8:44:36   
Tanik
Dobro jutro, jaz sem tako zaspana user posted image , vstajala ponoči na 3 ure zaradi lulanja, zdaj pa ne vem, a se bodo začeli bolj pogosti obiski WC-ja ali pa sem ful spila.

ve že vse o porodniškem dopustu, jaz pa šele čez en mesec, no ta teden še služba potem pa dopust,ki preide v porodniško.user posted image

v kolikem času kar ste oddale papirje na CSD je prišla odločba?


veselka
moja duda tudi nima pokrovčka ne škatlice, zato moram kupit škatlico, da nekam spravim dudo. dekico pa imam jaz tako flis, sem kupila enkrat v lidlu.

cotke včeraj oprala na 40°C,zlikala, pospravila, edin par cotk pa posteljnino še moram. katera je že pisala,da je oprala 8 pralnih strojev cot user posted image ,a sem jaz kaj zabrkala. ker jaz tudi za en stroj nimam, zdaj pa ali imam premalo cotk? saj bom seznam nardila,pa boste povedale.




_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 8:48:36   
chebelica21
Veselka jaz sem kupila čaj iz malinovih listov prav v lekarni,... Ampak v MB.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 8:48:44   
Tanik
SEPTEMBRSKI BUŠIJI

user posted image
Baby blue 29t3d

user posted image
altaja 32t

user posted image
tažana 32t


user posted image
veselka 35t3d

user posted image
tanik 27t


user posted image
Tulpek, 33t


user posted image
sontschica 34t1d

user posted image  
barika 35t

user posted image
Sarchi 30t


user posted image
škorpijončica 34t

user posted image
vila MaLiNa 31t4d

user posted image
larilu 29t2d

user posted image
indy0024  30t

user posted image
Lubenička 31t



user posted image
Kepica 33t


user posted image
mayathebee, 31. teden



user posted image
Erdbeere 33t3d

user posted image
Polari, 33t

user posted image
Casiopea 32t


user posted image
Pupček 34t5d

user posted image
Bety11 31t3d

user posted image
srečanje septembrk: Erdbeere, škorpijončica, Lubenička, veselka, sontschica, pupček,tanik



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 8:52:17   
jasmina in tadej
Jutro!!!!user posted image


Mislim da je bil lažen preplah, samo kaj si naj sej pa nevem kako zgleda tisto tapravo!!!user posted image

Do 1h zjutraj me je mantralo potem pa sem zaspala kot hrček, danes pa sem se zbudila z bolečinami v križu! Jupiuser posted image user posted image !

Moj user posted image pravi naši mali bibi naj še malo počaka ker še nima sobice! samo user posted image pa mislim da bo kr pohitel!!

Če se bo danes spet isto dogajalo se bom šla pokazat v P sej so zato tam da povejo kaj je! Pa še bol umirjena bom!

Lep sončen dan vam želim!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:12:23   
baby blue
Tanik jst sem papirje na CSD-ju za porodniški dopust in priznanje očetovstva pa za enkratni denarni paket oddala v sredo... V petek je že prišla odločba in sicer pozitivna da mi je vse odobreno user posted image Tako da papirji z moje strani sso urejeni moj jih pa ureja ta teden ker so bili vsi na dopustu...

Mi smo bili pa včeraj v Italiji smo hoteli malo okoli Belopeških jezer pa je bilo potem zaradi neke prireditve predaleč za hodit pa je ati reku da to pa ne bomo šli zaradi mene... Potem smo šli pa malo na Pokljuko pa je bilo vseeno fino...

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:16:43   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Tanik jst sem papirje na CSD-ju za porodniški dopust in priznanje očetovstva pa za enkratni denarni paket oddala v sredo... V petek je že prišla odločba in sicer pozitivna da mi je vse odobreno user posted image Tako da papirji z moje strani sso urejeni moj jih pa ureja ta teden ker so bili vsi na dopustu...



jaz sem oddala papirje 27.7. in še nobene odločbe ni.joj če so zašuštrali user posted image ,ker imam že slabe izkušnje z njimi.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:24:33   
baby blue
A res? No jst sem jih oddala 29.7 pa je bilo v petek že doma... Mogoče zato traja dalj časa ker imajo več dela glede na št. ljudi... Če te pa skrbi pa pokliči... Jst sem bila kar presenečena ko sem tako hitro dobila nazaj

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:24:38   
veselka
anya22 jaz donat spijem. in pomaga.

erdbeere mislim, da dedne bolezni kot so naštete v vprašalniku, katerega moraš izpolnit - razne krvne anomalije, lahko pa povprašaš kar na njihov mail, če nisi sigurna: espok-ztm@ztm.si









_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:25:31   
kupido
Dan souser posted image !

Da vas ne bom samo brala, bom še malo pokomentirala, da bomo hitreje napolnile III.del user posted image

Jaz ne vem ali sem vesela, da bo dež ali ne, saj me vedno pri menjavi vremena zgrabi migrena. To poletje jo imam kar pogosto user posted image . Bi ohladitev pa kar prav prišla.

Proti zgagi si pomagam z Donatom, ko je pa prav hudo pa poližem Rupurut. Meni mleko samo poslabša, tako da se ga izogibam, pa jogurtov tudi.

Čaja iz malinovih listov ne bom pila, ker imam že nekaj tednov zmehčan MV.

Vse pišete, kako vaši user posted image razgrajajo in skačejo, moj je pa tako umirjen. Sem zadnjič povprašala ginekologa in mi je rekel, da bomo pač imeli mirnega otroka. Bomo videli, mogoče pa nima prostora, ker moj trebušček meri samo 100 cm, pa nisem manikenskih mer.

Cunjice imam vse oprane, sedaj je potrebno še likati, vendar čakam prostovoljca user posted image , ker so meni prepovedali zaradi prehitrih (lažnih) popadkov. Se pa tudi jaz bojim, da jih imam premalo. Sicer pa še čakam, da pride kolegica iz dopusta in mi še kaj prinese.

Glede shranjevanja matičnih celic... midva sva dobila donatorja - tasta, ki je sam rekel, da on financira. Je gledal neko oddajo po TV in je sam vprašal, če je to možno tudi pri nas in rekel, da financira. user posted image Sem bila tako prijetno presenečena, da so me kar solze oblile.

Jaz sem tudi na bolniški in ker sem bolj v horizontalnem položaju pride prav kakšna knjiga za prebrat, ker potem ne bo toliko časa za take užitke. Drugače si pa čas krajšam z vezenjem rjuhicuser posted image , poslušanjem radia in prebiranjem RR.

Veselka ... sem ti poslala ZS.



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:28:29   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: chebelica21

Veselka jaz sem kupila čaj iz malinovih listov prav v lekarni,... Ampak v MB.


hmmmmm. ja tuki pa nimajo. pa je običajna lekarna, v sklopu ZD.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu chebelica21)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:29:40   
chebelica21
Anya 22 Jaz sem si v lekarni kupila čaj za uravnavanje želodčne kisline in morem povedat, da ful pomaga,... Pa še sama domača zelišča so noter,... Okusa je pa tudi dobrega, sicer je malce čudno pit čaj v tej vročini ampak se da preživet,... user posted image

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:30:20   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

A res? No jst sem jih oddala 29.7 pa je bilo v petek že doma... Mogoče zato traja dalj časa ker imajo več dela glede na št. ljudi... Če te pa skrbi pa pokliči... Jst sem bila kar presenečena ko sem tako hitro dobila nazaj


jim dam jaz user posted image .bom poklicala.

kupido,moj tudi ni razgrajač v trebuhu, pa jaz imam tudi trebuh 94 cm. tako da nič skrbet.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:31:07   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Tanik jst sem papirje na CSD-ju za porodniški dopust in priznanje očetovstva pa za enkratni denarni paket oddala v sredo... V petek je že prišla odločba in sicer pozitivna da mi je vse odobreno user posted image Tako da papirji z moje strani sso urejeni moj jih pa ureja ta teden ker so bili vsi na dopustu...



jaz sem oddala papirje 27.7. in še nobene odločbe ni.joj če so zašuštrali user posted image ,ker imam že slabe izkušnje z njimi.



zame so tud rabli kakšnih 14 dni. sicer sem oddala pred rokom 60 dni, in sem potem dobila takoj ko se je ta rok začel.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:32:07   
chebelica21
Jp, čisto navadna lekarna,...
Kje bi ga pa še imeli drugače ti pa na žalost ne vem povedat,... Moram pa še probat kakšnega okusa je,...

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:32:58   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

anya22 jaz donat spijem. in pomaga.

erdbeere mislim, da dedne bolezni kot so naštete v vprašalniku, katerega moraš izpolnit - razne krvne anomalije, lahko pa povprašaš kar na njihov mail, če nisi sigurna: espok-ztm@ztm.si










sej tole me zanima krvne anomalije? bom se pozanimala, samo po mojem mi ne pašemo zraven user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:33:36   
klaja
Tanik jaz sem odločbo iz CSD-ja dobila po enem tednu.

Jasmina in tadej super, da se je vse umirilo, upam da tako tudi ostane!

Mene pa danes daje tečnoba, sitna sem da je kar hudo. Me je ata že na vse zgodaj razkuril, tako da sma že imela en spopad. Se vidi da bo ta teden polna luna in že vpliva na mene, jutri pa bosta še moji dve sitni, tako je zmeraj.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:36:00   
baby blue
Ekola jst sem se pa končno spravila prekuhat dudico za vsak slučaj jo bom tudi s seboj v P vzela... Potem se bom pa lotila pranja cunjic in plenic pa dekic... Posteljnino pa dobim v torek ali sredo... Potem ko dobim nakazan denar greva pa še po previjalno mizico z kadjo pa imava vse najnujnejše ostalo bova pa kupovala sproti kar bova pač rabila...

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:39:56   
Erdbeere
o kupido ti pa si pridna, jest mam tudi zvezene rjuhice, samo jih je še moja pžal že pokojna babica naredila še ko sem bila jaz micena....meni so tako ljubke, da sta bila oba otročka v tisteih rjuhicah pa povštrčkih, zdej bo pa še tretji in tega pa res ne mislim nikomur dajat, je prelepo narejeno 

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:39:59   
kepica
Dobro jutrouser posted image

Danes sem spala kot angelčekuser posted image No, sicer že par dni spim super, danes sem pa sploh, ker je tako fino hladno.
Sedaj si pa pečem čokoladne rogljičke za zajtrkuser posted image

Ponoči sem sanjala, da sem šla rodit. Je bilo tako enostavno, da grem na tak način takoj sedajle rodituser posted image

Matičnih celic ne bomo shranili, ker nimamo denarja in močno upam, da jih ne bomo nikoli potrebovali.

Čisto nestrpno pa čakam posteljnino do Galeba. Sem eno že dobila, pa sem jo zavrnila, ker vzorec ni bil tak, kot je videti na sliki. Sedaj pa že cel teden čakam, pa ničuser posted image Upam, da jo dobim danes ali jutri, ker posteljica že čakauser posted image Jo je mož včeraj sestavil.

Me pa danes verjetno čaka še zobozdravnikuser posted image Na eni strani se mi je dlesen grozno napihnila, ko si umivam mi lije kri in že par dni me grdo boliuser posted image Ne vem, kaj bi to bilo in upam, da se da kaj pomagat. Bom popoldne kar poklicala in šla pokazat, ker ni nič prijetno.

Bety11 lepega bušija imaš. Res je velik, pa saj ni važno. Pomembno je, da je Damjanu udobnouser posted image Si je pač vzel več prostorauser posted image

Jasmina in tadej
, super, da se je umirilouser posted image Naj tako čim dlje ostane

Zdej grem pa na zajtrkuser posted image

(odgovor članu kupido)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:40:35   
veselka
PRI NAS PA DEŽUJE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:40:54   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik



v kolikem času kar ste oddale papirje na CSD je prišla odločba?




js sem odločbo o višini porodniške dobila v petih dneh ( pa je vikend bil vmes).. niso pa mi poslali odločbe o paketu oz. kdaj mi nakažejo denar.. a ste ve to dobile??

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:43:17   
Erdbeere
jest sem v sredo oddala v petek pa dobila...samo je še kr na pošti, se mi nič ne da iskat it, ker je pri nas vse razrito pa nič tam okol ne hodim, tko da počas bom dobila v kaselc, ker bo 15 dni poteklo user posted image

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:44:03   
baby blue
Jst sem dobila samo odločbo kar se tiče porodniškega dopusta da je za tri mesece se pravi 105 dni... Za preostale dni pa naj bi jo potem baje dobila naknadno... Kdaj naj bi bil paket nakazan pa ni nič pisalo samo da je odobreno... Pomojem bo 15. avgusta...





(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:47:15   
kepica
Meni so pa rekli, da  za paket dobim nakazano šele septembrauser posted image Razen, če sem narobe razumelauser posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Septembrke 2009 - part. III
3.8.2009 9:47:29   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: jullie

IZVIRNO SPOROČILO: Tanik



v kolikem času kar ste oddale papirje na CSD je prišla odločba?




js sem odločbo o višini porodniške dobila v petih dneh ( pa je vikend bil vmes).. niso pa mi poslali odločbe o paketu oz. kdaj mi nakažejo denar.. a ste ve to dobile??


ja.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?